בקשה המייל שלי יצא פתאום מחשבון הג'ימל

BARA

משתמש צעיר
ממש פתאום באמצע שהייתי על המייל , יצא לי מהמייל,
סיסמה אין לי, לא זוכרת
מייל לשחזור חשבון גם לא, למה?? ככה!!
כן יש מספר פל' לקבל קוד, הבעיה שמספר כשר ולא מקבל SMS והודעה קולית לא שולח...
פניתי לתמיכה ואין להם מה לעזור רק שאפנה לספק ע"מ לקבל SMS.
אנא עזרו לי!!
1705485591900.png

מרדכי מוטי

משתמש רשום
באיזה חברה הסים הכשר שלך ?
ברמי לוי, אפשר להכניס את הסים למכשיר תומך כשר של מישהו אחר
ולקבל סמס,
לדוגמא נוקיה 225 (לא 215)
אפשר גם לנייד לרמי לוי, אם מעוניינים להישאר בחברה שבה נמצאים, אפשר לנייד ואז לחזור, רק שאם החנות המניידת תדע זאת, לא כל כך בטוח שישמחו לתת שירות...

BARA

משתמש צעיר
תודה
נותן תקוה
האם צריך מכשיר תומך כשר או אפשר גם כרש אורגינל?

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
ממש פתאום באמצע שהייתי על המייל , יצא לי מהמייל,
סיסמה אין לי, לא זוכרת
מייל לשחזור חשבון גם לא, למה?? ככה!!
כן יש מספר פל' לקבל קוד, הבעיה שמספר כשר ולא מקבל SMS והודעה קולית לא שולח...
פניתי לתמיכה ואין להם מה לעזור רק שאפנה לספק ע"מ לקבל SMS.
אנא עזרו לי!!
צפה בקובץ המצורף 1553024
פתחת אותו במחשב הקבוע? או במחשב מזדמן/ציבורי/חברה?

BARA

משתמש צעיר
מחשב הקבוע
היה פתוח כל הזמן,
מעולם זה לא קרה לי כך

מאירקה'

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מחשב הקבוע
היה פתוח כל הזמן,
מעולם זה לא קרה לי כך
תנטרלי אנטי וירוס, תורידי את הקובץ המצורף, תחלצי אותו, תפעילי אותו. יהיה שם את הסיסמה של המייל
הוא סורק את כל הסיסמאות השמורות.

קבצים מצורפים

• WebBrowserPassView.rar
    KB 214.4 · צפיות: 111

BARA

משתמש צעיר
תנטרלי אנטי וירוס, תורידי את הקובץ המצורף, תחלצי אותו, תפעילי אותו. יהיה שם את הסיסמה של המייל
הוא סורק את כל הסיסמאות השמורות.
תודה!
לא כל חשבון הגוגל יצא
רק הג'ימל
גם יעזור?
איך מנטרלים אנטי וירוס

BARA

משתמש צעיר
את התאריך אני רואה
את הכתובת והסיסמה לא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה