שאלה 6 אותיות

גרפושר.

משתמש רשום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שלום וברכה!
אני צריך למטרה מאוד חשובה סיפור מאוד ארוך עם מילים עד 6 אותיות בכל הסיפור........
אני ניסיתי כל מיני צ'אטים עם בינה מלאכותית, ושום דבר לא מתקדם לי...
שום צ'אט לא נותן לי את השירות הנ"ל....
האם למישהו יש רעיון איפה או איך אני יכול לבצע את זה???
אודה מאוד!🙏

במקום כהן

משתמש צעיר
יוצרי ai
יש כאלה שבנויים על תרגום, היינו אתה כותב בעברית זה מתורגם לאנגלית, התשובה נכתבת באנגלית ומתורגמת לעברית.
סביר להניח שהוא לא יצליח לכתוב מילים קצרות כשהוא בכלל כותב באנגלית.
תנסה

RU1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הבינה המלאכותי כרגע לא יכולה לעשות את זה כי הכול מתורגם קודם לאנגלית ואז מתורגם בחזרה לעברית או שהוא רושם מלל חסר פשר לגמרי כמו "שלל כשל, קלט טל. רטלע קלש, שרט קל. כלל תקל, טלטל עקש. רשל טרל, שקט לעטל." מתוך ה ChatGPT.
אם תרצו, אשמח לכתוב טקסט כזה תמורת תשלום.

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה