דרוש מידע דחוף לשבת - אין לי גז איזה כיריים חשמליות יש לבישול

אביגיל ג.

משתמש חדש
חברת הגז לא מוכנה להביא גז חדש כל זמן שלא עשו בדיקת תקינות ואני תקועה לחלוטין ערב שבת ללא גז!!!
איזה כיריים חשמליות לבישול סיר אחד (פשוטות במחיר נורמלי) קיימות שניתן לקנות בחנות חשמל ואפשרי לבשל עליהם ממש כמו גז לא רק חימום כי בעבר קנינו כאלו ולקח המון המון זמן לבשל דבר קטן אף ששמנו אותו על דרגה 6

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היה לי כזה (יחיד) שנים והייתי מרוצה.
רק לקחת בחשבון שלפי רוב הפוסקים אסור להשתמש בזה בשבת.

לתשומת לב, אפשר ג"כ לקנות כירת גז ניידת.

קבצים מצורפים

• 44734.jpg
    44734.jpg
    KB 10.3 · צפיות: 34

אום

משתמש מקצוען
כירת גז כזו עולה בין 90 ל150 ש"ח ומיכל גז שמספיק לכמה שעות כ15 ש"ח
נוחה מאד לשימוש וזמינה לרכישה וכן מיכלים להחלפה אפילו בטמבוריות
%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA_%D7%92%D7%96_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%AA_21030(1).png

אביגיל ג.

משתמש חדש
היה לי כזה (יחיד) שנים והייתי מרוצה.
רק לקחת בחשבון שלפי רוב הפוסקים אסור להשתמש בזה בשבת.

לתשומת לב, אפשר ג"כ לקנות כירת גז ניידת.
מי מדבר על שבת מדברים על בישול לשבת
לשבת יש נרות נשמה על פלטנר מאיזה גמח חשמל כשר לשבת. הוא שומר חום עד הבוקר גם לצולנט

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם את תקועה, את יכולה לבשל בתנור כמעט הכל.
אורז, דגים, עופות
אפילו להכין סלטים :)

היועץ=

משתמש פעיל
יש כירת גז במקסטוק ב45 ש"ח
בישלתי איתה אפילו טשולנט לפני חודשים
רק תצטיידי עם כמה בלוני מילוי

אביגיל ג.

משתמש חדש
תודה לכולם באמת חלק עשינו בתנור שלא כהרגלנו עפ"י הצעתכם וחלק עשינו על איזה כירה חשמלית מגמ"ח באיזור.
לשבת שהגנרטור לא מחזיק כל כל הרבה חשמל אצלינו לפחות, אנו נעשה נריות מתחת לבלעך ולצולנט הביאו פלטנר גם מגמח מקומי ששמים מלא נרות נשמה בתוכו והוא מחזיק את החום עד הבוקר.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
מי מדבר על שבת מדברים על בישול לשבת
לשבת יש נרות נשמה על פלטנר מאיזה גמח חשמל כשר לשבת. הוא שומר חום עד הבוקר גם לצולנט
לי זה היה נשמע על שבת, כי מי מבשל לשבת על פלטה?

בכל אופן בהצלחה....
כמובן שיש אינדוקציה אם זה ליום חול ולא לשבת.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כירת גז כזו עולה בין 90 ל150 ש"ח ומיכל גז שמספיק לכמה שעות כ15 ש"ח
נוחה מאד לשימוש וזמינה לרכישה וכן מיכלים להחלפה אפילו בטמבוריות
%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%AA_%D7%92%D7%96_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%AA_21030(1).png
כמה שעות זה מספיק?
(יש לי כזה, רק אף פעם לא בדקתי על אש נמוכה, וכמה שעות זה החזיק, (השתמשתי בזה בערב פסח)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה