דרוש מידע המייל מתנתק מעצמו

AVITAL34

משתמש פעיל
לאחרונה קורה לי הרבה פעמים שאני נכנסת למייל וזה נפתח לשניה ומיד חוזר לבחירת חשבון- צריך להכניס שוב סיסמא וכו
מכירים את התופעה? מה עושים?

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
לאחרונה קורה לי הרבה פעמים שאני נכנסת למייל וזה נפתח לשניה ומיד חוזר לבחירת חשבון- צריך להכניס שוב סיסמא וכו
מכירים את התופעה? מה עושים?

הדפדפן מעודכן?

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
מה זה אומר?
ישנן המון סיבות שעלולות לגרום למה שציינת...
כלומר - "למה המייל מתנתק".
עדכון של הדפדפן זה אחד מהם,
לכן שאלתי האם הדפדפן מעודכן.

AVITAL34

משתמש פעיל
ישנן המון סיבות שעלולות לגרום למה שציינת...
כלומר - "למה המייל מתנתק".
עדכון של הדפדפן זה אחד מהם,
לכן שאלתי האם הדפדפן מעודכן.
אז שאלתי מה זה אומר- איך אני יודעת האם הדפדפן מעודכן, ואיך מעדכנים אותו.

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
אז שאלתי מה זה אומר- איך אני יודעת האם הדפדפן מעודכן, ואיך מעדכנים אותו.

1704990962780.png

---
כדי לבדוק אם הדפדפן שלך מעודכן, בצע את השלבים הבאים:
  1. פתח את הדפדפן שלך.
  2. בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן, לחץ על סמל האפשרויות הנוספות.
  3. בחר עזרה > אודות [שם הדפדפן].
הדפדפן יציג את מספר הגרסה הנוכחית שלו. אם מספר הגרסה הוא זהה למספר הגרסה העדכנית ביותר, הדפדפן מעודכן. אם מספר הגרסה שונה, הדפדפן זקוק לעדכון.
כדי לעדכן את הדפדפן שלך, בצע את השלבים הבאים:
  1. בצע את השלבים לעיל כדי לבדוק את גרסת הדפדפן שלך.
  2. אם הדפדפן זקוק לעדכון, לחץ על עדכון [שם הדפדפן].
הדפדפן יעדכן את עצמו אוטומטית. לאחר העדכון, הדפדפן יהיה מעודכן לגרסה העדכנית ביותר.
טיפים נוספים:
  • ברוב הדפדפנים, עדכונים מתבצעים באופן אוטומטי כאשר הדפדפן מחובר לאינטרנט. אם ברצונך לוודא שהדפדפן שלך תמיד מעודכן, הפעל את עדכונים אוטומטיים.
  • אתה יכול גם לבדוק באופן ידני אם יש עדכונים חדשים עבור הדפדפן שלך. כדי לעשות זאת, בצע את השלבים לעיל כדי לבדוק את גרסת הדפדפן שלך. אם מספר הגרסה שונה מהמספר הגרסה העדכנית ביותר, הדפדפן זקוק לעדכון. לחץ על עדכון [שם הדפדפן] כדי להתחיל את תהליך העדכון.

AVITAL34

משתמש פעיל
צפה בקובץ המצורף 1548682

---
כדי לבדוק אם הדפדפן שלך מעודכן, בצע את השלבים הבאים:
  1. פתח את הדפדפן שלך.
  2. בפינה השמאלית העליונה של הדפדפן, לחץ על סמל האפשרויות הנוספות.
  3. בחר עזרה > אודות [שם הדפדפן].
הדפדפן יציג את מספר הגרסה הנוכחית שלו. אם מספר הגרסה הוא זהה למספר הגרסה העדכנית ביותר, הדפדפן מעודכן. אם מספר הגרסה שונה, הדפדפן זקוק לעדכון.
כדי לעדכן את הדפדפן שלך, בצע את השלבים הבאים:
  1. בצע את השלבים לעיל כדי לבדוק את גרסת הדפדפן שלך.
  2. אם הדפדפן זקוק לעדכון, לחץ על עדכון [שם הדפדפן].
הדפדפן יעדכן את עצמו אוטומטית. לאחר העדכון, הדפדפן יהיה מעודכן לגרסה העדכנית ביותר.
טיפים נוספים:
  • ברוב הדפדפנים, עדכונים מתבצעים באופן אוטומטי כאשר הדפדפן מחובר לאינטרנט. אם ברצונך לוודא שהדפדפן שלך תמיד מעודכן, הפעל את עדכונים אוטומטיים.
  • אתה יכול גם לבדוק באופן ידני אם יש עדכונים חדשים עבור הדפדפן שלך. כדי לעשות זאת, בצע את השלבים לעיל כדי לבדוק את גרסת הדפדפן שלך. אם מספר הגרסה שונה מהמספר הגרסה העדכנית ביותר, הדפדפן זקוק לעדכון. לחץ על עדכון [שם הדפדפן] כדי להתחיל את תהליך העדכון.
תודה!
עדכנתי, מקווה שהבעיה תיפתר.

חכם עתיק יומין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה