תרופה זריקה!!! מה לעשות כדי שזה יהיה יותר רגוע?

daf120161

משתמש פעיל
מנסיון עם קלקסן ואוזמפיק
ממליצה מאד להזריק בשכיבה
לנשום נשימות מרגיעות
לתפוס את המקום בעדינות (שמעתי שאסור למשוך ולצבוט)
להחדיר את המחט ישר לכיוון המקום בלי להסתכל (קצת אימון)
ופתאום העט נוגע בעור - סימן שהמחט בפנים - כמעט לא מורגש.
ללחוץ על הלחצן ולהמתין בנחת.
לשלוף בזריזות וזהירות
יהי רצון שיהיה לרפואה!

מה שכתוב על שתי אצבעות מהטבור לפי מה שהבנתי הכוונה לא יותר קרוב מהטבור אבל בהחלט יותר רחוק.

מישהו אחד ועוד

משתמש צעיר
הם לא מסכימות כל יום
אין כזה דבר.
תמצאי מרפאת נשים איפה שרופאי הפוריות מקבלים, שם בדר''כ האחיות יותר מבינות ומתחשבות בכאלו מצבים.
ואם לא יש לכל קופה מנהלת מרפאה ורכזי קשרי קהילה .

אין עוד מלבדו"

משתמש צעיר
אין כזה דבר.
תמצאי מרפאת נשים איפה שרופאי הפוריות מקבלים, שם בדר''כ האחיות יותר מבינות ומתחשבות בכאלו מצבים.
ואם לא יש לכל קופה מנהלת מרפאה ורכזי קשרי קהילה .
יש אחיות מיוחדות לזה והן אלה שלא מסכימות
הצחקת אותי המנהלת קשרי לקוחות היא ממש לא אחת שעוזרת ..היחס של הקופה זוועתי החל מהמזכירות וכלה באחיות . אני נשארת בקופה הזאת בגלל סיבות אחרות אחרת הייתי עוזבת מזמן

במבי חדש

משתמש חדש
אני מירושלים מוכנה לעזור לך להזריק
הייתי שם פעם....
ב"ה יש לי 4 ילדים כן ירבו.
ד"ש ואני מבני ברק מערב העיר
גם בעבר הייתי בסרט, ובזכות חברה שפתחה לי זוג עינים היא גרמה לי להרגיש דבילית לבקש עזרה
( בסוף היא גלתה לי שלה לקח כמה שנים להעיז אבל בזכותה אני מהפעם השניה רק לבד)
אם את מסתבכת או חוששת - בשמחה

אין עוד מלבדו"

משתמש צעיר
ד"ש ואני מבני ברק מערב העיר
גם בעבר הייתי בסרט, ובזכות חברה שפתחה לי זוג עינים היא גרמה לי להרגיש דבילית לבקש עזרה
( בסוף היא גלתה לי שלה לקח כמה שנים להעיז אבל בזכותה אני מהפעם השניה רק לבד)
אם את מסתבכת או חוששת - בשמחה
תודה אבל לא רלונטי לי בני ברק

STBN

משתמש צעיר
מניסיון רב בכל סוגי הזריקות בפוריות, גם תת עורית וגם לשריר,
אני יכולה להגיד שבתחילה זה מפחיד ממש, אחרי כמה ימים מתרגלים,
בהתחלה היה נדמה לי כהר שא"א לעבור אותו, אבל אין ברירה והרופאים לא מתרגשים יותר מידי...
בסבב הראשון הייתי הולכת כל יום לקופה והאחות הייתה מזריקה לי, עד שיום אחד אחת האחיות אמרה לי איך להזריק והשאירה לי את המחט בתוך העט, אמרה לי שאפשר ככה ומחר אשתמש שוב (אבוי, אסור, חיידקים)
לא ידעתי, השארתי , רצתי מהעבודה הביתה אחרי השעה 6 -שהם כבר סגרו לא הייתה לי ברירה אלא להזריק לבד
והזרקתי---- מה אספר??!! כמובן במשך הלילה כל הנוזל נשפך מהמחט, אני לא ידעתי בכלל להסתכל על זה, ככה שניסיתי להזריק ולא הצלחתי (כי לא היה נוזל בעט), לחצתי ולא מצליחה, התחלתי להילחץץץ נורא, מה עושים? ניסיתי אולי 10 פעמים להכניס ולהוציא (פחדד) ככה הפחד מפני זריקה פשוט הלך כי לא קרה כלום,
הסוף היה שטסתי לרפואה דחופה והביאו לי מרשם, קניתי חדש, הזרקתי- היה תענוג
אחרי כמה פעמים את מוצאת שיטות שעוזרות לך, לי אישית פחות כואב שהנוזל קר מהמקרר (מקסימום חצי שעה בחוץ)
בישיבה, כשהשפיץ למטה, כשמכניסה את המחט לאט אבל יציב, לחכות 5 שניות לפני שמוציאים וכו'
אם תצטרכי עזרה בשמחה! עזרתי להרבה,
(דרך אגב קלקסאן באמת כואב, זה סיוט אבל איכשהו מסתדרים כי אין ברירה)
מברכת אותך שלא תצטרכי יותר ובקרובב תזכי להריון תקין וידיים מלאות ואמא שמחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה