פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

אבן גזר

משתמש פעיל
@צורבא דרבנן
בבקשה קישורים למזכרות בר מצווה
ק.ש.

מירימי

משתמש רשום
מחפשת המלצה לאוזניות איכותיות שאמורות להתחבר לאורגן
תודה
אוזניות מומלצות

או שאפשר לקנות מעביר ואז לחבר כל אוזניות לדוג'

ק.ש.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר בבקשה קישורים למזכרות בר מצווה?

אפשר לשלוח למוכר איזה טקסט שרוצים
ק.ש. לא מניסיון

מירימי

משתמש רשום
אשמח לקבל קישור לשקיות קרטון גדולות יפות(עדיף בצבע לבן)
במחיר שפוי

ק.ש.

Professional1194

משתמש רשום
תודה, אבל אני אשמח לקבל קישורים לשקיות יותר זולות, הם ממש יקרות ולא ברור לי למה לוקחים על שקית בודדה בגודל 30*40 13 שח

קבצים מצורפים

• 1715474274179.png
    1715474274179.png
    KB 292 · צפיות: 5

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל קישור לשקיות קרטון גדולות יפות(עדיף בצבע לבן)
במחיר שפוי
תודה, אבל אני אשמח לקבל קישורים לשקיות יותר זולות, הם ממש יקרות ולא ברור לי למה לוקחים על שקית בודדה בגודל 30*40 13 שח
כאן המחיר ל-10 יחידות ומעלה

ק.ש.

אבן גזר

משתמש פעיל
תודה רבה
יש עוד ?
אשמח מאד לקבל
יש הרבה
תראי אם זה הסגנון...
בהצלחה ומזל טוב!
ק.ש.

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
אשמח לקישור חולצות לבנות מכופתרות לבחור ישיבה, בנקסט הוא נמצא איפשהו בין המידה הכי גדולה בילדים למידה הכי קטנה בגברים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה