תקשורת וואי וואי וואי. חמאס פרצו לי למייל!

E416

משתמש פעיל
אם משנים סיסמא ובחשבון גוגל מנתקים את כל החיבורים הנוספים
הם מתנתקים?

לנו אתמול נכנסו מבקע אל ג'רביה
מעניין :unsure:

את הנושא של המיקום - חבל על הזמן, זה דבר שכל כך קל לזייף אותו.
לדוגמא, בדארקנט ברירת המחדל היא גלישה ממדינה אחרת... ולא צריך להגיע עד לשם בשביל זה.

אז תעזבו את הנושא של המיקום, כי זה יכול להיות השכן ממול, מיקום זה רק לאנשים נורמליים, מי שאינו נורמלי - בד"כ איפה שכתוב שהוא שם - שם הוא בטוח לא.

וחמאס בטוח בדארקנט בברירת מחדל, אין להם חיים אחרים חוץ מפשע.

לסבר את האוזן, בדארקנט מחלקים / מוכרים פרטים וחשבונות של אנשים, לא רק מיילים גוגליים פשוטים שכל כך קל לפרוץ... אלא חשבונות פייפאל ותעודות זהות ועוד, וזה רק ההתחלה.

שאף אחד לא יאמר לי זה לא יקרה, כל אחד צריך להתפלל על עצמו ולעשות השתדלות עם דו שלבי ומה שאפשר, זה שביום רגיל יש שקט - זה לא אומר כלום, הנה התחיל מלחמה וכמה אנשים נפגעו, נגזר עליהם, אבל בכל זאת צריך לעשות השתדלות, ולא לחכות עד שמאוחר מדאי חלילה.

גרפיT

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עקב תקלה טכנית הנקמה שלי חיכתה תקופה עד להוצאה לפועל.
מוזמנים לחגוג איתי כאן ולתת לייק על השבת המלחמה לטרור הפסיכולוגי.
תודה רבה רבה על כל התמיכה הטכנית והכח המאחד של הפורום שמוסס לי את הרעד וסייע לי להתאושש מהפלישה.
שנשמע ונתבשר בקרוב בבשורות טובות.

מוזמנים לתת יד

אנונימיתתתת

משתמש צעיר
פרצו לי למייל, ניסיתי להכנס וגוגל כתב שהסיסמה שונתה

ואני לא מצליחה לאפס את הסיסמה כי שינו לי גם את המספר פלאפון,

משהו יודע מה עושים?

מה יצא למעשה?
גם לי פרצו למייל לפני שבועיים ושינו סיסמא ואת כל האפשרויות לשחזור חשבון אבל לא ידוע לי על איזה מסר שהם שלחו לאחרים.
המס' פלא' שמופיע לשחזור חשבון עכשיו מסתיים בספרות 95 והמייל לשחזור שמופיע עכשיו מתחיל באותיות jwk.
מי שיכול לעזור בדחיפות. תודה.

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה יצא למעשה?
גם לי פרצו למייל לפני שבועיים ושינו סיסמא ואת כל האפשרויות לשחזור חשבון אבל לא ידוע לי על איזה מסר שהם שלחו לאחרים.
המס' פלא' שמופיע לשחזור חשבון עכשיו מסתיים בספרות 95 והמייל לשחזור שמופיע עכשיו מתחיל באותיות jwk.
מי שיכול לעזור בדחיפות. תודה.
וואי גם לי המספר מסתיים ב-95,
עשיתם משהו עם זה?
גם לי וגם לאחותי......
הזייה.......

אמא לילדים מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

תהילה ~

משתמש חדש
ואהיי
איזה פחדד
מישהו יודע לעזור ?
ומה כדאי לעשות כדי שלא יצליחו לפרוץ למייל?

יונתי בחגוי הסלע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
יש למישהו פיתרון
כי לי חסמו את כל החשבונות מייל וכל אימות דו שלבי שולח אותי למייל שגם לו החליפו את הסיסמא ממס' טלפון שנגמר ב76 לפני 22 שעות בערך ב9 בערב
אנא עזרו לי

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואהיי
איזה פחדד
מישהו יודע לעזור ?
ומה כדאי לעשות כדי שלא יצליחו לפרוץ למייל?
לעשות עכשיו סיסמא קשה מאוד
ולקרוא את זה

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
לא אמור להיות קשור כל כך
למעט זה שחלק מהנוזקות יכולות להמצא באתרים שאינם מאובטחים שנטפרי בדרך כלל לא מכיר ולכן לא מאפשר להכנס אליהם.
ואנטי וירוס (אסוטי וכדומיו) כן עוזרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה