דרוש מתכון אוכל מבושל, בריא וטעים ב 5-10 דקות הכנה, יש?

תפוח זהב

משתמש פעיל
לימי החופש העמוסים
דרושים מרשמים טובים
לאוכל מזין ובריא
עם מינימום הכנה ומצרכים
תודה

מצפה למשיח

משתמש מקצוען
תבשילים בקדירה אחת.
הילדים שלי למשל אהבו כנפיים עם אורז וירקות חתוכים כמו גזר וקישוא. מכניסים לסיר עם מעט שמן, מתבלים במלח , מוסיפים מים , מרתיחים ומבשלים על אש קטנה.

אלי7:)

משתמש מקצוען
מגזין טעימות של הקיץ (לא זוכרת עם תשפב או תשפא) מלא במתכונים כאילו אם יש לך דרך להשיג אותו ממש מומלץ
אני פחות אוהבת בד"כ ארוחות שהכל יחד מעורבב וממליצה על אפיה בתנור - גם אין כלים לשטוף
תבנית עם דג/חזה עוף בתיבול מהיר (אפשר אפילו רק רטבים של אוסם/קנור) תבנית עם אורז + בצל (אפשר גם פטריות/גמבה/גזר מגורד) תיבול 2 כפות שמן מים רותחים בכמות של פי 1.25 מהאורז ולסגור. תבנית אנטיפסטי/ירקות קפואים עם שמן, מלח פלפל

אגוז מלך

משתמש פעיל
ממליצה לקנות את המיני קיטשן, בסביבות ה350 ש"ח שווה כל שקל,
מכינה בזה הכל:
סטייקים,
שניצלים,
מושטים עסיסיים,
סלמון,
ירקות:
אנטיפסטי,
קישואים/ חצילים - לסלט בטעם כבד,
תפו"א קריספיים,
והכל בכמה דקות,
שמה נייר אפיה ועליו את המוצר הרצוי,
ומדיחה כל 3 - 4 סבבים,
מושלם, הכנה מהירה,
ויצא טעים ממש!

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
מגזין טעימות של הקיץ (לא זוכרת עם תשפב או תשפא) מלא במתכונים כאילו אם יש לך דרך להשיג אותו ממש מומלץ
אני פחות אוהבת בד"כ ארוחות שהכל יחד מעורבב וממליצה על אפיה בתנור - גם אין כלים לשטוף
תבנית עם דג/חזה עוף בתיבול מהיר (אפשר אפילו רק רטבים של אוסם/קנור) תבנית עם אורז + בצל (אפשר גם פטריות/גמבה/גזר מגורד) תיבול 2 כפות שמן מים רותחים בכמות של פי 1.25 מהאורז ולסגור. תבנית אנטיפסטי/ירקות קפואים עם שמן, מלח פלפל
צריך להיזהר עם התבניות החד פעמיות בתדירות גבוהה של כל יום . יש בזה רעלים מסוכנים!
אני מכירה משפחה שאושפזו בגלל זה.

אגב, אורז בתנור אופים עם נייר כסף או פתוח?

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עם מינימום הכנה או/ומצרכים

דפדפו ותהנו!
טיפ קטן: כדאי לעבור על התגובות בכל מתכון, זה עוזר המון!

חתולתול

משתמש רשום
תודה לכולכם מוצלח ממש !
אני משתדלת שיהיה בבית טורטיות
זה מושלם לימים שאין כוח לבשל
מורחים בטחינה או חומוס
ומוסיפים ירקות פרוסים
טונה או לחילופין פסטרמה
ועוד כיד הדמיון הטובה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

אסתיס

משתמש מקצוען
ארוחות מהירות, משביעות ובריאות:
קוסקוס משקית ומרק לקוסקוס- ירקות חתוכים גס וחומוס משימורים/קפוא.
מג'דרה-עדשים ואורז
מרק ירקות (הכנה במעבד מזון) עם גריסים ושעועית לבנה
שקשוקה עם עגבניות מקופסא + לחם מלא/כוסמין
מושטים בתנור בתיבול זריז של שמן ותבלינים +פירה

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מי שרוצה משהו קליל להכנה וטעיםםםם.....
חזה עוף ופסטה (שכחתי את השם המקורי שלו...)
מטגנים בצל מגורד וחבילת פטריות בסיר עם שמן עד להשחמה.
מוסיפים חזה עוף חתוך לחתיכות כמו של מוקפץ וסוגרים את הסיר על מנת שהחזה יתבשל טוב, בינתיים לוקחים את הפסטה הארוכה ומבשלים בסיר אחר עד להתרככות מלאה.
בתוך קערה שמים שמן, מלח, פלפל שחור, פפריקה, רוטב סויה ומים עד לקבלת תערובת כהה ולא מידי מימית (אפשר להוסיף עוד דברים לתיבול זה לפי הטעם) ושופכים אותה על החזה עוף ומערבבים היטב לעוד 10-15 דק', (אמור להיות בסיר הרבה נוזלים יחסית שלא יישרף) מוסיפים את הפסטה אחרי סינון של המים לעוד 5 דק'.
כמה קל ככה טעים;)

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@יצירתית301 העלתה לכאן לפני קצת זמן עוגיות שעושים אותם בשתי דקות ועוד 9 דקות בתנור ואימלה זה טעים.

קבצים מצורפים

• Bazaart_20230522_092112_266.jpeg
    Bazaart_20230522_092112_266.jpeg
    2.3 MB · צפיות: 117

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
המתכון הכי קל בעולם בסיר אחד שכולם אוהבים - באופציה של פרווה או בשרי.
פסטה בולונז מהודו טחון או מטונה.
מטגנים בצל, מוסיפים טונה או הודו טחון,
תבלינים (פלפל, מלח, פפריקה, שום, סוכר)
מוסיפים עגבניות מרוסקות או רסק עגבניות או גם וגם.... אפשר גם להוסיף טבעות זיתים..
מוסיפים פסטה לא מבושלת ושופכים מים עד שהפסטה מכוסה לחלוטין, מערבבים היטב, סוגרים מכסה - מחכים 10 דקות,
והארוחה מוכנה!!!

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בזמנים עמוסים של חופש או ערבי חגים אני אוהבת במוצש להעמיד סיר ענק מלא תפוחי אדמה שלמים עם קליפה!
ביום הראשון מקלפים ומרתיחים כמה רגעים בסיר עם טיפה מים ומוערכים לפירה
ביום השני מקלפים ואופים עשר דקות בגריל עם תבלינים ושמן זית בתנור
ביום השלישי מקפיצים את מה שנשאר עם רוטב צילי במחבת אפשר עם חזה עוף או פחות בריא עם נקניקיות בשריות

זו לא ארוחה שלמה, אבל זו תוכנית מגירה לקהל רעב...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה