מדריך הנחה למעון? שימו לב

לב ענק

משתמש רשום
משהו ששמתי לב בנוגע לביטוח לאומי
מעניינת אותי התייחסות המומחים
לפי מה שהבנתי התמת לוקח מהתלוש את סה"כ תשלומים
ואילו הנתונים השאובים מביטוח לאומי כוללים שוויים למיניהם ויכול להגיע לסכום ממש משמעותי
את מתכוונת שהם מחשבים את זה כפחות הכנסות או כיותר?
כי אנחנו קיבלנו דרגה נמוכה
למרות שלפי ההכנסות בתלושים אנחנו אמורים לקבל דרגה גבוהה יותר
@המוכשר !!!
מישהו יודע מה הסיבה לזה?
והאם יכול להיות שבהמשך ישנו לנו את הדרגה?

word

משתמש חדש
יצא לי שווה יותר שיחשבו לי רק 3 תלושים ולא ממוצע חצי שנתי כמו שביטוח לאומי מחשבים, אז עשיתי שאני לא מאשרת להעביר נתונים מביטוח לאומי, צירפתי 3 תלושים + את האישור הנדרש מביטוח לאומי וקבלתי דרגה אתמול ב"ה.
איזה אישור צריך מביטוח לאומי?

אתיז

משתמש פעיל
צילום מקצועי
קיבלנו למרות שאישרנו
גילוי נאות: הגשנו ממש מוקדם

Stam400

משתמש חדש
שלום, בתלוש שלי בחודש ינואר היה תוספת הפרשים חד פעמית משנה קודמת - מופיע בתלוש שזה על חודשים
22\9-12, אני רוצה לשלוח להם את התלוש הזה ולכתוב להם שיקזזו את ההפרשים בחישוב. מישהו יודע אם אפשרי? תודה מראש

shani123

משתמש מקצוען
שלום, בתלוש שלי בחודש ינואר היה תוספת הפרשים חד פעמית משנה קודמת - מופיע בתלוש שזה על חודשים
22\9-12, אני רוצה לשלוח להם את התלוש הזה ולכתוב להם שיקזזו את ההפרשים בחישוב. מישהו יודע אם אפשרי? תודה מראש
אפשר לבקש
לא תמיד נענים

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
מכירים מישהו שמתעסק עם הגשת דרגות למעון ?
אני כנראה זכאי אבל אין לי מוח להתעסק עם הדבר הזה
בתשלום כמובן

תודה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אין כל כך ערעור, כי יש סכומים וזהו, זה נתון מדויק.
אם אתם בודקים ורואים שנפלה טעות בחישוב אפשר לפנות בטלפון או במייל
ובהחלט יכולה להיות טעות. שווה לבדוק אותם.
אצלי טעו באופן משמעותי, ברמה שגרמה לכך שקיבלתי דרגה 12, במקום ההנחה שהייתי צריכה לקבל.
דיברתי איתם ושלחתי תלושים, ובאמת קיבלתי דרגה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
מכירים מישהו שמתעסק עם הגשת דרגות למעון ?
אני כנראה זכאי אבל אין לי מוח להתעסק עם הדבר הזה
בתשלום כמובן

תודה
מישהו שיודע רק לסדר מה שצריך שיהיה אני מכיר.
אפשר לפנות אלי sl54cpa

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה