דרוש מידע איך למצוא את הדור של הפלאפון?

דמי

משתמש פעיל
יש לי פלאפון מגע כשר sumsung , מלפני כ8 שנים
איך בודקים מה הדור שלו?
(אני צריכה להזמין סים ואמרו לי שתומך רק מדור 3 ומעלה ולבדוק מה דור הפלאפון)
תודה רבה

castamir

מהמשתמשים המובילים!

איך למצוא את הדור של הפלאפון?​

בבית - הדור של הפלאפון שרועים בחדר על המיטה או בסלון על הספה, עם מטען זמין ומזגן פעיל ומדפדפים על המסך.

ברחוב - הם הולכים תוך כדי בהייה במכשיר, בדרך כלל עם איזה אטב באוזן בסגנון איירפודס וכדומה. מדי פעם נתקלים בעמוד ממלמלים סליחה וממשיכים הלאה.

באוטובוס - הם תופסים את הספסל האחורי כדי שלא תשבו מאחוריהם ותראו במה הם גולשים, ולא שמים לב שזה משתקף בחלון האחורי.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בבית - הדור של הפלאפון שרועים בחדר על המיטה או בסלון על הספה, עם מטען זמין ומזגן פעיל ומדפדפים על המסך.

ברחוב - הם הולכים תוך כדי בהייה במכשיר, בדרך כלל עם איזה אטב באוזן בסגנון איירפודס וכדומה. מדי פעם נתקלים בעמוד ממלמלים סליחה וממשיכים הלאה.

באוטובוס - הם תופסים את הספסל האחורי כדי שלא תשבו מאחוריהם ותראו במה הם גולשים, ולא שמים לב שזה משתקף בחלון האחורי.
תכלס, שכחת לענות מרוב שגלשת....
תעלה תמונה של המכשיר אומר לך איזה דור הוא.

דמי

משתמש פעיל
תכלס, שכחת לענות מרוב שגלשת....
תעלה תמונה של המכשיר אומר לך איזה דור הוא.
זו תמונה מגוגל, כך זה נראה רק בצד שמאל למעלה יש חותמת של ועדת הרבנים 1684250455372.png

מאב

משתמש פעיל
ראיתי את זה אבל מכיון שלפי התמונה המצורפת זה לא אותו המכשיר בדיוק, אני מחפשת דרך לבדוק על המכשיר עצמו, כמו במאפיינים וכו
הכשרים שהיו זה היה סמסונג יאנג לכן חיפשתי דווקא את זה.
בשביל לבדוק במכשיר עצמו את יכולה לבדוק בבחירת סוג רשת אם יש רק GSM שזה דור 2 או גם HSDPA שזה דור 3.
בד"כ צריך שיהיה סים פעיל בתוכו בשביל הבדיקה הזאת כי זה בהגדרות רשת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה