CHROME בעייתי

חיות הקודש

משתמש צעיר
יש לי בעיה במחשב כבר כמה ימים שכשאני מנסה לגלוש ע"י GOOGLE CHROME אז זה מראה לי ככה

לא ניתן לגשת לאתר הזה​

ל-www.google.com נדרש זמן רב מדי להגיב.

כדאי לנסות:
ERR_TIMED_OUT
אבל כשאני מדליק קישור ישיר לסירטון ביוטיוב אז הסירטון כן נדלק, ואם אני גולש ע"י משהו אחר (לא יודע את השם, הסמל שלו עיגול אדום) אז הכל רגיל,
כבר פניתי לנטפרי, היית איתם במשך שעה על הטלפון עד שזה סוף סוף הסתדר, ורק עברו 2 דקות ושוב הבעיה צצה,
מישהו יכול לעזור לי?

שרית א

משתמש רשום
אולי ניקי היסטוריה,
היה אצלי השבוע גם בעיה איטית בcrome
עשיתי ctrl+H וניקוי נתוני גלישה - בחרתי במקום השעה האחרונה משחר ההיסטוריה
הchrome חזר לעבודה.

להזהר לא לבטל את ההשלמות של סיסמאות שמורות אם אין לך איך לשחזר אותם

שרית א

משתמש רשום
אולי הגרסה שלך של chrome היא לא הגרסה העדכנית?
תנסי להוריד דרך דףדפן אחר את הגרסה המעודכנת שלהם.

שרית א

משתמש רשום
חיפוש בגוגל עדכון chrome
להוריד ולהתקין

בנוסף ניסיתי לעשות הפעלה מחדש למחשב?
להפתעתי זה עזר בעבר.

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא עזר לי
איפה כל המומחים של הפורום נווו...
בד"כ זה מראה שאין מספיק קליטה של אינטרנט\WiFi ולכן לאתר נדרש זמן כדי להגיב כדאי מאוד לשפר את הקליטה או לשדרג את הגירסא של המחשב [אם הוא לא ווינדוס 10] או להוסיף ג'יגה לחבילת הגלישה.

חיות הקודש

משתמש צעיר
בד"כ זה מראה שאין מספיק קליטה של אינטרנט\WiFi ולכן לאתר נדרש זמן כדי להגיב כדאי מאוד לשפר את הקליטה או לשדרג את הגירסא של המחשב [אם הוא לא ווינדוס 10] או להוסיף ג'יגה לחבילת הגלישה.
זה לא זה, כי דרך משהו אחר אני כן יכול לגלוש רגיל (משהו שהסמל שלו זה עיגול אדום, אולי אתה יודע מה זה)

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא זה, כי דרך משהו אחר אני כן יכול לגלוש רגיל (משהו שהסמל שלו זה עיגול אדום, אולי אתה יודע מה זה)
cclaener brwser [זה התוכנה?] ניסית לשדרג את כרום? [זה לא אמור להיות הבעיה].
בפעם הבאה שאתה נתקל בזה תנסה לטעון את הדף שוב ותבדוק כי בד"כ [כך אצלי] אחרי פעם פעמיים של טעינה מחדש האתר נפתח.
נ.ב. האם זה קורה לך גם כאשר אתה מנסה לפתוח דף בודד בדפדפן? כי אם במקרה שלך פתחת ביחד כמה אתרים לא פלא שזה קרה.

נערך לאחרונה ב:

חיות הקודש

משתמש צעיר
cclaener brwser [זה התוכנה?] ניסית לשדרג את כרום? [זה לא אמור להיות הבעיה].
בפעם הבאה שאתה נתקל בזה תנסה לטעון את הדף שוב ותבדוק כי בד"כ [כך אצלי] אחרי פעם פעמיים של טעינה מחדש האתר נפתח.
נ.ב. האם זה קורה לך גם כאשר אתה מנסה לפתוח דף בודד בדפדפן? כי במקרה שלך פתחת ביחד כמה אתרים לא פלא שזה קרה.
אתה לא מבין זה כבר יומיים ככה, אני לא מצליח לפתוח שום אתר, גורנישט!!!
וסרטוני יוטיוב אני כן מצליח, מוזר נכון?

חיות הקודש

משתמש צעיר
מישהו כבר שמע על אופרה? אז יופי אני גולש דרך אופרה כרגע וזה באנגלית, מישהו יודע איך עושים את זה בעברית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה