דרוש מידע חלאקה בקבר שמואל הנביא

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אשמח לכל מידע- איפה אפשר לעשות סעודה באזור (הבנתי שבתוך המתחם אסור).
-מקום שמתאים גם בחורף.
תודה מראש למגיבים!!

מג'

משתמש מקצוען
אנחנו במשפחה עשינו שם פעמיים אולי יותר.. עשינו בחוץ ברחבה הבאנו את כל הציוד- היה מהמם.. המקום פתוח אז מתסבר מאוד קר שם.

אושר המאושרת

משתמש מקצוען
אין מקום סגור אם אני לא טועה
היינו שם ב2 חאלקה ועשינו שם אחד
יש למטה מין מקום עם גג כמו אוהל כזה פתוח מכל הכיוונים
ויש גם ספסלים ומקומות פזורים מסביב
אני לא חושבת שיש מקום מקורה

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קפוא שם בחורף, זה מקום פתוח
הייתי שבוע שעבר בערב ממש רגיל והיה שם רוחות וקר הרבה יותר מאשר ליד הבית
בודאי לא נעים לשבת לאכול בימים האלו, יש בצד מקום מקורה אבל פתוח לרוחות השמים עם שלחנות וספספלים לאכול, בקיץ יכול להתאים לא בחורף
ובתוך המבנה יש ליד הנשים וליד הגברים כסאות חמודים מוגבהים לילד החלקה אני בן 3, (מזכיר קצת כסא של אליהו) אבל מותאם לילד קטן אפשר להושיב את הילד ולחגוג

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה