דרוש מתכון איך מכינים חרדל?

חנה חיה

משתמש סופר מקצוען
באמת שמתי לב שאין בחנויות
חשבתי שזה רק אצלנו.
גם אקנומיקה סמיכה של סנו אין
מה קורה?!!?!?

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
מישהי פעם שלחה לי , לא ניסיתי ...
מרכיבים
כ-500 גרם
  • 1 כוס זרעי חרדל
  • 1/2 כוס חומץ
  • 1/2 כוס מים
  • אפשרות: 1 כף זרעי כוסברה
לתיבול
  • 1 כפית אבקת חרדל
  • 1 כף כורכום
  • 2-1 כפות סוכר
  • 1/2 כפית מלח
  • 3-2 כפות חומץ בן יין
אופן ההכנה
  1. שמים בצנצת את זרעי החרדל, החומץ, המים וזרעי הכוסברה (אם רוצים). משרים במשך 24 שעות לפחות, עד שהזרעים תופחים וסופגים הרבה מהנוזלים – אם יש צורך, מוסיפים חומץ ומים בכמויות שוות. קחו בחשבון שככל שהזרעים טריים יותר הם סופגים את הנוזלים מהר יותר.
  2. מעבירים את הגרגירים ונוזלי ההשריה לבלנדר חזק או מעבד מזון וטוחנים עד למרקם הרצוי – חלק או עם גרגירים.
  3. מוסיפים לתערובת את התבלינים (מהסוכר מוסיפים רק כף אחת) ומעבדים קצרות. טועמים, ומוסיפים סוכר לפי הצורך.
  4. מעבירים לצנצנות ושומרים במקרר עד שלושה חודשים.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
ברשתות של נתיב החסד וברכולית.

במחירים שלהם עדיף לה להזמין הליקופטר, לנחות בשדה חרדל, לבצע קטיף, ללכת לשוק הפשפשים, לרכוש במאות שקלים עלי ומכתש ולהכין את החרדל DIY

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
מחכים לשמוע את התוצאות

לא משהו :confused:

לתבשילים - סביר,
למריחה- תמציתי,
הוספתי זרעי כוסברה ונראה לי שפחות מתאים.
הייתי גם מורידה את כמות החומץ.
והכי מבאס, אחרי שחיפשתי בנרות חרדל בחנויות התייאשתי, בקשתי מתכון, הכנתי
ואז-
החרדל חזר לגיחה לחנות... (קטן ויקר מאוד!)
קניתי - מה לא עושים כדי לתבל את השניצל המסורתי שלי עם חרדל? - יאמייייי!
ואני משתמשת בקנוי (קצת בביתי...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה