3 תמונות מהמצלמה החדשה שלי

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה רבה לכולכם.

תודה למקצוענים ותודה לחובבנים.
תודה למבקרים ותודה למחמיאים.

התגובות שקיבלתי הן פחות או יותר התגובות שלהן ציפיתי.
לרגע לא השליתי את עצמי שהצלמים המקצועיים חברי הפורום הולכים למלא את האשכול בשירי הלל לתפארת המצלמה והצלם הנהדרים.
ברור לי שבעין מקצועית התמונות האלה לא מעניינות במיוחד.

אפילו תיארתי לעצמי שמישהו עשוי לתמוה מדוע הטרדתי את מנוחתם של שוכני הפורום בהעלותי תמונות משמימות כאלה ערב שבת בהעלותך.

למרות ה"סיכונים" הכרוכים בכך החלטתי בכל זאת להעלות. אז באמת תודה לחברים הנחמדים שנחלצו להגנתי, אבל בס"ה לא ממש קטלו אותי, רק רמזו, שאין כאן כל כך על מה לדבר. אני מסכים.
מבחינתי, להוציא תמונות כאלה במצב ידני ממצלמה מקצועית, זה הישג בפני עצמו, בשביל צלם מקצועי, זה כיתה א'.

בעזרת השם, בעתיד אשתדל להביא דברים יותר מעניינים, בינתיים אני עדיין בשלבי התנסות והתלמדות ואין לי שום יומרות.

שוב תודה ושבוע טוב. :)

studio chen

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Shia;582988:
תודה רבה לכולכם.

תודה למקצוענים ותודה לחובבנים.
תודה למבקרים ותודה למחמיאים.

התגובות שקיבלתי הן פחות או יותר התגובות שלהן ציפיתי.
לרגע לא השליתי את עצמי שהצלמים המקצועיים חברי הפורום הולכים למלא את האשכול בשירי הלל לתפארת המצלמה והצלם הנהדרים.
ברור לי שבעין מקצועית התמונות האלה לא מעניינות במיוחד.

אפילו תיארתי לעצמי שמישהו עשוי לתמוה מדוע הטרדתי את מנוחתם של שוכני הפורום בהעלותי תמונות משמימות כאלה ערב שבת בהעלותך.

למרות ה"סיכונים" הכרוכים בכך החלטתי בכל זאת להעלות. אז באמת תודה לחברים הנחמדים שנחלצו להגנתי, אבל בס"ה לא ממש קטלו אותי, רק רמזו, שאין כאן כל כך על מה לדבר. אני מסכים.
מבחינתי, להוציא תמונות כאלה במצב ידני ממצלמה מקצועית, זה הישג בפני עצמו, בשביל צלם מקצועי, זה כיתה א'.

בעזרת השם, בעתיד אשתדל להביא דברים יותר מעניינים, בינתיים אני עדיין בשלבי התנסות והתלמדות ואין לי שום יומרות.

שוב תודה ושבוע טוב. :)

אתה צודק שזה פורום של צלמים מקצועיים אבל הצלם הכי טוב שיש גם התחיל מ 0 ולכן שנותנים ביקורת לצלם מתחיל צריך לתת ביקורת באמת בונה....ובצורה יפה...
בהצלחה.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י DDFF;582903:
בסך הכל תמונות נחמדות. אהבתי את האחרונה.

לזאת שטוענת שהייתה מעדיפה לא לקבל בכלל ביקרות, ולזאת שכואב לה שכבר אי אפשר לפרגן (עם שלש סימני שאלה). בשביל סתם לשתף תמונות ולקבל מחמאות, יש די והותר אתרי שיתוף חברתיים ברחבי הרשת...

תקרא שוב את מה שכתבתי, ואם לא הבנת אז אני יסביר לך שוב, כתבתי שביקורת כמו של רבקה זאת לא ביקורת אלא עקיצה ואם היו שואלים אותי: את רוצה עקיצה או שלא תקבלי ממנו ביקורת, אז כן, הייתי מעדיפה לא לקבל עקיצה כי אין לה שום תועלת!

ואם לא הבנת גם הפעם, אז תכתוב לי באישי אני יסביר שוב

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
איזה עדשה קנית בסוף?

תתחדש!

האיכות הטכנית טובה, כעת לעבודה! :)

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
איזה מצחיק,אני עוברת על אשכולות בפורום,וכמעט כולם סביב דיונים על ה'ביקורת' לכל סוגיה ומיניה...
---
תמונות חמודות,אהבתי את האחרונה,יש בה תאורה יפה...(לטעמי...)

יעקב1

משתמש פעיל
נכתב ע"י RacheliM;585642:
איזה מצחיק,אני עוברת על אשכולות בפורום,וכמעט כולם סביב דיונים על ה'ביקורת' לכל סוגיה ומיניה...

בס"ד

כן, ידוע. תופעה מגוחכת מאין כמותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לב

א לְדָוִד מַשְׂכִּיל אַשְׁרֵי נְשׂוּי פֶּשַׁע כְּסוּי חֲטָאָה:ב אַשְׁרֵי אָדָם לֹא יַחְשֹׁב יְהוָה לוֹ עָוֹן וְאֵין בְּרוּחוֹ רְמִיָּה:ג כִּי הֶחֱרַשְׁתִּי בָּלוּ עֲצָמָי בְּשַׁאֲגָתִי כָּל הַיּוֹם:ד כִּי יוֹמָם וָלַיְלָה תִּכְבַּד עָלַי יָדֶךָ נֶהְפַּךְ לְשַׁדִּי בְּחַרְבֹנֵי קַיִץ סֶלָה:ה חַטָּאתִי אוֹדִיעֲךָ וַעֲוֹנִי לֹא כִסִּיתִי אָמַרְתִּי אוֹדֶה עֲלֵי פְשָׁעַי לַיהוָה וְאַתָּה נָשָׂאתָ עֲוֹן חַטָּאתִי סֶלָה:ו עַל זֹאת יִתְפַּלֵּל כָּל חָסִיד אֵלֶיךָ לְעֵת מְצֹא רַק לְשֵׁטֶף מַיִם רַבִּים אֵלָיו לֹא יַגִּיעוּ:ז אַתָּה סֵתֶר לִי מִצַּר תִּצְּרֵנִי רָנֵּי פַלֵּט תְּסוֹבְבֵנִי סֶלָה:ח אַשְׂכִּילְךָ וְאוֹרְךָ בְּדֶרֶךְ זוּ תֵלֵךְ אִיעֲצָה עָלֶיךָ עֵינִי:ט אַל תִּהְיוּ כְּסוּס כְּפֶרֶד אֵין הָבִין בְּמֶתֶג וָרֶסֶן עֶדְיוֹ לִבְלוֹם בַּל קְרֹב אֵלֶיךָ:י רַבִּים מַכְאוֹבִים לָרָשָׁע וְהַבּוֹטֵחַ בַּיהוָה חֶסֶד יְסוֹבְבֶנּוּ:יא שִׂמְחוּ בַיהוָה וְגִילוּ צַדִּיקִים וְהַרְנִינוּ כָּל יִשְׁרֵי לֵב:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אומנות הנייר • אתגר 58

לוח מודעות

למעלה