יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

שרהלה שרהלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
why do you try so hard to be an imitation, if you were created an original?
למה אתה מנסה כל כך הרבה להיות חיקוי אם נבראת מקורי?

tbh

משתמש מקצוען
Until you find out your parents were right
You already have kids who think you're wrong

עד שאתה מגלה שההורים שלך צדקו
כבר יש לך ילדים שחושבים שאתה טועה
מותר לתקן?
אני חושבת שהמשפט הראשון אמור להתחיל בBy the time you find out
(המשפט תורגם מלכתחילה מעברית?)

tbh

משתמש מקצוען
We’re all brave in our own way. For example, I’m not scared of raw cookie dough.
אני עושה תרגום מדויק ותרגום יפה:
1. כולנו אמיצים בדרכנו שלנו. לדוגמא, אני לא מפחד מבצק של עוגיות נא
2. כל אחד אמיץ בדרכו שלו. למשל, אני לא מפחד מבצק לא אפוי

tbh

משתמש מקצוען
And sometimes I have kept my feelings to myself, because I could find no language to describe them in. -Jane Austen
ולעיתים שמרתי את רגשותיי לעצמי, מכיון שלא מצאתי שפה לתארם

tbh

משתמש מקצוען
Courage is knowing it might hurt and doing it anyway. Stupidity is the same. And that’s why life is hard.
גבורה היא לדעת שזה יכול לכאוב, ולעשות את זה בכל אופן. טיפשות היא אותו דבר. וזה הסיבה שהחיים קשים.

tbh

משתמש מקצוען
Dear Life, when I wondered if my day can get any worse, it was a rhetorical question, not a challenge
חיים יקרים, כששאלתי אם היום שלי יכול להיות גרוע יותר, זה היה שאלה רטורית, לא אתגר

tbh

משתמש מקצוען
Even if you’re on the right track, you’ll get run over if you just sit there. –Will Rogers
אפילו אם אתה בדרך הנכונה, ידרסו אותך אם רק תשב שם
מזכיר לי אגב ציטוט מהרב פינקוס:
העומד יום יום ליד הסולם ועושה הקפות סביבו, ומפעם לפעם אפילו מסתכל למעלה בגעגועים, אם לא יתגבר וירים עצמו לעלות שלב אחר שלב, יעברו שנים של הקפות וסיבובים עד שיזדקן- והוא למטה בארץ.

tbh

משתמש מקצוען
I always wonder why birds stay in the same place when they can fly anywhere on the earth. Then I ask myself the same question. -Harun Yahya
אני תמיד תוהה למה ציפורים נשארות באותו מקום כשהן יכולות לעוף לכל מקום בעולם. ואז אני שואל את עצמי אותה שאלה.

tbh

משתמש מקצוען
אין לי תרגום לזה.. מישהי יודעת איך מתרגמים? זה לא בדיוק מילון....
I bought the world’s worst thesaurus yesterday. Not only is it terrible, it’s terrible.

tbh

משתמש מקצוען
I didn’t come this far only to come this far.
לא הגעתי עד כאן רק כדי להגיע עד כאן.

tbh

משתמש מקצוען
Man is that being who invented the gas chambers of Auschwitz; however, he is also that being who entered those chambers upright, with Shema Yisrael on his lips. -Viktor Frankl
האדם הוא היצור שהמציא את תאי הגזים של אושוויץ; עם זאת, (למרות זאת) הוא גם היצור ההוא שנכנס לתאים הללו זקוף, עם שמע ישראל על שפתיו (ויקטור פרנקל)

tbh

משתמש מקצוען
Sometimes you find yourself in the middle of nowhere and sometimes in the middle of nowhere you find yourself.
לפעמים אתה מוצא את עצמך באמצע שום מקום, ולפעמים באמצע שום מקום אתה מוצא את עצמך.
When I hear somebody sigh “life is hard”, I am always tempted to ask, “compared to what?” -Sydney Harris
כשאני שומע מישהו נאנח "החיים קשים" מתחשק לי תמיד לשאול "יחסית למה?"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה