Google Forms

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם יש מדריך מפורט על כלל האפשרויות ביצירת סקרים ע"י GOOGLE FORMS?

אני מעוניין לדעת האם יש אפשרות להפוך את זה לטופס הזמנה של מוצרים, כך שכל סימון של תיבה, יתורגם לסכום לתשלום, שיסוכם בסיום הסקר-הזמנה.

לעזרתכם האדיבה בהקדם, אשמח מאוד!!!

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עד כמה שידוע לי
אפשר ליצא את הנתונים לטבלת אקסל
נראה לי שהאופציה הזו ידנית

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור. ובשבילי זה אכן עוזר. אבל היות שאני מעוניין לנסות להשתמש בזה כפלטפורמה להזמנות, הייתי שמח לדעת האם יש דרך שממלא הסקר יראה בסיום ההזמנה כמה היא תעלה לו.

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ישנה אפשרות לעבור לדפים לפי בחירת האפשרות הקודמת
נגיד בחרו ב"שחור" זה מוביל לדף X
ומי שבחר "לבן" זה מוביל אותו לדף Y
אבל הדבר הזה דורש מך תכנון מדוקדק של כל חלק.

לגבי חישוב של סכום הזצנה- אם המחיר קבוע והמוצר בדר"כ בודד
אפשר ליצור דף סיום ידני או להוסיף זאת בטופס האישור/שליחה.
אם זה משהו קצת יותר מורכב, אולי יש אפשרות, אני בכ"א לא מכירה

הצלחות!

נערך לאחרונה ב:

cheinanit

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה טופס שאמורה להיות בו אפשרות לבחור בין עשרות פריטים. האם ידוע לכם דרך להגדיר מחיר לכל פריט, ושהגדרה זו תחושב בסוף ההזמנה לסכום כליל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה