netfree - כל מה שרציתם לדעת ◄◄

מצב
הנושא נעול.

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י Aאילה;1635352:
יש לי נטפרי ובעיקרון אני מרוצה

אבל בתור גרפיקאית אם אני צריכה למצוא תמונות אני נתקעת...
פותחת שאטרסטוק / פוטוליה, התמונות נשלחות לבדיקה,
נו מה הלאה? אני צריכה תמונה מיידית לא בעוד כמה שעות..

כמו"כ יד 2, לא מציג תמונות

מה הפתרון?

זה פונקציה של כסף. אנחנו יכולים להעסיק 1000 אנשים שיבדקו תמונות אוןליין. אבל זה עולה כסף.
כרגע היכולת שלנו זה להעסיק גוי אחד למשך 8 שעות ביום. בעז"ה היכולות לאט לאט מתרחבות. ונוכל להעסיק יותר.

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ומה עם ההצעה שלי? http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1623388#post1623388
יש לי שאלה, אולי נאיבית, ובכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם:
בד"כ באתרים רגילים, יחסית מספר התמונות הוא לא גדול מאד, ולכן סינון אנושי הוא הגיוני.
באתרי תמונות, לעומת זאת, יש אינסוף תמונות, ומתעדכנות מידי יום עוד ועוד תמונות, ולכן שאלתי היא האם ניתן לפנות למנהלי אתרים אלו, ולבקש שמראש כאשר הם מכניסים תמונות, יסווגו אותם לפי קריטריונים מסוימים, כך שמי שירצה אתר נקי - תהיה לו אפשרות לבחור באפשרות כזו. (ומשתמשי נטפרי יהיו אוטומטית באפשרות הזו).
כמובן, כדי שמנהלי האתרים הללו יתייחסו ברצינות להצעה, צריך שתהיה התאגדות חזקה מולם, שתכלול גם קבוצות או דתות אחרות שהדבר אכפת להן...

mat

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פְרוּט;1635405:
ומה עם ההצעה שלי? http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1623388#post1623388
יש לי שאלה, אולי נאיבית, ובכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם:
בד"כ באתרים רגילים, יחסית מספר התמונות הוא לא גדול מאד, ולכן סינון אנושי הוא הגיוני.
באתרי תמונות, לעומת זאת, יש אינסוף תמונות, ומתעדכנות מידי יום עוד ועוד תמונות, ולכן שאלתי היא האם ניתן לפנות למנהלי אתרים אלו, ולבקש שמראש כאשר הם מכניסים תמונות, יסווגו אותם לפי קריטריונים מסוימים, כך שמי שירצה אתר נקי - תהיה לו אפשרות לבחור באפשרות כזו. (ומשתמשי נטפרי יהיו אוטומטית באפשרות הזו).
כמובן, כדי שמנהלי האתרים הללו יתייחסו ברצינות להצעה, צריך שתהיה התאגדות חזקה מולם, שתכלול גם קבוצות או דתות אחרות שהדבר אכפת להן...

הם מתייגים. את כל התמונות לפי כל נושא ונושא שבעולם.
וגם הם מספקים מידע האם התמונה זה תוכן למבוגרים או לא.

ככה שמבחינתם הם עשו די והותר. אבל בכל זאת זה לא מספיק. בשבילנו.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
אין דברים כאלו
יותר ויותר דפים עם תוכן בעייתי מוצגים באופן מסונן (ולא חסומים כבעבר)

קבצים מצורפים

• סינון מילים בפעולה.JPG
    KB 21.1 · צפיות: 18

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני כבר רודף אחרי אתרוג כמעט חודש שיפתחו לי שרת FTP והם אומרים לי שהלקוח חייב להתקשר אליהם שיפתחו במיוחד בשבילו, הלקוח שלי הוא לא טכנולוג ולכן הם לא פתחו לי עדיין.
בנט-פרי יש דרך לפתוח כתובות של שרתי FTP לכולם ולא שכל אחד חייב לפנות באופן אישי?
אני רק יבהיר, זה שרת פרטי שלי שמיועד להעלות תמונות לאתר.

שרי 1

משתמש פעיל
לא הבנתי אם גם במחשב נייד יכול להיות חסימה של נטפרי??

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י שרי 1;1640110:
כל זמן שאין את החסימה לא כדאי, אפי' שתוכלו לקבל סינון של נטפרי, אבל אפשר בקלות להתחבר לאינטרנט של שכן.

YMOZ

משתמש רשום
נכתב ע"י שרי 1;1640110:

במחשב נייד את צריכה 2 חסימות.

חסימה של הספק - כמו שנטפרי מספקת באמצעות חברת RL.
חסימה של וייפי מלהתחבר לרשתות אחרות שאינן מסוננות - בשביל זה צריך תוכנה שמותקנת על המחשב. החברה של נטפרי עובדים על זה כפי שמופיע בראש האשכול..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה