פרומפט אלופים ביצירת תמונות בבינה?

ג'ודי ;)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
אני צריכה לעשות אתר של משחקי מחשב לפרויקט
אני רוצה תמונת רקע יפה לאתר תמונה וירטואלית ונקיה לא מקושקשת מידי
אם מישהו יכול להביא לי קישורים של אתר שיוצר תמונות ופתוח בנטפרי
או אם מישהי יכול לבקש בשבילי תמונה לאתר משחקי מחשב זה ממש יעזור לי!

וי כחול

משתמש רשום

ayala bimuy

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
_3401243a-315e-4b13-ae45-f3b871673c60.jpeg
_d2453c6c-d235-4d98-acfe-c42917741665.jpeg
_d2453c6c-d235-4d98-acfe-c42917741665.jpeg

ayala bimuy

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם יש תמונה טובה אני אשמח לחדד אותה

ayala bimuy

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
בdell3 הפרומט רקע לאתר משחקי מחשב קו נקי

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אם מישהו יכול להביא לי קישורים של אתר שיוצר תמונות ופתוח בנטפרי
ישנם עשרות אתרים שפתוחים בנטפרי שאפשר ליצור איתם תמונות רקע למשחקי מחשב
(דאלי3 חסום בנטפרי אם כי כפי שהבנתי קיים בלונארדו בתשלום ופתוח בנטפרי, ובכ"מ אלו תמונות יחסית פשוטות שאפשר ליצור בפרומפט מדוייק)

תראו כאן המון אתרים

ג'ודי ;)

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
תודה לכולם!
ממש עזרתם לי!
היה תמונה אחת שאהבתי (מפינטרס נראה לי) ושלחתי אותה ללאונרדו והוא עשת לי עוד הרבה תמונות דומות לתמונה
אבל לא הצלחתי להגדיר שתביא לי עוד תמונות בכזה סגנון ולא דווקא באותם צבעים ואותם אלמנטים אלה אותו רעיון
איך אני מסבירה שאני רוצה כזה סגנון תמונה? לא הצלחתי להסביר...תמונת מקור.jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2 (3).jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2.jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_3.jpgתמונת מקור.jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2 (3).jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2.jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_3.jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2 (1).jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_2 (2).jpgDefault_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_3 (2).jpg

קבצים מצורפים

• Default_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_3 (3).jpg
    Default_I_want_a_background_image_for_the_site_of_counter_mind_3 (3).jpg
    KB 988.9 · צפיות: 8

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה