Ruby on Rails

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
למה משמשת התוכנה Ruby on Rails והאם קל ללמוד אותה לבד?
כדי לעצב אתר שיותאם לאייפון באיזה תוכנה אני משתמשת?

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זאת לא תוכנה, זה פריימוורק (Framework) שבנוי בשפת Ruby. מתארת לעצמי שאת לא מכירה את השפה, ולכן כדי להשתמש ב ROR צריך ללמוד את השפה ואז את הפריימוורק. אם את מכירה שפות תכנות אחרות (למשל PHP) אמור להיות קל ללמידה.
כדי לעצב אתר שמותאם לאייפון, מספיק גם להשתמש בקוד רגיל (HTML,CSS) ולדאוג לרספונסיביות.
רובי און ריילס יותר משמש לבניית אפליקציות ווב.

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בעיצוב אתר משתמשים בפיירבאג איך אני משנה עיצוב לאייפון לא ע,י תבנית מותאמת מראש אלא ע,י הורדת התוסף המתאים תצוגה לאייפון?

KingYes

משתמש צעיר
תאכלס, בשביל המצב שלך, הכי מתאים לך ללמוד וורדפרס ושלום על ישראל. רובי ממש לא מתאים לך.

dem

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רינת;1302920:
בעיצוב אתר משתמשים בפיירבאג איך אני משנה עיצוב לאייפון לא ע,י תבנית מותאמת מראש אלא ע,י הורדת התוסף המתאים תצוגה לאייפון?

בכלל לא מובן. את בונה אפליקציה לאייפון? באיזו שפה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה