צימר אז איך מוצאים צימר אמין שנראה כמו בתמונות?

מצב
הנושא נעול.

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לכם אתר מומלץ? אמין? שיטות חיפוש?
אשמח להחכים

אגוז מלך

משתמש פעיל
זה לא יקרה,
כי כשרואים את זה בתמונה זה חדש ונוצץ + גרפיקה ועריכה,
אף אחד לא יפרסם תמונה סטנדרטית של הצימר שלו,
כי מטבע הדברים בתמונה זה נראה "פחות" מבמציאות,
ולכן חייבים לשדרג את המראה,
מה שכן אפשר,
זה לצפות בתגובות של אנשים באתר,
או ללכת רק לצימר שמומלץ ע"י מישהו שאת מכירה אישית וכו',
זה כמו שתשאלי איך מוצאים בגדים באתר עם תמונות אמינות,
ברור שזה יראה הכי מושלם בתמונות.

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני לאחרונה מחפש רק בצימר 360. הם מראים הכל בצורה ברורה עםמסיורים וירטואלים וכאחד שמבין בצילום רואים שאין שום עריכה או פוטו שופ
עם כל הכבוד לצילום 360, עדיין יתכן וזה צילום מלפני כמה שנים, ואם העסק לא מתוחזק אז התוצאות בהתאם,
צריך להקים אתר צימר לייב שזה אומר שהתמונות מעודכנות כל הזמן, והם יפקידו אצל מנהלי האתר סכום של 1000 שקל קנס באם לקוחות ידווחו שהתמונות לא תואמות את המצב הקיים.
לדעתי יכול ללכת מאוד, כי זה אחד מהדברים שאפשר לעקוץ בו בצורה הכי הזויה.

נחמן שיבוטו

משתמש צעיר
הלוואי והיה דבר כזה..מנה שידוע לי האתר חדש מאד ולכן אני מתאר לעצמי שכל הצילומים חדשים אולי זה באמת לא יהיה רלוונטי לעוד כמה שנים אבל אפשר גם לבקש מבעלי צימרים תמונות מהחודש האחרון או לשאול מתי צולם הסיור הוירטואלי
עם כל הכבוד לצילום 360, עדיין יתכן וזה צילום מלפני כמה שנים, ואם העסק לא מתוחזק אז התוצאות בהתאם,
צריך להקים אתר צימר לייב שזה אומר שהתמונות מעודכנות כל הזמן, והם יפקידו אצל מנהלי האתר סכום של 1000 שקל קנס באם לקוחות ידווחו שהתמונות לא תואמות את המצב הקיים.
לדעתי יכול ללכת מאוד, כי זה אחד מהדברים שאפשר לעקוץ בו בצורה הכי הזויה.

יוני 763

משתמש חדש
הלוואי והיה דבר כזה..מנה שידוע לי האתר חדש מאד ולכן אני מתאר לעצמי שכל הצילומים חדשים אולי זה באמת לא יהיה רלוונטי לעוד כמה שנים אבל אפשר גם לבקש מבעלי צימרים תמונות מהחודש האחרון או לשאול מתי צולם הסיור הוירטואלי
אני לאחרונה מחפש רק בצימר 360. הם מראים הכל בצורה ברורה עםמסיורים וירטואלים וכאחד שמבין בצילום רואים שאין שום עריכה או פוטו שופ
אחלה של אתר . גם אני הזמנתי צימר אחרי שראיתי שם ובאמת הכי קרוב למציאות

אורלי1991

משתמש צעיר
אנחנו אכלנו קש ואכזבות מצימרים שמצאנו באתרים
יש אתרים שלצערי הרב המדיניות שלהם היא לפרסם את התגובות החיוביות בלבד (הם גם כותבים את זה)
ואת התגובות הלא וואוו - הם פשוט לא מפרסמים
אנחנו יוצאים לפחות פעם בשנה לצימר (פעמים בודדות גם מלון) כזוג או משפחה
המסקנה שלי - אל, אבל אל, תלכו לשום צימר בלי המלצות ששמעתם!!!!!!!

• תמונות ומציאות - היינו בצימר שהיה מושששששלם בתמונות, אבל כשהגענו הסתבר שהתמונות לפני הרבההההה שנים ולא טרחו לחדש שם כלום. הכל מאוד ישן, מיטה מתקלפת וכו'. איכס. רק מהכניסה כבר נגעלנו. והמחיר היה מאוווד גבוה.
  • מסביב - צימר נוסף היה צמוד ללול תרנגולות מסריח ואת זה אף אחד לא טרח כמובן לצלם - סירחון נוררררראי ומליון זבובים, היה סיוט מתמשך... אני אישית חיכיתי רק לעוף משם.
  • ניקיון - היינו בצימר מלוכלך ברמות שהיה שאריות במקרר וקוסקוס שפוך שם, משהו מגעיל ברמות. מבפנים ובמחוץ. (הצימר עם התרנגולות) גם ראיתי שמפנים את הצימר - המנקים מסתכלים- רואים שהמצעים נראים נקי ומחליטים להשאיר. זוועה.
  • הבטחות - הבטיחו לנו יין שווה ובקבוק חלב- היה רק חלב ריק במקרר...
  • יחס- קרה לי שצעקו עלי וביזו אותי כי שאלתי איזה שאלה (שאלתי אם יש ריח של משק/רפת בצימר, כמובן ששיקרו לי שלא..) - זה מאווווד חשוב שיהיו אנשים נורמלים. תאמינו לי.
    בנוסף - היה אמור להיות פינוי ב11 וב10 וחצי כבר נכנס לי הבן אדם בלי בושה והתחיל לנקות!! תוך כדי שאנחנו שם וצעק על בעלי והילדים שיעופו מהבריכה!!! ברחנו משם בידיעה שלעולם לא נחזור... (לצערי רב אמר לי לא לפרסם כי זה לשון הרע)
    לעומת זה- היו צימרים שהרעיפו עלינו פינוקים ואהבה שלא רצינו ללכת. במוצש נתנו לנו להישאר כמהההה שבא לנו כולל ג'קוזי ובריכה.
  • זמני בריכה/ג'קוזי- שימו לב!! היינו בצימר יוקרתי בצפת עם בריכה וג'קוזי ושהגענו הופתענו מאוווווד לגלות שבמשך חופשה של כמה ימים - מגיע לנו רק שעה (לכל הימים יחד!!!!!!) להיות בבריכה!! וגם את השעה קבעו לנו מראש בלי אופציה אחרת.. זה שלא היינו שם באותו זמן-לא עניין אפחד..
  • צנעה- הרבה צימרים משקרים בלי בושה שהבריכה מוצנעת. שימו לב לבדוק היטב!!!!! כבר היו הרבה הרבה סיפורים לא נעימים שאנשים היו צריכים לסחוב מחיצות וסדינים ולקפוץ לקנות אזיקונים בגלל מידע שגוי.
מסקנות: כדאי ללכת למקומות מומלצים בלבד
עוד עצה- בגוגל יש תגובות של גולשים בלי צנזור ושם הרבה פעמים יש תגובות אמיתיות על המקום. ממליצה בחום להציץ שם.
אם כבר, אנצל את הבמה ל2 צימרים מושלמים מכל הבחינות שהיינו שם וגם זה אנשים שבני המשפחה שלנו מכירים אישית:
צימרים של משפחת חמו באיתמר- הררי קדם ומגד שמיים- הכי יפים בארץ ומושלמים מכל הבחינות שפירטתי.
צימרים בגולן באבני איתן - עדן מקדם

בהצלחה ותהנו!!

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
בדיוק כמו בתמונות
זה לא תקופה לצפון...

אישית יש לי המלצה על צימר שהגענו דרך פרוג ויש לי תמונות ממש תואמות למה שהיה. אבל עברו כבר שנתיים וחצי מאז.... אבל היה נראה מתוחזק טוב. (כשהגענו הוא אמר שהיה עומס לאחרונה ולכן אשתו הלכה לקנות מצעים חדשים, כך שהיה ממש מפנק עם מצעים איכותיים חדשים ומגבות לבנות עם ריח טוב שרואים שעברו הרתחה טובה)
היה לי אי אלו אכזבות לא משמעותיות (הערסל נשבר ובניתי על זה בחופשת "בלי לצאת מהצימר"...)
מעדיפה לא לכתוב את שם הצימר אבל אפשר באישי.

חוץ ממנו היו לנו יותר אכזבות וגועל ולכן אני מעדיפה לפעמים בית מלון שגם אם יש אבק המצעים והאזורים האישיים מתוחזקים כל הזמן (חוץ ממלון מפורסם שנגעלתי ברמה היסטרית) אבל מלון זה לא לחופשת מנוחה....

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עוד עצה- בגוגל יש תגובות של גולשים בלי צנזור ושם הרבה פעמים יש תגובות אמיתיות על המקום. ממליצה בחום להציץ שם.

בהצלחה ותהנו!!
וכמובן לצפות רק בדירוגים של 1-3 כוכבים, לקרוא כל מילה, בעיקר לבדוק אם יש נקודות שחוזרות על עצמם,
וכמובן עם ראש פתוח (תמיד יש מדרגים שהיו להם פנטזיות, ואת ההוא שבגלל שלא הרשו לו לעשות מנגל אז הוא נוקם ומקשקש, ואת המתחרים)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה