חדר ילדים על מוטיב ים

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אשמח לעזרה ולרעיונות,
אני באמצע צביעת הארון, מה שסיימתי יצא מדהים!!! תודות לרותי12 ולבקר....
מכתבייה אנחנו בדרך לבנות לבד.
אבל אביזרים אני רוצה ליצור.
אני עוקבת אחרי כל האשכולות ורואה רעיונות, אבל אולי יש לכן רעיון ל:
מנורת התקרה ( כרגע יש את הפשוט, מה שהקבלנים נותנים.....), משוט שמהווה מתלים לתיקים, אביזרים לקיר, עיצוב הספרייה , ידיות לארון ( כרגע יש עגולות ואני רוצה לצפות במין גלגל קרטן, אבל איך????) ועוד....
הכל כמובן המוטיב של ים, אונייה וכדו'
תודה מראש...
ו כמובן אשתף בתוצאות,... מקווה שבקרוב...

7880

משתמש פעיל
אולי תנסי לחשוב על מוטיב ברוח הים?
לדעתי יותר יפה להכנס לחדר שאין בו אניה אחת וצדף אחד ולהגיד וואו.. זה מרגיש כמו ים..
יותר מיוחד, פחות משעמם וצפוי...
מה את אומרת?
איך עושים את זה?
התאמה נכונה של צבעים ומרקמים שתואמים לים, אבזור ברוח הים אך מינימליות של רהיטי ים כמו אניה ואוסף צדפים.
הבנת את המוטיב?

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדיוק גם אני מתכננת בעזר ה לשדרג את חדר הבנים במוטיב ים. קניתי (הפעם לא עשיתי לבד ) משוט מיתלה שהיה במבצע בחנות בביאליק
גלגל הצלה היה בצבעי כחול לבן וצבעתי אותו לאפור לבן
ומגירה ישנה שכתבתי עליה hope is an anchor for the ...התקוה זה עוגן לנשמה ...
אני רוצה לעשות בעצמי בית מנורה אבל לא יודעת אם אצליח

נמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י זה אני;1821279:
ידיות לארון ( כרגע יש עגולות ואני רוצה לצפות במין גלגל קרטן, אבל איך????.

את יכולה להכין מפימו ולהדביק על הידית הקיימת, או לקנות ידיות ממתכת, לבנות עליהן את הצורה ולאפות בתנור עם הידית.
או, רעיון אחר, לצייר על הידיות.

קבצים מצורפים

• 8c98d14158fa3c9e9484dbac39d7d488.jpg
    KB 3.8 · צפיות: 201
  • 222093e8c3070cab8ed6f03647e81c4b.jpg
    KB 5.7 · צפיות: 111
  • il_570xN.462010516_e8ay.jpg
    KB 40.9 · צפיות: 100
  • a1fd60346d97c2e4f973000658c5fdd2.jpg
    KB 33 · צפיות: 83
  • 55f3552605ad8282ccd162522c931250.jpg
    KB 18.6 · צפיות: 70

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
סט תמונות שעשיתי פעם בסיגנון הזה

קבצים מצורפים

• IMG_7807.JPG
    2.1 MB · צפיות: 209

masterpiece

משתמש רשום
גם לנו יש חדר כזה:)
אני צריכה לסדר את התמונות ואז אעלה לכאן מסודר את כל השלבים איך ביצעתי.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
אם את בקטע של לצבוע את הקירות אני יכולה להציע לך שבלונה לצביעה של דגים, ירק, גלים, ובועות אוויר, כמעט כל דמות שיש כאן או בכל מקום אחר באתר של 'אות לי' יכולה להיות גם שבלונה.

שרי קלוגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י נמה;1821546:
את יכולה להכין מפימו ולהדביק על הידית הקיימת, או לקנות ידיות ממתכת, לבנות עליהן את הצורה ולאפות בתנור עם הידית.
או, רעיון אחר, לצייר על הידיות.

בקשר לרעיון של בניית פימו על ידית מתכת- זה מניסיון?
אשמח לשמוע איך זה באמת הולך ואם מחזיק מעמד.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י שרי קלוגר;1821754:
בקשר לרעיון של בניית פימו על ידית מתכת- זה מניסיון?
אשמח לשמוע איך זה באמת הולך ואם מחזיק מעמד.

אני עשיתי פעם ידיות מפימו.
לקחתי ידיות של הארון [פשוטות ממתכת] עליהם בניתי מה שרציתי מפימו והכנסתי לתנור. יצא מהמם. אין לי תמונה כי כבר העברתי את הארון לשכנה ועשיתי חדש. אבל אם אוכל אצלם מהשכנה היום ואעלה תמונה.
זה מתאים כמובן רק עם ידיות מתכת מתחת. אם הידיות פלסטיר אז תעשי כמו שאמור לך מעלי- תכיני ותדביקי מעל אחרי האפיה.

אגב, אם את גרה ליד חנות של עזרה ואחוה אז יש שם דברים מהמים למוטיב ים- כל מיני מלחים קטנים וקופסאות מתאימות לקישוט על מדף. מאוד מאוד יפה. אני הולכת לקנות קצת ל...אמבטיה.

שינדי- זה אני.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
רעיונות מעולים.
תודה רבה.
מקווה להתקדם עם זה מה שיותר מהר.

רק לגבי פימו- איפה קונים אותו. ואיך מתעסקים איתו.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
נכתב ע"י זה אני;1822691:
רעיונות מעולים.
תודה רבה.
מקווה להתקדם עם זה מה שיותר מהר.

רק לגבי פימו- איפה קונים אותו. ואיך מתעסקים איתו.

קונים בחנויות יצירה. מתעסקים איתו כמו עם פלסטלינה. מרככים קצת בידיים תחילה ואח"כ מפסלים איתו. [החומר מגיע די קשה].

מעבירים לתבנית עם ניר אפיה ואופים ב 160 מעלות כ-15-30 דקות תלוי בגודל היצירה.

זהבי סגל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
תודה על כל הרעיונות.
איך פימו מבחינת כשרות בתנור ביתי?

נמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
פימו הוא חומר סינטטי אין בו חומרים מהחי או הצומח, ולכן אין בעיה מבחינת כשרות לאפות אותו בתנור ביתי. ( שאלתי רב לפני הרבה שנים, אז אולי יש צורך לברר אם המרכיבים של הפימו השתנו)

מבחינה בטיחותית, אין בעיה לאפות מידי פעם כמות קטנה בתנור ביתי, אך יש להמנע ככל האפשר משאיפת האדים בעת האפייה ולאפות במקום מאוורר.

אם משתמשים בפימו לעיתים קרובות, או בכמויות גדולות, מומלץ לייחד תנור נפרד לאפייתו. (אני משתמשת בטוסטר אובן שהיה פעם תנור הפסח שלי, וכשקנינו תנור גדול יותר, הפכתי את הישן לתנור לפימו ויצירות אחרות, לדוג' שרינקי דינקס).

נמה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עוד משהו, כדאי לבדוק את הטמפרטורה לאפיה על החבילה.אם אני זוכרת נכון, פימו סופט צריך לאפות ב110 מעלות.

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיה משנת תרפפו...

קבצים מצורפים

• דג ריק.jpg
    KB 565.9 · צפיות: 161

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה