התייעצות המעסיק שלי לא מוכן לשלם לי , האם הוא צודק??

שוקולדת

משתמש חדש
שלום רב ,

התחלתי עבודה חדשה ב24.01.24 ופוטרתי בפתאומיות ללא שימוע ב.05.02.24

בחוזה נכתב שהחל מהיום הראשון במקרה של פיטורין יש לתת חודש הודעה מראש , המעסיק בחר לוותר על עבודתי והודיע לי בע"פ שאיני צריכה לבא ואקבל שכר בכל חודש ההודעה מראש וכן כתב לי במייל שאיני צריכה לבא ואקבל שכר עד סוף החודש ,

למעשה הוא שילם לי רק עד סוף פברואר וכן לא שילם לי את יום הבחירות לעיריה שחל בסוף פברואר. הוא טוען פתאום שכתב לי במייל שכוונתו היתה שכר עד סוף החודש (פברואר) ולא עד סוף החודש של ההודעה מראש.
וכן טוען שאיני זכאית ליום הבחירות שהיה ב27.02 בגלל חוסר וותק.
השאלות שלי:
1. האם צריך לעשות שימוע לעובד שעבד 9 ימים בלבד?
2. האם הוא חייב לשלם לי את יום הבחירות?
3. האם הוא יכול כעת לטעון פתאום שהתכוון במייל שאקבל שכר עד סוף החודש הכוונה עד סוף פברואר ולא עד סוף החודש של ההודעה מראש?
אשמח מאוד לעזרתכם אני כבר מיואשת

דבורה חזקיה

משתמש מקצוען
לא יודעת כמה שווה לריב על תשלום של יום אחד,
העולם הוא עגול ויש סיכוי גדול שבעבודה הבאה שתפני אליה ישאלו את הבוס על ההתנהלות שלך.

משה 05276

משתמש מקצוען
שלום רב ,

התחלתי עבודה חדשה ב24.01.24 ופוטרתי בפתאומיות ללא שימוע ב.05.02.24

בחוזה נכתב שהחל מהיום הראשון במקרה של פיטורין יש לתת חודש הודעה מראש , המעסיק בחר לוותר על עבודתי והודיע לי בע"פ שאיני צריכה לבא ואקבל שכר בכל חודש ההודעה מראש וכן כתב לי במייל שאיני צריכה לבא ואקבל שכר עד סוף החודש ,

למעשה הוא שילם לי רק עד סוף פברואר וכן לא שילם לי את יום הבחירות לעיריה שחל בסוף פברואר. הוא טוען פתאום שכתב לי במייל שכוונתו היתה שכר עד סוף החודש (פברואר) ולא עד סוף החודש של ההודעה מראש.
וכן טוען שאיני זכאית ליום הבחירות שהיה ב27.02 בגלל חוסר וותק.
השאלות שלי:
1. האם צריך לעשות שימוע לעובד שעבד 9 ימים בלבד?
אין צורך
2. האם הוא חייב לשלם לי את יום הבחירות?
1715102197710.png

3. האם הוא יכול כעת לטעון פתאום שהתכוון במייל שאקבל שכר עד סוף החודש הכוונה עד סוף פברואר ולא עד סוף החודש של ההודעה מראש?
אשמח מאוד לעזרתכם אני כבר מיואשת
כל עוד שאין לכם הוכחה אחרת

פרידא

משתמש מקצוען
לא יודעת כמה שווה לריב על תשלום של יום אחד,
העולם הוא עגול ויש סיכוי גדול שבעבודה הבאה שתפני אליה ישאלו את הבוס על ההתנהלות שלך.
כ"כ נכון
היה לי מקרה שהבוס שלי לא רצה להוציא אותי לחל"ת אבל לא הייתה לו עבודה לתת לי, הייתי בחופשת לידה והיה אסור לו לעשות את זה. הוא רצה לשמור אותי אצלו שברגע שתיכנס לו עבודה אני אהיה זמינה. אבל בינתיים לא קיבלתי משכורת. החלטתי להתפטר. התייעצתי מה לעשות. וזה בדיוק מה שאמרו לי- לא שווה. תמיד טוב לשמור על קשר טוב עם המעסיק. א"א לדעת לאן תגיעי בהמשך.
באמת אח"כ חזרתי שוב לעבוד אצלו. ונס שלא שברתי את הכלים מולו!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה