book in indesign

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
פארוואס ווען איך פרינט פון א בוק פון אינדיזיין געבט דאס נישט די אפשען פון פרינט נאר עס פרינט גראד צום דיפוילט פרינטער
הייתי מאוד מכיר טובה למי שיעזור לי ולמי שיתרגם את זה נא עזור

יוסי

משתמש רשום
נכתב ע"י תג בפ;87275:
פארוואס ווען איך פרינט פון א בוק פון אינדיזיין געבט דאס נישט די אפשען פון פרינט נאר עס פרינט גראד צום דיפוילט פרינטער
הייתי מאוד מכיר טובה למי שיעזור לי ולמי שיתרגם את זה נא עזור
אם הצלחתי להבין נכון השאלה היא כדלהלן: מדוע כאשר אני מדפיס מ'בוק' באינדיזיין, אני לא מקבל אפשרות של בחירת מדפסת אלא רק את מדפסת ברירת המחדל?
זאת השאלה?
לעצם העניין: אני לא מכיר בעייה כזו [ניתנות לי אופציות שונות]

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אמאל איז געווען אזוי עס פלעג געבן די אפשען פון פרינטען אבער יעצט פרינט עס גראד פונעם דיפוילט פרינטער הצילו

אישאשכולות

משתמש צעיר
בבקשה, תרגום לעברית:

נכתב ע"י תג בפ;87316:
אמאל איז געווען אזוי עס פלעג געבן די אפשען פון פרינטען אבער יעצט פרינט עס גראד פונעם דיפוילט פרינטער הצילו

פעם היה כך, הוא היה נוהג לתת את האפשרויות לבחירת מדפסת, אבל עכשיו, הוא מדפיס ישר ממדפסת ברירת המחדל. (חרגום נאמן מאוד למקור).

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י תג בפ;87320:
נו ונתנו הערבס
תגב"פ, תודה תודה, אבל אם הייתי יודע מה שהארבס יודע, לא הייתי מדבר איתך :)

נכתב ע"י תג בפ;87549:
? ומה יהיה
האם אני צריך לתקנו מחדש?
ממש לא, אבל אולי תעלה צילום מסך, ותסביר איפה ואיך אתה מדפיס.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תנסה לזרוק ההעדפות:
כשהתוכנה עולה תלחץ Ctrl+Shift+Alt ותאשר

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לונתנו, די פראבלעם איז פשוט
ווען איך פרינט נישט קיין חילוק פון ווי פונעם בוק צו פון די אפשעןס צו ביים קנעפל פרינט דאס גראד ארויס פון מיין פרינטער עס קומט נישט ארויף די געווענליכע אפשענס פונעם פרינטער וואס דארט קען איך סעלעקטן וועלכע פרינטער איך וויל
למעשה האב איך שוין ריאנסטאלט מיין אינדיזיין (און געמאכט א שטיקל חורבן) און עס האט נישט געהאלפן
ווי עס קוקט אויס איז דאס א שטיקל בעיא

Deena

משתמש פעיל
עשיתם משהו למחשב? פירמטתם אותו אולי?
בכל מקרה תבדקו בתיקיה של מדפסות אם המדפסות האחרות קיימות שם בכלל
(מישהו יכול לתרגם לאידיש??)

Harbs

משתמש רשום
כמה שאלות:
1. זה בעיה עם book מסוים או עם כולם?
2. נגיד שחסר איזה פונט במסמך מופיע חלונית אזהרה או לא?
3. כשאתה מדפיס זה יוצא בלי החלונית של הדפסה בכלל?

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לא זה לכל בוק שאני מדפיס
במחשב אחר זה כן עובד
אבל לא על המחשב שלי, מה אני יכול לעשות

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בשביל הניסיון, האם אתה יכול להתקין מדפסת נוספת, ולנסות שוב?

תג בפ

משתמש צעיר
עימוד ספרים
רבותי, הערבס, ונתנו, וכל הקהל הקודש
מה יהי'
תיקנתי עשיתי הכל כמו שכתוב לעיל
וזה מופיע בתוקפה על כל בוק
התקנתי מחדש האינדיזיין עשיתי הכל שאני יכול לחצתי על כל כפתור שיש על הקיבאורד ולא עלתה בידי שאלתי אדובי ולא ענה לי
ומה יהי' האם אני צריך מחשב חדש
למה אין זה בכל פעם שאני מדפיס מקובץ, אלא מבוק
תודה מראש

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מה עם התקנת מע' הפעלה מחדש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה