netfree - כל מה שרציתם לשאול ◄◄

מצב
הנושא נעול.

גיטי 123

משתמש סופר מקצוען
אז הנה,
בחרתי בשלב הראשון את העיר תל אביב, (למה לא אמרתם מהתחלה שצריך לבחור?)
כרגע התוצאות הרבה יותר טובות:
פינג- 15
מהירות הורדה 15.7

אבל אני מרגישה איטיות. בעיקר באתר של פרוג.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בדקתי שוב והתוצאות כעת מצוינות

הורדה - 14.3

העלאה - 800

פינג - 15 מ"ס

אני מקוה שהתופעה של חמישי - שישי לא תחזור.

תודה לכל הבודקים והעוזרים.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
ידענו להתלונן
היה באמת קשה להמתין לבדיקת התמונות
עכשיו אנחנו יודעים גם להודות

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    KB 36.3 · צפיות: 0

זורם

משתמש צעיר
נכון לעכשיו נבדקות התמונות שנשלחו לפני 5 שניות!!!

שאפו לנטפרי!!!

לא שוקטים על השמרים.

YMBS

משתמש חדש
מהירות הבדיקת תמונות חזרה לכמו שהיה בעבר.

כל הכבוד!!!

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מה עם אתר יד שתיים הולך להסתדר בזמן הקרוב????.??

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שיילה;1993346:
מה עם אתר יד שתיים הולך להסתדר בזמן הקרוב????.??

אם הבעיה שיד2 חוסמים. את האיפי.
זה בעיה שלהם. וזה נראה לי רק ב VPN.

לגבי ה VPN.
תבינו שכל איפי יכול לעלות לנו 20 שקל. ואי אפשר לצפות שגם תקבלו גלישה בחינם וגם איפי פרטי.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י mat;1993398:
כרגע מבחינה טכנית ב VPN זה לא אפשרי.
אי אפשר לתעל את הVPN לפרוקסי פשוט?

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י trew;1993429:
אי אפשר לתעל את הVPN לפרוקסי פשוט?

אפשר הכל.
אבל לא ניצור מגנונים טכנים מסובכים בשביל מישהו בודד שמוכן לשלם על איפי.
שלדעתי אפילו הוא לא מבין מה המשמעות של זה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה הסיבה שמופיע לי לפעמים על תמונות שאמורות להשלח לבדיקה:
חריגה, לא נשלח
??

זורם

משתמש צעיר
נכתב ע"י start;1993603:
מה הסיבה שמופיע לי לפעמים על תמונות שאמורות להשלח לבדיקה:
חריגה, לא נשלח
??

עקב שליחה מרובה של תמונות.
המתינו כמה דק' עד לפתיחה חוזרת של שליחת תמונות.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
כתבו על זה
יש הגבלה לכמות התמונות שאפשר לשלוח פר שעה.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י mat;1993430:
אפשר הכל.
אבל לא ניצור מגנונים טכנים מסובכים בשביל מישהו בודד שמוכן לשלם על איפי.
שלדעתי אפילו הוא לא מבין מה המשמעות של זה.

אתה באמת חושב שיש רק מישהו בודד שמסכים לשלם 20 ש"ח (סכום זעיר לעומת כל סינון אחר) בשביל האתרים: יד 2, מילוי סקרים במייל וכל אתר שמעצבן אותו שהip אינו פרטי. ממש נראה לי שאתה טועה בינתיים זה החסרון של נט פרי

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שיילה;1993673:
אתה באמת חושב שיש רק מישהו בודד שמסכים לשלם 20 ש"ח (סכום זעיר לעומת כל סינון אחר) בשביל האתרים: יד 2, מילוי סקרים במייל וכל אתר שמעצבן אותו שהip אינו פרטי. ממש נראה לי שאתה טועה בינתיים זה החסרון של נט פרי

איך אתם משתמשים ב RL או ב VPN.

וגם בא נראה כמה אנשים חושבים כמוך שמוכנים לשלם על איפי פרטי בויפיאין 20 שקל.

957

משתמש פעיל
אני מעוניין להתנסות ולבחון מעבר לנטפרי
כיום לא מחלקים כבר VPN חינמי
אם יש לך שם משתמש והוא לא בשימוש אשמח לקבלו

רחל י

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מעוניינת בתוסף לדפדפן כרום שמתריע כשיש הודעת מייל חדשה אבל א"א בנטפרי להתקין.
יש סיבה לזה?
html {width: 100%; height: 100%;}
div#bubble-div{-moz-border-radius: 5px; -moz-box-shadow: black 3px 3px 6px;}

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כל חנות התוספים סגורים מחמת בעיית תוספי משחקים וכדומה. נטפרי לא פיתחו סינון לזה מקוה שיפתחו מהר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה