דרוש מידע הלוואה

שופי

משתמש רשום
מחפשת הלוואה דחופה ..
בעקבות המלחמה , הקבלן ברח והשאיר אותי עם העבודה באמצע .
בחסדי שמים מצאתי קבלן אחר (אף אחד לא רצה להמשיך ..). עכשו אני מחפשת הלוואה דחופה בסביבות 60000 .
מי יודע ? מי מכיר ?? נתקעתי ...
אשמח לקבל רשימה של גמחים שנותנים עם החזר סביר .
תזכו למצוות

סוד ה

משתמש פעיל
מחפשת הלוואה דחופה ..
בעקבות המלחמה , הקבלן ברח והשאיר אותי עם העבודה באמצע .
בחסדי שמים מצאתי קבלן אחר (אף אחד לא רצה להמשיך ..). עכשו אני מחפשת הלוואה דחופה בסביבות 60000 .
מי יודע ? מי מכיר ?? נתקעתי ...
אשמח לקבל רשימה של גמחים שנותנים עם החזר סביר .
תזכו למצוות
קרן הוכשטין 20000 תבדקו מה הסכום המדויק העדכני

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
קרן הוכשטיין כרגע עד 20,000 ב 16 תשלומים
הכפןף למסגרת אשראי פנויה

יהודה לייב

משתמש פעיל
עוד שאלה-מישהו היה שמה בחודש-חודשיים האחרונים ויכול לכתוב כמה בדיוק הם נותנים ובכמה תשלומים?
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה