האם המצב תקין? למי פונים?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מחזירים להם טובות אחרות שלא יהיה להם הרגשה של ניצול
כמו?
שוב, אין לי עניין להכנס לקטנות. אבל איזו טובה אפשר לתת לזוג צעיר שעובר לגור בבית עם חמישה קטנים ליומיים- שלושה, מוותר על החירות שלו, ועל כל המסתעף - אם לא תשלום הגון? מה משתווה בכלל?
ואם אין מישהו כזה ברדיוס, ולא משנה למה? ליפול על אחרים זה לא פיתרון. זה עוד יותר גרוע מלהזדקק לצדקה, בעיניי.

חסדי

משתמש פעיל
לא התכוונתי על שלושה ימים, ולזה בטח יש מחיר או מתנה יוקרתית וענקית לבית
אבל אפשר לעשות הסכם עם משפחה של כמה ילדים שמור לי ואשמור לך
תקחי את הילדים שלי שאוכל להתאוורר ואחר כך אני יקח את ילדיך ותתאוורר

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לא התכוונתי על שלושה ימים, ולזה בטח יש מחיר או מתנה יוקרתית וענקית לבית
אבל אפשר לעשות הסכם עם משפחה של כמה ילדים שמור לי ואשמור לך
תקחי את הילדים שלי שאוכל להתאוורר ואחר כך אני יקח את ילדיך ותתאוורר
שוב, אם זה מתאפשר, ואם יש עם מי לערוך הסכם. (דוגמא פשוטה?אין לי משפחה באיזור מגורי, כך שלשמור על ילדי אחותי ליומיים - זה בלתי אפשרי. מה אעשה איתם בבוקר? איך אעסיק אותם? ולהיפך. כמובן. לי אישית התאפשר להסתייע באחותי כשהיתה בשלהי חל"ד, וילןדיי היו בגנים פרטיים. הם לא הפסידו חומר קריטי, ונשארו אצלה בבוקר. אבל ילדי ביה"ס? ואם הבית שלי קטן ואין לי מקום למזרן או מיטה נוספים? דברים מצויים...)

שולי איטח

משתמש מקצוען
אשריכם ישראל...
בפרט זה:

ולא נכנסת עכשיו לקטע של הניצול - אם זה הוגן או לא...
דוקא אצלינו זה מאוד מקובל
הבת הגדולה שלי נסעה לפעמים ללילה לשמור על בני דודים שזה עוד יותר רחוק כשההורים נסעו (גם התאוררות בארץ צריכה שמירה)
אבל אחותי בתור זוג צעיר עשתה את זה כמה פעמים שבתות וכד
כנראה זה תלוי משפחה והרגשה
מנגד כשאחותי הצעירה נוסעת שבת שמחה או חתונות היא משאירה לילות את הקטנטנים

שוב לא כל אחד מתאפשר אבל זה כבר ממש סטיה מנושא האשכול כי הנושא של ילדים הוא בדר"כ לא כלכלי:) אלא רגשי/ניצול וכד

זוטאני

משתמש צעיר
ומה עושים עם הילדים?
שוב, אין לי עניין להכנס לקטנות, ושכל אחד ינהג כהוראת רבותיו/ אפשרויות כיסו. בכיף גדול.
רק הבאתי למודעות שאפשר להתאוורר גם בשישית מזה, וגם בפחות.
תלוי בגילאים תלוי באופציות אבל אפשר משפחה/ חברים טובים/ וכו'
ולפעמים זה גם לא אפשרי
אבל זה כן משהו שכדאי להשים עליו לב כחשוב לפעמים יותר מדברים אחרים וכל אחד יעשה את מה שהוא חושב לנכון

חסדי

משתמש פעיל
רק למי שיש לו את זה בידיים ומכיר התחום
כי יש הרבה קייטרינגים שסגרו הבסטה כי הוכיחו להם שהם מגלגלים הרבה כסף ולא עושים כלווום

רק למי שיש לו את זה בידיים ומכיר התחום
כי יש הרבה קייטרינגים שסגרו הבסטה כי הוכיחו להם שהם מגלגלים הרבה כסף ולא עושים כלווום
זה נכון והבעיה היותר גדולה היא שצריך לשלם הרבה כסף על הכשר וצריך גם הרבה פירסום ואם אתה מפרסם הרבה אז מס הכנסה עולה עליך ובלבן זה כמעט לא משתלם

HALPERT

משתמש רשום
אני בכלל לא מבינה מה יש לכם לכעוס על האברך הצדיק הזה שלומד בכולל אחר צהריים בלי לראות שקל והוא משווע לכל שקל נוסף!!! נראה לכם שהוא לא רוצה לראות את אישתו דואגת פחות למצב הכלכלי?! נראה לכם שהוא לא רוצה לחזור פעם אחת בערב עם 2 אייסים ולפנק את אישתו בלי שלשתיהם יהבבו מחשבות כמו '15 + 15 זה 30 ש"ח, עכשיו אנחנו אוכלים שעת עבודה...' למה נראה לכם שהוא מפונק? למה אתם מדומיינות שהוא לא עושה הכול כולל כל מה שעולה לו בראש בשביל להכניס יותר ולהוציא פחות?!

הזוג הזה צדיק! האישה שנותנת לבעלה ללכת ללמוד אפילו שא-י-ן להם כסף!!! והבעל שללומד ולא מנסה לפרוץ גדרות שהוא לא יכול! ושתיהם שמגדלים בשמחה את הילדים ומביאים עוד ילד!!! זה נראה לכם "נצלנים"? זה נשמע לכם "עצלנים"?!

אם האישה מחפשת עבודה קלה לשעות הבוקר\הצהרים או אם הם מעוניינים במשהו שייכסה להם את הוצאות הלידה הקרובה, יש לך מה ליצור איתי קשר באישי LFH3465*GMAIL.COM

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אם האישה מחפשת עבודה קלה לשעות הבוקר\הצהרים או אם הם מעוניינים במשהו שייכסה להם את הוצאות הלידה הקרובה, יש לך מה ליצור איתי קשר באישי LFH3465*GMAIL.COM
פוראוור?
אוורסט?
נסיקה?
קפיצה?
גלישה?
זינוק?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
קשה לשמוע על דוחק בפרנסה.
כל מי שאי פעם חווה זאת יודע עד כמה זה נורא.
====
לגופו של עניין
הכיוון הוא להוסיף הכנסות.
אין כאן ממה לחסוך.
במה לעבוד ?
שאלת השאלות.
דבר ראשון לא להתפתות לכל מיני הצעות שונות שנראות 'מידי טובות'.
לפעמים 'מתפתים' מחמת המצוקה לכל מיני דברים שרק יעמיקו את הבעיה.

כדאי להתייעץ עם אנשים בסביבה שמכירים את האדם ואת יכולותיו [הורים, אחים].
יש מרכז 'הכוון תעסוקתי' מטעם המדינה בתשלום סמלי.
התייעצות עם אדם מבחוץ שאינו נוגע בדבר יכולה להביא תועלת.
בהצלחה!!!

HALPERT

משתמש רשום
בהתחלה הנהנתי ובליבי כבר שמתי 10 לייקים,
אבל כאן... אפעס, איבדתי את זה.
יש לי מישהו עשיר מאוד שרוצה לשלם לידה של 2 זוגות שגרים בישראל אני לא יכולה לקבל את זה הוא רוצה 2 זוגות זרים וככה במקרה ראיתי את המודעה הזו וחשבתי שיש התאמה רק לא ידעתי איך לנסח את זה כי זה באמת לא צדקה אז קראתי לזה עבודה וכו' אבל בכל אופן אני חדשה פה בפורום ואין לי מושג איך יוצרים קשר עם מישהו שכתב הודעה אז השארתי לה את הפרטים שלי.
מדובר במישהו שהיה בהלם שכשלאישה חסר ברזל היא לא קונה כבד אלא לוקחת כדורים הוא ממש לא שרד את "החוסר באמצעים בסיסים" (כמובן שמדובר במישהו שבסביבה שלו לכל אישה חש בערך 3 פעמים היריון במהלך החיים ולכן אפשר לעצור את החיים ולהתחיל להתקשקש עם כל ג'וק וכו')

נערך לאחרונה ב:

HALPERT

משתמש רשום
סתם אגב יוקר המחיה מה אתם אומרים על זה (מצורף פה קובץ) ואם אתם נרשמים תכתבו שהגעתם דרך הלפרט
או בקישור הבא: https://clubmustplus.ravpage.co.il/
בהצלחה!!

קבצים מצורפים

• תצוגה מקדימה (1).html
    KB 102.3 · צפיות: 73

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
אם זה רלונטי אני ילדתי עכשיו ואשמח אם נהיה בקשר המייל שלי זה להחליף את ה כוכבית לשטרודל תודה רבה
הייתי מוחקת את המייל
אינני יודעת מי הניק שכתב את ההודעה
הוא די חדש פה
ללא כוונת הבעת חשד כמובן
אבל זהירות בסיסית

צבי 10

משתמש חדש
@HALPERT בקשר למי שרוצה לשלם לידה של 2 זוגות שגרים בישראל
ילדתי בשבוע שעבר. אשמח אם תצרו עמי קשר במייל v0795759298 ג'ימייל.קום
תודה רבה

ביצת הפתעה

משתמש פעיל
מדובר במישהו שהיה בהלם שכשלאישה חסר ברזל היא לא קונה כבד אלא לוקחת כדורים הוא ממש לא שרד את "החוסר באמצעים בסיסים" (כמובן שמדובר במישהו שבסביבה שלו לכל אישה חש בערך 3 פעמים היריון במהלך החיים ולכן אפשר לעצור את החיים ולהתחיל להתקשקש עם כל ג'וק וכו')

מה יש להיות בהלם? גם בביה"ח זה מה שעושים, ותוספי תזונה זה בנוסף לתזונה עשירה בברזל, האם לאמריקאים יש ברזל יותר גבוה? הם גם אוכלים מלא שטויות שלא מוסיפים בריאות,
בכל מקרה הברזל והצרכים של הלידה לא נגמרים תוך שבוע מהלידה,
אז למה -
בקשר ללידה זה רלוונטי רק למי שלפני...

נשמע מוזר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה