דרוש מידע בירור על עגלת תינוק-הרטן רייסר ג'י טי

pch

משתמש חדש
רציתי לדעת האם משהיא מכירה את העגלה הזאת?
אשמח לכל מידע בעניין
058-3262881

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לי יש הרטן כבר כמה שנים
מושלמת בעיניי, בולמי זעזועים מהטובים שפגשתי, והשוויתי בחנות מול בוגבו ועוד כמה, ההרטן לקחה מהבחינה האת בגדול (לקחתי כל עגלה לסיבוב קצר בחוץ להרגיש כמה הנסיעה חלקה על המדרכה)
היא גבוהה ונוחה, כל חלק ופיצ’ר שקיים בה ממש מושקע ומראה על חשיבה על כל פרט.
חסרון אחד זה הגודל שלה, יחסית לעגלות של היום היא יותר רחבה ולא תמיד עוברת במקומות צרים.
אבל לי יש דגם מלפני 8 שנים (משהו עם vip, לא זוכרת שם מדויק)
ועדיין נראית כמו חדשה!
בארץ היה לי עליה אחריות מלאה ל5 שנים, ותכלס לא השתמשנו בה בכלל. המוכר אמר לנו כשקנינו שחלק מהאחריות זה אפילו לבוא לשמן גלגלים וכזה. כלומר טיפול איכות לעגלה
המליץ לבוא לקראת סוף ה5 שנים כדי לעשות את זה, וככה עשינו.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עוד דבר - הנסיעה שלה מאד זורמת וחלקה. כך שלמרות שהיא לא נחשבת לקלת משקל, בפועל בנסיעה היא מרגישה מאד קלילה.
העליה והירידה במדרגות מאד יציבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה