OneDrive

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לאחרונה שמתי לב שהמאוורר של המחשב הנייד שלי עובד "שעות נוספות" - יותר חזק מהרגיל. אחרי בדיקה ועיון בהדרכות באינטרנט, הבנתי שכדאי לבדוק ב"מנהל המשימות" אם יש תוכנה שמשתמשת בהרבה CPU. בדקתי ואכן מצאתי שה-OneDrive משתמש בלמעלה מ-17% UPU שזה המון! (למשל Chrome לוקח בערך 1%...).
מיד הסרתי את ה-OneDrive מהמחשב ואכן המאוורר נרגע והשקט שב למקומו...
שאלתי היא - האם זו תקלה, או שבאמת זו תוכנה שלוקחת כל כך הרבה משאבים? אציין שלאחרונה המחשב הודיע לי כמה פעמים שהוא לא הצליח לעדכן את OneDrive (אולי בגלל שהאינטרנט חסום). מה דעת המומחים?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לא אמור לקחת כ"כ הרבה. אבל תלוי בנסיבות.
וכרום- לוקח יותר, כנראה יש לו כמה תהליכים. ברוב המקרים.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בהמשך נ"ל - שוב ראיתי שהמאוורר עובד בעוצמה, בדקתי שוב ב-CPU וגיליתי עוד פעם את הOneDrive עם שימוש של כ-17% CPU!
כנראה התקין את עצמו אוטומטית מחדש.
מישהו יכול לומר לי איך למנוע את הדבר? איך לבטל את ההתקנה האוטומטית שלו?
אני לא משתמש בOneDrive בכלל ואין לי צורך בו, ובפרט שהוא גוזל אנרגיה ומרעיש...

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תוכל להגדיר שלא יפעיל את עצמו בהפעלת המחשב.
כמו"כ, תוכל להסיר אותו עם revo.

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;n5039627:

כבר חיסלתי אותו עם revo והשמדתי את השאריות שלו - ובכל זאת הוא קם לתחייה... אנסה שוב

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פרסומון;n5039627:

עכשיו אני רואה שהתוכנה כלל לא נמצאת ברשימת התוכניות, לא בrevo ולא בwindows, ומצד שני היא מככבת ב"מנהל הרשימות", איך זה יכול להיות?
מצורפים צילומי מסך

קבצים מצורפים

• onedrive2.jpg
    onedrive2.jpg
    KB 41.9 · צפיות: 5
  • onedrive.jpg
    onedrive.jpg
    KB 66.6 · צפיות: 7

ישיר333

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בעצם כנראה זה לא התוכנה עצמה אלא באמת הSETUP שלה, והוא מנסה כל הזמן להתקין או לשדרג אותה, ולכן הוא לוקח הרבה כוח מהמעבד. השאלה היא איפה לבטל את ההתקנה האוטומטית הזו.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תיכנס ללשונית 'אתחול' בתמונה הראשונה שלך, ותהפוך ל'לא זמין'.

bris

משתמש סופר מקצוען
בגלל המגמה החזקה מאוד של MS להכניס ONEDRIVE , לא מאמין שתוכל להמנע ממנו לטווח ארוך.
פשוט יהיה לך אם תוריד גירסת התקנה OFFLINE מעודכנת שלו , או תוריד זמנית את רמת החסימה , תן לו להתעדכן ואחכ תחזיר את הרמה.

5566brs

משתמש מקצוען
D I G I T A L
במחשב בן 64 סיביות -
כנס בשורת הפקודה ל
C:\Windows\SysWOW64
ובמחשב 32 -
C:\Windows\System32
וכתוב
OneDriveSetup.exe /uninstall

וכדי למחוק את הסמל ממנהל הקבצים יש כאן מדריך
https://www.howtogeek.com/225973/how...on-windows-10/

עריכה:
מצאתי סקריפט שאפשר להוריד, שעושה בדיוק את זה, כדי שלא תצטרכו להתאמץ להקליד.
אבל זה בא עם הרבה אזהרות מפחידות באנגלית, והוא מוחק שאריות של קבצים שבשימוש התוכנה, ודורש גישת מנהל.
https://github.com/TERRAOperative/OneDrive-Uninstaller

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה