900 ש"ח?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אנחנו, לאחר המלצה של יועצת הנקה הלכנו (בגיל חודש!)
לד"ר ביליק שאמר שהלשון לא קשורה ולא טיפל בו,
ודוקא ד"ר טלמור- פתח לו את הלשון, היה בכי של חצי דקה ומאז ב"ה הילד היה הרבה יותר רגוע (היה יותר שבע..)
ללקוחות מכבי -ממליצה!

super tiger

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני עשיתי לתינוקת בת שבוע אצל רופא אף-אוזן-גרון.
קצת צרחה, קצת דם.
ונגמר הסיפור..

לפני זה היא לא הצליחה לאכול כלום, רק מבקבוק.

ביילי

משתמש פעיל
אצל הבן שלי גיליתי בבית חולים שהלשון שלו קשורה מעט, כמעט ולא היה נראה
כשהראתי לאחות במחלקת ילודים אז היא אמרה שאכן זו לשון קשורה, ויש לעקוב אם הילד אוכל ועולה במשקל,
במשך חודש שלם כל האכלה היתה מלווה בצרחות במשך רבע שעה עד שהצליח לתפוס, כשתפס אכל יפה ,
אבל זה היה בלתי נסבל הלכתי לרופא ילדים ד"ר פלוצניק הוא בדק את הלשון מכל הכיוונים והסביר שללשון יש 3 תפקידים ללעוס אוכל, לנקות את השינים ולדבר, ואם הלשון מצליחה להגיע לקצה השפתיים זה בסדר,
ובהמלצתו לא חתכנו את הלשון הקשורה, אחרי חודש וחצי הילד למד לאכול והפסיקו הצרחות,
יכול להיות שפשוט קצת גדל הפה גדלה הלשון והצליח לתפוס או למד לעצמו איזו טכניקה,
תכלס' כיום ב"ה הילד בן 4 אוכל מקסים מדבר נפלא כל ההגיות,
לגבי סיכונים בשעתו קראתי המון על הנושא ברחבי הרשת ובהחלט יש סיכונים ואם עושים אז לעשות אצל משהו טוב, שבודק היטב אם צריך או לא, ולא אחד שידו קלה על המספרים - העיקר לגזור,
יש מקומות שכמעט גם אין מה לגזור כמו למשל אצל הבן שלי היה 2-3 מילימיטר שבשעתו פלוצניק אמר שגם אם יגזרו זה לא יתן הרבה יותר מענה ממה שיש עכשיו,
צריך להבין בזה!
גם אם יש מה לגזור אז צריך משנה זהירות משהו כתב ברשת שאצל התינוק שלו גזרו יותר מידי וגרם לשטף דם רציני והילד היה מאושפז וכו'
בשעתו ד"ר פלוצניק המליץ לי על משהו בירושלים לא זוכרת שם,

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
א. לשון קשורה זה תורשתי.

ב. כל כירורג ילדים יכול לנתק לשון קשורה.

ג. הנסיון שלי: בגיל חודש לקחתי את הבן שלי לכירורג ילדים מהקופה (רגיל... לגמרי. בלי שום תשלום חוץ מעלות הביקור אצל רופא מקצועי. כמה זה לחבר מכבי, 21 ₪?)
הלשון היתה קשורה ממש מעט, אבל הוא לא ינק טוב ובקשתי לנתק. אחרי כמה צרחות (נגעו בי!!! אמא, אוחזים בי חזק! עושים לי, נוגעים בי!...), צבת אימתנית ומפחידה את האמא ההיסטרית ו3 טיפות דם (ספרתי), סגרנו עניין. עד עשכיו לא זכרתי מזה...

אם צריך לנתק, מומלץ בהקדם האפשרי. ולא צריך ולא חייבים את דר' רועי פורר. חבל על הכסף.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לשניים מילדיי היה לשון קשורה.
הראשון-סבל יומיים בבית החולים ומשם הלכתי ישירות לחיתוך, ובא לציון גואל.
השניה- סבלה יותר מחצי שנה עד "שהסכימו" להאמין לי שיש לנסיכה הזערורית שלי(כן, הם לא יכולים להעלות משקל כשהם לא אוכלים טוב) לשון קשורה.
וכשהגעתי לד"ר ביליק בבית הרופאים בב"ב, הוא אמר לי, אמאל'ה, תפתחי גם את את הפה ונבדוק ממי ירשו הנסיכים את המתנה... ואכן יש לי לשון קשורה, הבדיחה היתה שאמא שלי היתה איתי(ז"א הסבתא) וגם לה היה לשון קשורה, אמנם קצת מבוגרת ורופפת היום, מפאת הגיל, אבל בהחלט קשורה.
כך-
שאם יש לכם במשפחה את המתנה הזאת, אל תזלזלו באינטואיציות המשפחתיות בהן ניחנתן, לכו וגזרו והועילו לעצמכן ולילדכן.
הרבה בריאות לכל התינוקות!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י תמר;2400691:
גם אנחנו, לאחר המלצה של יועצת הנקה הלכנו (בגיל חודש!)
לד"ר ביליק שאמר שהלשון לא קשורה ולא טיפל בו,
ודוקא ד"ר טלמור- פתח לו את הלשון, היה בכי של חצי דקה ומאז ב"ה הילד היה הרבה יותר רגוע (היה יותר שבע..)
ללקוחות מכבי -ממליצה!

ד"ר טלמור מקבל, כמדומני, גם מטעם מאוחדת.

חני

לילי 1

משתמש מקצוען
עניין אופנתי
ודר שפורר הכפיל את התשלום תוך 10 שנים...
כל כירוג ילדים של הקופה יבצע את זה שמחה, זה תהליך פשוט מאוד. ועוד לא שמעתי על תינוק שהגיע לשפורר ולא קיבל המלצה חמה לחתוך
אני חתכתי פעם אצל יודסין ופעם אצל הכירוג ברמות, בשתיהם התהליך היה ממש קליל, פחות מבדיקת דם, ובשתיהם לא חל שיפור בהנקה
אה, וגם הלשון שלי קשורה. לא רואה את ההשפעות של זה על החיים שלי. והלוואי שזה היה משפיע על האכילה שלי...

לילי 1

משתמש מקצוען
ועוד משהו, אלפי המשפחות שמשלמות לשפורר 800 שח על תהליך שעולה 25 שח בקופה אצל רופא מומחה יותר, מעידות על צורת התנהלות כלכלית פוחזת

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
אצל ד"ר ביליק התשלום הוא סמלי ביותר(דרך מאוחדת בכל אופן).
והוא בהתחלה לא ראה צורך לנתק ורק אחרי חצי שנה של ייסורים מצד הילדה וממני- הסכים לנתק ומאז חל שיפור עצום באכילה של הילדה.
לגבי הלשון הקשורה במשפחה- מחקרים מוכיחים:מי שלא אוכל טוב בילדות(ינקות) משלים אתזה בבגרות בגדול... אולי זה קשור.
אגב דיאטנית גדולה מביה"ח לינאדו אמרה לי השבוע שכל הרגלי אכילה עד גיל 14 יכולים להתהוות ולהישאר שם גם בגיל מבוגר.
ז"א שאם ילד הורגל לאכול בדפוס מסויים עד הגיל הנ"ל הוא ימשיך כך בלא שימת לב, אלא אם כן יילחם בחרמה בהרגלים שהושרשו בו מגיל צעיר.
וילד שלא ינק טוב ולא אכל טוב, וכל הזמן קיבל פיצויים רגשיים על כך, בגיל מבוגר נזכה לראות אותו מפצה את עצמו באוכל על כל טיפת מצ"ר לא טוב.
צריך לזכור זאת כשהם קטנטנים ופצפונים וכאילו לא מבינים...
אני כל הזמן ריחמתי על הקטנה שלי שלא יכולה לאכול טוב, ולא עולה במשקל, והיא היתה המון על הידיים וכו'וזה לא לא נכון, אלא צריך לעשות אתזה בצורה חכמה ולא תלותית באוכל שמקבל או לא.

לילי 1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י פדואלה;2402222:
אצל ד"ר ביליק התשלום הוא סמלי ביותר(דרך מאוחדת בכל אופן).
והוא בהתחלה לא ראה צורך לנתק ורק אחרי חצי שנה של ייסורים מצד הילדה וממני- הסכים לנתק ומאז חל שיפור עצום באכילה של הילדה.
לגבי הלשון הקשורה במשפחה- מחקרים מוכיחים:מי שלא אוכל טוב בילדות(ינקות) משלים אתזה בבגרות בגדול... אולי זה קשור.
אגב דיאטנית גדולה מביה"ח לינאדו אמרה לי השבוע שכל הרגלי אכילה עד גיל 14 יכולים להתהוות ולהישאר שם גם בגיל מבוגר.
ז"א שאם ילד הורגל לאכול בדפוס מסויים עד הגיל הנ"ל הוא ימשיך כך בלא שימת לב, אלא אם כן יילחם בחרמה בהרגלים שהושרשו בו מגיל צעיר.
וילד שלא ינק טוב ולא אכל טוב, וכל הזמן קיבל פיצויים רגשיים על כך, בגיל מבוגר נזכה לראות אותו מפצה את עצמו באוכל על כל טיפת מצ"ר לא טוב.
צריך לזכור זאת כשהם קטנטנים ופצפונים וכאילו לא מבינים...
אני כל הזמן ריחמתי על הקטנה שלי שלא יכולה לאכול טוב, ולא עולה במשקל, והיא היתה המון על הידיים וכו'וזה לא לא נכון, אלא צריך לעשות אתזה בצורה חכמה ולא תלותית באוכל שמקבל או לא.

אין לי זמן עכשיו לפרט, אבל לתועלת הציבור, אני מוחה על רוב הדברים שנכתבו כאן

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהי שמעה פעם על שפה עליונה שמתחברת בקטע הפנימי עד לקצה החניכים?
יש לי בת בת שנתיים שיש לה רווח בין השינים העליוניות כי מבניהם יוצא החיבור של השפה העליונה.
כשהיתה קטנה אמרו לי חברות שנראה שבטח כשתגדל זה יעבור אבל זה נשאר כך.
ושמתי לב עכשיו שכך זה נראה גם אצל הקטנה שנולדה,
משהי מכירה את התופעה?

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ד"ר יודסין אחראי ומקצועי
אינו ממהר לחתוך - אבל כשחייבים הוא שולח לניתוח במקרה הצורך (אצל מבוגרים).

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י chedvi;2402668:
יש לי בת בת שנתיים שיש לה רווח בין השינים העליוניות כי מבניהם יוצא החיבור של השפה העליונה.
משהי מכירה את התופעה?
לבת שלי הרופא ניתק גם את הלשון וגם את השפה,
אין לי מושג אם זו תופעה זהה לבת שלך.

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י chedvi;2402668:
משהי מכירה את התופעה?

לא נתקלתן בתופעה?

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
קודם כל אל תילחצי...
יש המון תופעות שהן יחסית נדירות אבל הן ברות טיפול.
מה אמרו לך בטיפת חלב? רופא ילדים?
רק את שמה לב לכך?
זה מציק לילד? רואים אתזה?
כדאי לשאול מומחים לא פורום בפרוג, בלי לזלזל באף אחד...
בריאות לכולם!

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לשון קשורה

נכתב ע"י גרניום;2399271:
ד"ר רועי פורר בירושלים גובה 900 שח עבור ניתוק לשון קצרה!
האם משהי יודעת אם ניתן לקבל החזר במאוחדת?

אם את ירושלמית,
פרופסור אמיתי, במאוחדת ללא תשלום מקצועי ועדין.

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לילי 1;n3607285:
ועוד משהו, אלפי המשפחות שמשלמות לשפורר 800 שח על תהליך שעולה 25 שח בקופה אצל רופא מומחה יותר, מעידות על צורת התנהלות כלכלית פוחזת

כל ההורים חסרי אונים מול התינוק שמסרב לאכול טוב, חלושים ותשושים מאחרי הלידה מקבלים המלצות חמות כבר מהאחות בבית החולים על ד"ר פורר והולכים בלית ברירה לשלם כל סכום שיהיה כדי לעשות עבור הילד שלהם את הטוב ביותר... לא שום צורת התנהלות כלכלית פוחזת...

במקרים רבים כירורג או רופא קופח לא רואה צורך להתיר בכלל ופורר מתיר
כמו כן במקרים רבים אחרי ההתרה של הכירורג ד",ר פורר רואה צורך להתיר עוד ...
אני מדברת מנסיון מר של שני התרות לשון אצל ד"ר פורר... אני לא ממליצה ולא לא ממליצה כי זה מורכב
בכל אופן
כרגע יש לי ילד בן 8 שעבר בהיותו תינוק התרה אצל יודסין והיום עדיין יש לו לשון קשורה
אני מאוד מתלבטת אם להתיר אצל פורר (המחיר לילד 1200 שח...)
הבעיה שמפריעה לי כרגע זה הרטבת לילה (שיש שיטה שזה קשור לזה)
(מעבר לזה היה לו בעבר ניתוח כפתורים שעדיין נמצאים אצלו ופוליפים שגם קשור לשיטתו של פורר ללשון הקשורה)
אני מאוד ישמח ממי שיש לה אינפורמציה על התרה הגילאים בוגרים שתכתוב לי במייל
אני לא מצליחה לשלוח הודעה פרטית לזו שכתבה למעלה על הסבל הרב שעברה. מענין אותי אם ההתרה היתה אצל פורר ועוד
המייל שלי <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

artline

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוד משהו
ישנם ביטוחים משלימים כמו הראל וכדומה שנותנים החזר משמעותי (כ80%) על התרת לשון לתינוק אצל פורר,

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
chedvi- זה נקרא שפה קשורה
בד"כ כדאי לנתק-כי זה עושה רווח בין השיניים הקדמיות
אבל צריך להתיעץ עם מומחה-אני הייתי עם הבן שלי במרפאת פה ולסת של איכילוב (אחרי בירורים)
לא הסכימו לחתוך לו כי הגיד מאוד עבה-הרופא טען שזה יהיה טראומתי ומלא דם, וזה לא קשור עד הסוף-כך שלא בטוח שיגרום לשיניים עם רווח, וויתרנו על זה

בנוגע ללשון קשורה-יש מלא וריאציות של לשון קשורה-הלשון שלו היתה קשורה מתחת לרירית- שזה מצריך אילחוש-ועם זה זה מאוד מאוד כאב לו, והיה המון דם
ורופא רגיל בכלל לא עושה את זה-רק רופא פה ולסת (זה בעצם רופא שיניים)
יועצת הנקה מאוד מומחית אמרה לי שגם ביליק וגם טלמור, לא חותכים לגמרי עד הסוף....
צריך מומחיות בשביל זה
מה שכן, כנראה שלא תמיד צריך לחתוך עד הסוף כדי שהבעיות יסתדרו ולכן אנשים מרוצים מהרופאים

ועוד דבר-לאחר מעשה שעשינו לקטנצ'יק ניתוק-הלכתי לעוד יועצת כי הבעיות לא הסתדרו בגרם
היא אמרה לי שהיום רק מחפשים בעיות, והמון פעמים במקום ללמד את הילד והאמא לינוק טוב, ישר חותכים....
ואחרי שהייתי אצלה, הוא התחיל לאכול פרפקט (בלי שום שינוי פיזי!) וזה ילד שני, לא הייתי לגמרי חסרת ניסיון...

לילי 1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י artline;n4947630:
כל ההורים חסרי אונים מול התינוק שמסרב לאכול טוב, חלושים ותשושים מאחרי הלידה מקבלים המלצות חמות כבר מהאחות בבית החולים על ד"ר פורר והולכים בלית ברירה לשלם כל סכום שיהיה כדי לעשות עבור הילד שלהם את הטוב ביותר... לא שום צורת התנהלות כלכלית פוחזת...
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>[/email]
תארת בדיוק מה שאני מגדירה כהתנהלות כלכלית פוחזת
זה לא הנושא פה אז נשאיר את זה בזאת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ז'

מט זְכֹר דָּבָר לְעַבְדֶּךָ עַל אֲשֶׁר יִחַלְתָּנִי:נ זֹאת נֶחָמָתִי בְעָנְיִי כִּי אִמְרָתְךָ חִיָּתְנִי:נא זֵדִים הֱלִיצֻנִי עַד מְאֹד מִתּוֹרָתְךָ לֹא נָטִיתִי:נב זָכַרְתִּי מִשְׁפָּטֶיךָ מֵעוֹלָם יי וָאֶתְנֶחָם:נג זַלְעָפָה אֲחָזַתְנִי מֵרְשָׁעִים עֹזְבֵי תּוֹרָתֶךָ:נד זְמִרוֹת הָיוּ לִי חֻקֶּיךָ בְּבֵית מְגוּרָי:נה זָכַרְתִּי בַלַּיְלָה שִׁמְךָ יי וָאֶשְׁמְרָה תּוֹרָתֶךָ:נו זֹאת הָיְתָה לִּי כִּי פִקֻּדֶיךָ נָצָרְתִּי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה