Docker עם נטפרי- כל סיוע יתקבל בברכה

kadima

משתמש מקצוען
אחרי ההתקנה של התוכנה- שעברה בשלום.
כל פעולה שאני מנסה לעשות - נתקעת בעקבות בעיות עם הסרטיפיקטים.
נטפרי שלוח לי את זה-https://netfree.link/wiki/התקנת_תעודה_ב-Docker
הבעיה שבכלל לא הצלחתי ליצור קונטיינר.
מחיפושים שערכתי הבנתי שיש צורך בקונפיגורציות בדומה לשימוש עם פרוקסי- אך תכלס לא הצלחתי להתקדם עם זה.
אם יש למישהו קישורים/טיפים רלוונטיים יעזור לי מאוד.
תודה מראש.

Avi300

משתמש פעיל
האמת שלא ניסיתי דוקר על נטפרי, אבל לפי מה שמוסבר שם, בשביל ליצור קונטיינר, (build) מה שקורה זה שרצות בקשות רשת בתוך הקונטיינר כדי לבנות את השכבה הבאה. ופה זה נכשל כי צריך את התעודה. קודם כל תנסו להריץ קונטיינר בסיסי בלי לבנות אותו. כלומר ישירות מhub. אם זה עובד אז מה שצריך זה להוסיף לDockerfile דבר ראשון את התעודה

kadima

משתמש מקצוען
לא הצלחתי להבין היכן אני מגדירה את הסרטיפיקט של נטפרי?
נראה לי שאמור להיות ממוקם לוקלי על המחשב והיכנשהו בהגדרות של דוקר להפנות לקובץ.(??)
ובכלל האם בכל קונטיינר של דוקר אצטרך להתקין תעודה אחרת - בהתאם למערכת אותה הקונטיינר מממש?
בקיצור- ראיתי כבר כל מיני הצעות ונסיונות. אך לא הצלחתי להבין מה אמורים לעשות בתכלס.
האמת שלא ניסיתי דוקר על נטפרי, אבל לפי מה שמוסבר שם, בשביל ליצור קונטיינר, (build) מה שקורה זה שרצות בקשות רשת בתוך הקונטיינר כדי לבנות את השכבה הבאה. ופה זה נכשל כי צריך את התעודה. קודם כל תנסו להריץ קונטיינר בסיסי בלי לבנות אותו. כלומר ישירות מhub. אם זה עובד אז מה שצריך זה להוסיף לDockerfile דבר ראשון את התעודה
אם הבנתי אתכם נכון-
ניסיתי כבר להוריד משהו מוכן.
אך גם שם הופיע לי אותה שגיאה- מצו"ב צילום מסך
[upload_2019-7-25_15-31-27.png

אפרת19

משתמש צעיר
בשביל ליצור קונטיינר, (build) מה שקורה זה שרצות בקשות רשת בתוך הקונטיינר כדי לבנות את השכבה הבאה.
לא בדיוק. בשלב הבילד אין עדיין קונטיינר. מי שמריץ את הבקשות זה הdocker engine, או הdockerd. לפי הסקרינשוט את מריצה את דוקר על ווינדוס, זא dockerd רץ על VM שמדמה סביבת לינוקס, ושם חסר הסרטיפיקייט.
אני מריצה קונטיינרים על מק ולינוקס עם נטפרי כמעט בלי שום בעיה.

kadima

משתמש מקצוען
לפי הסקרינשוט את מריצה את דוקר על ווינדוס, זא dockerd רץ על VM שמדמה סביבת לינוקס, ושם חסר הסרטיפיקייט.
נכון.
אבל היכן מגדירים את הסרטיפיקט?
ואגב גם שניסיתי להריץ את ה"שלום עולם" הכי פשוט - לכאורה סביבה שמדמה וינדוס, הבעיה הינה זהה.

upload_2019-7-25_19-8-43.png
אלפי תודות

Avi300

משתמש פעיל
לא בדיוק. בשלב הבילד אין עדיין קונטיינר. מי שמריץ את הבקשות זה הdocker engine, או הdockerd.

במקרה שלה אכן הבעיה בVM, אבל עדיין תהליך בניית image הוא לקחת תמונה בסיסית, להריץ אותה כקונטיינר ולהריץ בתוכה את הפקודות הרלוונטיות.

kadima

משתמש מקצוען
לא ברור באיזה קובץ .pem עלי להשתמש.
האם עלי ליצור את הקובץ? אם כן- איך?
הבנתי שהוא אמור להראות כך:
-----BEGIN CERTIFICATE-----
(Your Primary SSL certificate: your_domain_name.crt)
-----END CERTIFICATE-----
(Your Intermediate certificate: DigiCertCA.crt)
(Your Root certificate: TrustedRoot.crt)
אך מאילו קבצי crt עלי להעתיק את התוכן?
סליחה על הבורות....

Avi300

משתמש פעיל
תעתיקי את התעודה של נטפרי כמו שהיא. אמור לעבוד לכאורה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה