דרוש מידע הבנק החליט לפנק אותי לכבוד החג?

הכל טוב????

משתמש רשום
אני נמצא בבנק פאג"י והיום אני פתאום רואה שנכנס לי סכום כסף קטן, אבל נחמד,
המפקיד הוא "ריבית זכות 30/09 2.20%"
מה זה אומר?

מוריה אסתר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
1696286647675.png

דייד

משתמש מקצוען
אני קיבלתי מלאומי 90 שח וניכו מס של איזה 13 שח.
בחשבון בפאגי לא קיבלתי כלום...
אין שם יתרה רצינית ואין לי שם פעילות משמעותית
תודה על המידע
אני גם קיבלתי סכום וריתי גם ירידה של מס הכנסה לא הבנתי מה זה
תודה

אבי01

משתמש פעיל
נכנס לי מהבינלאומי 350 ש"ח הפקדה חד פעמית.(ואין לי היום חשבון פעיל) זה גם קשור?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני בפועלים, עם חשבון ביתרות גבוהות מידי חודש, עד שהכסף זורם לכל מיני צינורות, ולא קיבלתי מהם אגורה.

abc321

משתמש פעיל
כל מי שבפאג"י ויש לו יתרת זכות צריך לקבל?
איך החישוב הולך?

לקוחות הבינלאומי נהנים מתשלום ריבית על יתרות זכות בחשבון העו"ש עד לגובה 25,000 ₪, שיצברו החל מ-1 ביולי.​

• מי זכאי:
    חשבונות פרטיים העומדים בתנאים המצטברים הבאים:
    א. מפקידים משכורת לחשבונם בבנק.
    ב. סך הנכסים הפיננסים בחשבונם (עו"ש, ני"ע ופיקדונות) אינו עולה על שווי של 50,000 ₪.
    ג. עומדים באחד משני התנאים הבאים:
    1. בעלי הלוואת משכנתא בבנק המשולמת כסדרה או הלוואות שקליות הנושאות ריבית משתנה ומשולמות כסדרן, אשר סך יתרתן לסילוק ביום 1.7.23 היה 10,000 ש"ח ומעלה (להלן: "הלוואה מזכה"). לקוחות אלה יקבלו ריבית שנתית על יתרות העו"ש בשיעור של 2.2%.
    2. לקוחות בעלי מחזור עסקאות חודשי לחיוב בכרטיסי אשראי של הבנק בהיקף חודשי מצטבר של 3,000 ש"ח ומעלה (וב2לבד שאינם עונים על התנאים שפורטו בסעיף ג' 1 לעיל). לקוחות אלה יקבלו ריבית שנתית על יתרות העו"ש בשיעור של 1.8%.
    תנאי ההטבה:
    1. עמידה בתנאי הזכאות להטבת הריבית תיבחן ביום האחרון של כל חודש עבור אותו חודש.
    2. הריבית תשולם אחת לרבעון. תשלום הריבית הראשון יבוצע במהלך חודש אוקטובר 2023 בגין הרבעון השלישי של השנה.
    3. ההטבה תוענק החל מה 1.7.23 לתקופה של עד שנה וכל עוד ריבית בנק ישראל תעמוד על 3.5% לשנה לפחות.
    4. ההטבה לא תוענק ללקוחות שקיים בחשבון העו"ש שלהם מוצר ריבית זכות אחר.

אולי מעניין אותך גם...