תח"צ התח''צ בירושלים

rsmרשמ

משתמש צעיר
לדעתי (דעת חכם ונבון) פקחי אגד אינם אלא יצורים מחליאים גדושי רוע ושטניות שהגבול אצלם בין השפיות - עד כמה שהיא אפשרית - לטירוף אינו דק ומתוח עד קצהו מסיבה מאד פשוטה - היא כלל לא קיימת.
בוא תיקראו שנייה את מה שראיתי היום ברחוב גאולה בירושלים.
נסעתי בקו 55 בשעת בוקר ומה שראיתי ישאר צרוב לזמן רב בראשי.
חוליה של 6 פקחים גברתנים עולים לאוטובוס בדחיפות איומות כדרכם ומתחילים לבדוק כרטיסים.
מאחורי עמדה אישה בגיל ה-60 לפחות עם עגלת שוק.למרבה מזלה שכחה לשלם ברגע הראשון בסינכרון מדויק שעוד תילמד בבית ספר של המוסד. והתגובה לא איחרה לבוא.
הפקחים החוליגנים צרחו עליה כאילו הייתה מחבלת פונטציאלית -בעוד שמירב הסיכוים שאחיהם הם כאלה ולאו מן ההכרח פונטציאלים חלקם בדימוס.
הזקנה המושפלת ירדה מהאוטובוס מבוהלת ומושפלת מהפקחים שהורו לה לרדת מיד.
כמובן שהיא קיבלה קנס. אחד מהם שיחרר לעברה קללה עסיסית בערבית.
אלו חלאות מעוותים גנטית. אני יכול להבטיח לכם שאם זה היה קורה אצלי הייתי נותן להם סיבה מצלקת לקלל אותי.

נ.ב. למען הפרוטוקול וחוקי מדינת ישראל אני כותב כאן שהנ''ל נכתב הכל מטאפורית;););) ולא רציני;) וד''ל

מוזיקאלינק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אז מה עושים למעשה עם דו"ח שניתן בלי סיבה מוצדקת???
זו הפעם החמישית!!! כן, בקו 55 בירושלים!!! פקחים ערבים!!! ויש לי חופשי חודשי!
אין שום סיבה שאני לא אתקף, אז מה אם הפקח נדחף מאחורי ברגע שעליתי?!
אז מה אם המכשיר שלידי לא עבד?! מינימום אנושיות והבנה למצבים נורמטיביים -
תכל'ס אחרי שכל הערעורים האחרונים התקבלו בתשובה הלקונית והמתסכלת "ערעורך לא התקבל"-
אני שואלת אתכם מה עושים???
למי להתלונן? מה לכתוב בערעור?
אשמח לסיוע!!

rsmרשמ

משתמש צעיר
אז מה עושים למעשה עם דו"ח שניתן בלי סיבה מוצדקת???
זו הפעם החמישית!!! כן, בקו 55 בירושלים!!! פקחים ערבים!!! ויש לי חופשי חודשי!
אין שום סיבה שאני לא אתקף, אז מה אם הפקח נדחף מאחורי ברגע שעליתי?!
אז מה אם המכשיר שלידי לא עבד?! מינימום אנושיות והבנה למצבים נורמטיביים -
תכל'ס אחרי שכל הערעורים האחרונים התקבלו בתשובה הלקונית והמתסכלת "ערעורך לא התקבל"-
אני שואלת אתכם מה עושים???
למי להתלונן? מה לכתוב בערעור?
אשמח לסיוע!!
ישר למשרד התחבורה.
תשלח להם תלונה בה אתה דורש בין השאר פיצוי על עוגמת נפש למרות שלא תקבל אותו. אבל מה שכן שהם יחטפו על הראש. במקביל תשלח להם שוב ושוב את העירעור.

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
חרדים הגישו תביעות לבית משפט לבטל את רווחי הפקחים ממתן דוחו"ת

2 תביעות ראשונות הוגשו היום למחוזי בי-ם נגד משרד התחבורה וחברות התחבורה בכל הנוגע לרווחי הפקחים ממתן דוחו"ת.
מוגזם מה שקורה בירושלים, עשרות פקחים (חלקם גם ערבים עם אש בעיניים) אורבים לאנשים נשים וטף בתחנות.
בתקווה שיצליחו עם התביעה ויבטלו את הרווחים.

אופקים 1

משתמש פעיל

2 תביעות ראשונות הוגשו היום למחוזי בי-ם נגד משרד התחבורה וחברות התחבורה בכל הנוגע לרווחי הפקחים ממתן דוחו"ת.
יש למישהו העתק מכתבי התביעה?
מי העו"ד שמגיש את זה?

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

rsmרשמ

משתמש צעיר
שלחתי אולטימטום ללשכה הנ''ל או לסגור את המחלקה של הפקחים או להעמיד משקיף מטעם משרד התחבורה שיפקח על התנהלות הפקחים.

rsmרשמ

משתמש צעיר

כמי שנוסע הרבה פעמים בקו הזה גם אני סבלתי מהפקחים המטורפים. לדעתי הדרך היחידה שעוזרת הוא לדבר בשפה שלהם, ואין צורך לפרט.
היום כל פעם שפקחים עולים אני משלם מראש על מי שאולי לא שילם.

משתמש סופר

משתמש רשום
כמי שנוסע הרבה פעמים בקו הזה גם אני סבלתי מהפקחים המטורפים. לדעתי הדרך היחידה שעוזרת הוא לדבר בשפה שלהם, ואין צורך לפרט.
אני תמיד משתדל לעמוד ליד הנהג, וכשאני רואה מרחוק בתחנה את הפקחים אני מכריז בקול שיש פקחים, וזה סגולה גדולה

hila

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני גם ראיתי בקו 55 פקחים שדווקא הפקחית אישה נכנסת לתוך הפרצוף של גבר חרדי ונותנת לו קנס ולוקחת ממנו פרטים
לעומת זאת ביום שישי האחרון ראיתי פקח של קווים היה אוטובוס עמוס ו2 בחורות שישבו כבר ולא שילמו הפקח לקח את הרב קו שלהן ותיקף ואמר להן פעם הבאה לשלם מיד וזהו

רמי מדיה

משתמש רשום
אשריכם ישראל:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה