דרוש מידע אימות גוגל עם מספר טלפון כשר

אנילימילי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני מנסה להיכנס לחשבון גוגל (לשנות סיסמא) והוא מעביר אותי לעמוד אימות טלפוני
הבעיה היא שהוא שולח את הקוד בהודעה כתובה והפלאפון שלי כשר ומקבל רק הודעות קוליות
ואין איך לשנות את זה.
זה תוקע אותי בהמון דברים!!!
מישהו יודע מידע????
יש איך לעזור?

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האם המערכת נותנת לך גם אופציה של 'אשר את המספר הטלפון וכו'' ?
כי א"כ אפשר לבחור באפשרות הזאת וזאת הדרך הכי קלה

אנילימילי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
1714909539573.png

זה האופציה היחידה שהוא נותן לי
וכל פעם זה הדף שנפתח
אין לי גישה לכלום
ביטלתי את האפשרות של מס פלאפון והוא עדיין "שולח" לפלאפון הודעה כתובה...

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
זה הדף הראשון שמקפיץ לך בכניסה למייל?

אנילימילי

משתמש צעיר
צילום מקצועי
לא.
זה כבר אחרי שנכנסתי ואני נגיד רוצה לשנות סיסמא או להיכנס לאיזשהו אתר דרך גוגל - הוא לא נותן לי להכנס עם שם משתמש וסיסמא, - רק עם הודעה...

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
משתמש ממחשב או אחר?

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תנסה אולי להיכנס להדגרות אבטחת החשבון ולהסיר שמה הגדות שחוסמות כניסה לתארים וכולי

בֶּכָויֹל מקרה

עיבודים קוליים
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
טוב, אולי תפנה אלי לפרטי אולי אוכל לעזור לך

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אני מנסה להיכנס לחשבון גוגל (לשנות סיסמא) והוא מעביר אותי לעמוד אימות טלפוני
הבעיה היא שהוא שולח את הקוד בהודעה כתובה והפלאפון שלי כשר ומקבל רק הודעות קוליות
ואין איך לשנות את זה.
זה תוקע אותי בהמון דברים!!!
מישהו יודע מידע????
יש איך לעזור?
הבעיה ידועה אם זה חד פעמי (כגון לשנות שלא יהיה אימות דו שלבי)
הפיתרון היחיד שמצאתי בינתיים זה לנייד את הסים לגולן ולהכניס לנוקיה C2 מוכשר כך אפשר לקבל SMS (רק מגוגל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה