להשראה CNC & מילר ספרים, שיתוף מרתק !

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
האמת עדיין מחכה לצילום מקצועי...
לא ממש מומלץ להעביר את הרושם עם מצלמה איכות ד' ..
אבל אחרי שראיתי בקליפ את החנות המהממת 'שלי'.. מככבת החלטתי לשתף ...

קומזיץ ימים הנוראים - קובי ברומר & אורייתא נוקדים.
https://www.youtube.com/watch?v=9pKFECje2jw

על CNC כבר שמעתם ? ואיך זה קשור לחנות ספרים ?

מתרגשת לשתף בעוד פרויקט מושלם, שעוצב ותוכנן על ידי, על הדרך נלמד גם על נפלאות ה - CNC, ולאיזה תוצאה מושלמת אפשר להגיע עם המכשיר הזה, וכמו בכל דבר בחיים, תכנון ועיצוב נכון יספקו לנו תוצאות מדהימות, מוכנים לצלול ? מבטיחה בכתבה הזו, אין גבול לדמיון...

קצת על הפרויקט, ואחרי זה הסבר מעמיק...

4.jpg

בניגוד לדרך המקובלת, כשפונה אלי לקוח חדש, יש לי 'נוהל' די מסודר, כמובן קודם יושבת לפגישת יעוץ מסודרת, ובונה יחד 'פרוגרמה' תכנונית, שולחת 'השראות', ומנסה בעצמי בשעות של ניסיון ותהייה להגיע לאיזשהו 'סקיצה' ראשונית, אבל בפרויקט הזה... אצל 'מילר ספרים' משהו עבד קצת אחרת...

כבר מהרגע הראשון כשפנו אלי בבקשה לעצב את החנות החדשה שלהם בבני ברק, הדמיון שלי עבד חזק, טוב למפרע זה מאד ברור לי, מלכתחילה הייתי מחוברת היטב למותג, על מילר לא באמת צריך להסביר... מי לא מכיר ? מי לא נתקל באיזה סידור, מחזור, או תהילים שלהם...

זוכרת את עצמי כבר מגיל צעיר מאד ("מכורה לעיצוב", רק מצטטת...), נהנית מהכריכה המושקעת, ובעיקר מהשמות וההקדשות האישיות שמוטבעות כמעט על כל ספר שיוצא מבית היוצר שלהם, הדיוק והפֶּרְפֶּקְצִיוֹנִיסְטִיּוֹת שהם מבצעים את העבודה שלהם, תמיד שבה את ליבי.

לכן לא פלא שהקונספט העיצובי שלהם עלה לי מהר מאד, תקרה מושקעת, עם אלמנט CNC מרכזי !!! שיבטא היטב את העוצמה של ערכי המותג, פרפקציוניזם, דיוק, חריטה, והטבעה ללא פשרות !!

רק רגע... שניה לפני שאני צוללת לפרויקט, מה זה בכלל CNC ?? ואיך הוא קשור לערכי המותג ?? בחרתי לכם ציטוט קטן מויקיפדיה.

"CNC (ראשי תיבות באנגלית של Computer Numerical Control. בעבר נקרא גם NC), הוא מונח המשמש לתיאור בקר ממוחשב אשר מתוכנת לקבל קלט ב-G-code (שפת הוראות סטנדרטית בעולם התיב"מ), ולהניע לפיו כלי עיבוד שבבי, כגון כרסומת, מחרטה ומקדחה, או כלים לעיבוד אחר, כגון כיפוף וכו'

1.jpg

על פי רוב, הכלי הנשלט על ידי בקר ה-CNC משמש לייצור רכיבים בתעשייה באמצעות הסרה בררנית של חומר מגוש חומר גלם (עֻבָּד). בקר ה-CNC מבצע חישובים ואינטרפולציות כדי להניע את הכלי החשמלי על פי הוראות ה G-code, כפי שיוצאו מתוכנת התיב"מ, ולייצר את הרכיב. הפעלת הכלי על ידי מחשב מאפשרת תאום תנועות ופעולות, שקשה או בלתי אפשרי לבצע ידנית, ובכך ליצור בעובָּד צורות מיוחדות: למשל, לחרוט צורת כדור וכו' וכו' ".

2.jpg

הבנתם ? אם לא כל כך... אסביר בקצרה מכשיר CNC מבוסס על לייזר מדיוק, ועוזר לנגרים ומעצבים (ולא רק) להעביר שרטוט ממוחשב לביצוע בפועל, ככה שעל פי התכנית שהוגדרה למכונה, הלייזר יכוון את המסור לחתוך לפי התכנית בדיוק מושלם !

ממבינים כמה עוצמתי הכלי הזה ? הוא מביא לנו כמעצבים שפע של יצירתיות כי בעצם אנחנו יכולים לצייר באמצעותו כמעט ככל העולה על רוחך, ואח"כ לבצע את זה בדיוק פלס, על עץ, גבס, פח, וכו' יש גן עדן יותר טוב מזה ?

3.jpg

כאן בפרויקט החלטתי ללכת על אלמנט מרכזי עשוי על פלטת עץ ענקית, חרטנו את לוגו החברה בחריטת CNC מושלמת, סגרנו מבפנים עם פרספקס ותאורת לד עוצמתית, והנה לנו אלמנט עיצובי כובש !
מקווה שהחכמתם,

This is all for you to enjoy

נערך לאחרונה ב:

leahnew

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
למי ששאלה בפרטי מה זה 'פרספקס' ? עונה כאן לתועלת הכלל... פרפסקס הוא בעצם סוג של פלסטיק אקרילי שקוף, שניתן ליישם איתו מגוון מוצרים.

בתעשיית התאורה הוא בדרך כלל יהיה בגוון חלבי (להסתיר את הלד הפנימי), מצרפת כאן דוג', וסרטון של הדגמה של חיתוך לפי צורה, בפרויקט הזה ניסרו את פלטת העץ לצורת הלוגו, ובסיום הפלטה השארנו מגרעת קטנה, ובתוכה יישמו את הפרפסקס.

s1_1580920007.jpg
picture_112.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה