netfree - כל מה שרציתם לדעת ◄◄

מצב
הנושא נעול.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
רציתי לשאול, מה לגבי סיווג האתרים והמלל באתרים בשאר השפות?
למשל, האם האתרים האלה (אתר1, אתר2, אתר3) פתוחים? או שצריך לשלוח בקשה מיוחדת בשביל לפתוח אותם?
(אני באתרוג, ולעתים קרובות סובל מזיהוי שגוי של המערכת וחסימה לא מוצדקת של האתרים)

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י s976;1570011:
רציתי לשאול, מה לגבי סיווג האתרים והמלל באתרים בשאר השפות?
למשל, האם האתרים האלה (אתר1, אתר2, אתר3) פתוחים? או שצריך לשלוח בקשה מיוחדת בשביל לפתוח אותם?
(אני באתרוג, ולעתים קרובות סובל מזיהוי שגוי של המערכת וחסימה לא מוצדקת של האתרים)
באופן עקרוני המערכת יודעת להתמודד עם כל השפות. כעת פתחתי לך 2 מתוך ה3 הנ"ל.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כ"כ הבנתי... פתחת 2 מתוך 3, והשלישי היה פתוח מאליו? או שאת השלישי לא ניתן לפתוח?
הבאתי את האתרים האלה בתור דוגמא. מה שחשוב לי, זה לא לפתוח את שלושת האתרים האלה נקודתית, אלא לברר האם סוג אתרים כזה פתוח כברירת מחדל (או שצריך כל פעם לשלוח בקשות).
האתר הראשון - זה מילון, השני - כללי שפה הרוסית, השלישי - אתר תורני. אני משתמש בעשרות אתרים מסוג זה, לכן חשוב לי לברר.
לפי מה שאני מבין מדבריך, זה לא היה פתוח.
תודה רבה.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אין אתר פתוח בברירת מחדל. כל האתרים חסומים עד שנשלחים לבדיקה, לאחר שנבדקו אתרים שאושרו נפתחים לכולם ואתרים שנחסמו נחסמים לכולם.
כמו שציינתי אין מניעה לפתוח אתרים בשפות אחרות, המערכת חכמה דיה.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י s976;1570406:
לא כ"כ הבנתי... פתחת 2 מתוך 3, והשלישי היה פתוח מאליו? או שאת השלישי לא ניתן לפתוח?
הבאתי את האתרים האלה בתור דוגמא. מה שחשוב לי, זה לא לפתוח את שלושת האתרים האלה נקודתית, אלא לברר האם סוג אתרים כזה פתוח כברירת מחדל (או שצריך כל פעם לשלוח בקשות).
האתר הראשון - זה מילון, השני - כללי שפה הרוסית, השלישי - אתר תורני. אני משתמש בעשרות אתרים מסוג זה, לכן חשוב לי לברר.
לפי מה שאני מבין מדבריך, זה לא היה פתוח.
תודה רבה.

עשרות? סיפור של כמה שעות עד שפותחים לך. לי פתחו יותר.
בנטפרי יש פלטפורמה מאוד מקצועית לבדיקת אתרים, נותנת מילים לא רצויות לפי רמות, לפי אחוזים, לינקים קשורים ועוד דברים שאני אפי' לא יודע מהם.

אם משהו יכול להרתיע אותך זה חסימה של אתרים שלדעתך בגלל נחיצותן שווה החשש, בנטפרי 100% זאת מציאות.

ממממ

משתמש רשום
כדי 'להגדיל העסק' ולהכניס לתודעת הגולשים את הנחיצות לעבור לנטפרי, נראה לי שכדאי שכל מי שכבר עבר לנטפרי יצלצל להודעה זו (כמובן שזה לא יהווה ראי' על כולם, כי לא מוכרח שכולם יראו הודעה זו).
כמו"כ כדאי שכל אחד ממשתמשי נטפרי יגיב ויאמר כאן את מה שיש לו לומר על נטפרי, כדי ליידע ולזכות את כולם.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כנראה שיש היענות עצומה של הציבור. זה עתה יממה השניה שאני מחכה להצטרף לנטפרי, אבל אומרים שיש עומס...

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש אפשרות של חסימה על גוגל תמונות?

ממממ

משתמש רשום
נראה לי שבינתיים כל התמונות מטושטשות
כנראה בהמשך הם ייבדקו

ממממ

משתמש רשום
משתמש בנטפרי? צלצל (בהודעה המקורית)

נכתב ע"י ממממ;1571388:
כדי 'להגדיל העסק' ולהכניס לתודעת הגולשים את הנחיצות לעבור לנטפרי, נראה לי שכדאי שכל מי שכבר עבר לנטפרי יצלצל להודעה זו (כמובן שזה לא יהווה ראי' על כולם, כי לא מוכרח שכולם יראו הודעה זו).
כמו"כ כדאי שכל אחד ממשתמשי נטפרי יגיב ויאמר כאן את מה שיש לו לומר על נטפרי, כדי ליידע ולזכות את כולם.
הקפצה כדי שלא יבלע עמוק בפנים האשכול.
משתמשי נטפרי, צלצלו [בהודעה המקורית].

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני רואה שמדברים הרבה על שטארסטוק, וזה טוב מאוד. אבל אני משתמשת הרבה באתר all-free-download.com שהוא חינמי, לאחרונה הם השתדרגו, אבל בד בבד, אני רואה תמונות שלא הייתי רוצה לראות!!!!, גם על אתר זה עובדים? כמו כן האתר לימוד של ערן שטרן, גם עובר סינון?
יש אתרים שפתחתי בנתיב, אבל כשפותחים אותם לצערי הם לא 100%, אבל הם אתרי תמונות, סרטונים למצגות, לימוד ומתכונים, האם כאשר יעברו לנטפרי, יהיה אפשר להעתיק את כל הרשימה שהייתה (יש בנתיב רשימה של אתרים שנפתחו ע"י בקשה מיוחדת, חלקם 100% בסדר, אך חלקם כאמור לא), ואז להעביר את האתרים האלה לבדיקה, לסינון והם יפתחו כראוי?
כמו כן, בנתיב הכל מסודר לפי נושאים: גרפיקה, מזון, וכו' וכו'. האם הכל יעבור מסודר, או לא?, רק כמו גלישה בגוגל שמבקשים משהו והוא מגיע. כי לא תמיד זוכרים בדיוק את שם האתר. ואם זה מסודר לנושאים הרבה יותר קל לחפש את מה שרצינו.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
7:20 בבוקר
קבלתי 3 פתיחות של אתרים תוך רבע שעה

ממממ

משתמש רשום
נכתב ע"י שחר עולה;1598189:
אני רואה שמדברים הרבה על שטארסטוק, וזה טוב מאוד. אבל אני משתמשת הרבה באתר all-free-download.com שהוא חינמי, לאחרונה הם השתדרגו, אבל בד בבד, אני רואה תמונות שלא הייתי רוצה לראות!!!!, גם על אתר זה עובדים? כמו כן האתר לימוד של ערן שטרן, גם עובר סינון?
יש אתרים שפתחתי בנתיב, אבל כשפותחים אותם לצערי הם לא 100%, אבל הם אתרי תמונות, סרטונים למצגות, לימוד ומתכונים, האם כאשר יעברו לנטפרי, יהיה אפשר להעתיק את כל הרשימה שהייתה (יש בנתיב רשימה של אתרים שנפתחו ע"י בקשה מיוחדת, חלקם 100% בסדר, אך חלקם כאמור לא), ואז להעביר את האתרים האלה לבדיקה, לסינון והם יפתחו כראוי?
כמו כן, בנתיב הכל מסודר לפי נושאים: גרפיקה, מזון, וכו' וכו'. האם הכל יעבור מסודר, או לא?, רק כמו גלישה בגוגל שמבקשים משהו והוא מגיע. כי לא תמיד זוכרים בדיוק את שם האתר. ואם זה מסודר לנושאים הרבה יותר קל לחפש את מה שרצינו.
כל אתר שהוא לא אתר בילוי נפתח לאחר בדיקה וסינון תמונות.

ספורנו

משתמש רשום
נכתב ע"י שחר עולה;1598189:

אני ממליץ שתפנו אליהם באימייל מסודר עם רשימה של אתרים. מאמין שהכל יסודר.

ONE1

משתמש מקצוען
אני רוצה להבין, כל תמונה חדשה שהועלתה לאתר שכבר פתחתם, מסוננת און ליין?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה