עזרה אורבן איירונוטיקס

מצב
הנושא נעול.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
וגם: באשכול הסמוך ביקשת שאביא לך את הציטוט של עורכי הדין של בסדנו על כך שהחשדות נגדם הם על שימוש בכספי משקיעים לכיסוי תשואות של משקיעים אחרים [כלשונך: "אפשר מקור לציטוט הזה? [מקורי ולא מתוך כתבה אינטרסנטית]" ואז האשכול ננעל. כדי לכבד אותך אני מתכבד לצלם לך מסך עם הציטוט ממכתבם:

1715122374219.png

[וכן, אנחנו יודעים שעורכי הדין כתבו שהוא אינו נחשד בגניבת כסף, אבל הם כן כותבים שהוא נחשד בפונזי [שימוש בכספים לתשואה של משקיעים קודמים]
באשכול הקודם אתה טענת שעורכי הדין של בסדנו בעצם מודים שהיה שימוש בכספי משקיעים לצורך כיסוי תשואות של משקיעים אחרים.
אבל במציאות ממה שהבאת כרגע זה ממש לא מה שהם כתבו, אלא שזה החשדות שנחקרו, וממש אין פה הודאה שזה מה שנעשה בפועל כפי שהשתמע מדבריך.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אני איתך, אבל בא ננתח את זה -

"בואינג וטקטיבל רובוטיקס יתחרו על מכרז הכתבמ"ים האמריקאי" זו הכותרת. מלפני 4.5 שנים.

הם זכו במכרז? מה הולך? יש הכנסות? האם הן עדיין ביחד? תבדוק בבקשה.

אכן, עברו מאז הידיעות על מזכר ההבנות 5 שנים ו4 שנים [בהתאמה לאדמה ולבואינג].
אז אתה מסכים כבר שזה אמיתי, וזה כבר התקדמות.
זאת אומרת שיש פה השקעה אמיתית ורצינית שלפחות היו לה הסכמים רציניים שפורסמו עם חברות ענקיות.
אז זה לא נורא שיש גם כמה דברים שלא תדע.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
אז למען ה מניין יש את העוז להגן על זה ולגרום שעוד אנשים שעכשיו קמו לעבוד קשה יפסידו את כספם!
יש לי 2 אפשרויות ,1:אני מעדיף לא לחשוב שגם אתה מרויח מלחמם של אחרים
2:שגם אתה מושקע שם ומעדיף להדחיק כדי לא לחשוב על הפסד כספך או לחילופין פשוט לגרום לעוד אנשים להשקיע כדי לייצר את התזרים המיוחל שייתן לך את האפשרות למשוך את כספך
אפילו על סיכוי של 10 % שזה נכון אתה תוכל לעמוד פה ולומר טעיתי!!!
הדברים האלו נכתבו.
זה לא הוגן להשמיץ בן אדם על בסיס הסתברות.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
לבואינג יש סודות צבאיים?
איך יתכן שלא שמענו שום עדכון מבואינג על עסקה עם אורבן?
תאמין לי שיש הרבה דברים שלא שמעת.
והשת"פ עם בואינג התפרסמה לפני 4 שנים, תחפש אז בפרסומים הרשמיים של בואינג.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תחפש אז בפרסומים הרשמיים של בואינג.
באופן די מדאיג אני מוצא ברשת פרסומים משנת 2020-21 רק מצידה של אורבן-איירונוטיקס אודות כוונה אפשרית של בואינג לבדוק אם המוצר של טקטיקל רובוטיקס מתאים עבורם או שלא

להלן תוצאות חיפוש פנימי באתר הרשמי של בואינג, תוכל להכווין אותי בחיפוש מדויק יותר?

1715149674670.png

1715149724693.png

1715150441110.png

אגב, אם יש לך קשר עם עורכי הערך Tactical Robotics Cormorant בויקיפדיה האנגלית, מופיע שם המשפט הבא -
אורבן אירונאוטיקס נמצאת בקשר עם צבא ארצות הברית וצבאות של מדינות אחרות, כולל הודו ואיטליה, למכירה אפשרית של הקורמורן.
עם קישור לכתבה ב-israeldefense אולם הכתבה כבר לא קיימת ויש לתקן את הקישור

צופר הנעמתי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קחו כמשל את "טסלה" והרכב האטומני העתידי שלה.
גם עם כל העוצמה של אלון מאסק שלכל הדעות הוא יודע להרים דברים.
המניה ירדה בחצי מהשיא והמשקיעים כבר לא רואים בקרוב רכבים אוטומטים בכבישים, אז אתה מדבר איתי על אורבן?!
אפרופו טסלה.
בביזפורטל בדיוק אתמול עלתה כתבה ע"ז שטסלה (שיש לה כבר מודולים שמסתובבים בכבישים, לא חלומות) תחת חקירה של הונאת משקיעים בקשר להבטחות בומבסטיות על רכבים אוטונומים.

משרד המשפטים האמריקאי פתח בחקירה נגד ענקית הרכבים החשמליים טסלה TESLA INC -1.74% במטרה לבדוק האם יכול להיות שהצהרות החברה והמנכ"ל, אילון מאסק, בקשר לטכנולוגיות הסיוע בנהיגה של החברה נחשבות להונאה.
כבר ב-2022 חשפה טסלה כי משרד המשפטים חוקר את הטכנולוגיה שלה. החקירה מסתכמת בשאלה האם הטענות של טסלה לגבי הסיוע שמספקת הטכנולוגיה מטעות את הלקוחות במרמה וכעת החקירה עולה שלב.
מערכות הסיוע בנהיגה של טסלה, הנקראות אוטופיילוט ונהיגה אוטונומית מלאה (FSD) דורשות את פיקוח הנהגים ב-100% מהזמן. הרכבים מתעדים את הנסיעה ומתזכרים את הנהגים מדי פעם שהם צריכים לשים לב. משרד המשפטים בוחן הצהרות של מאסק והחברה המרמזות כי הרכבים יכולים לנהוג בעצמם לחלוטין, דבר שמייצר ציפיות בלתי סבירות בקרב הנהגים וככל הנראה גורם גם לתאונות.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תחת חקירה של הונאת משקיעים בקשר להבטחות בומבסטיות על רכבים אוטונומים
הבדל של שמים וארץ בין שתי החקירות - החקירה נגד טסלה מתמקדת בכך שהטכנולוגיה של נהיגה אוטומטית פועלת "רק" בדיוק של 95% במקום 100% ולכן נדרשת עדיין מעורבות של נהג

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה