3 תמונות מהמצלמה החדשה שלי

• פותח הנושא Shia
  • פורסם בתאריך

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני מסתובב לי ומצלם מכל הבא ליד... (לעין)
כמובן שאלו לא תמונות מדהימות אבל בכל זאת אלה כנראה הצילומים המקצועיים ביותר שהוצאתי תחת ידי בכל ימי חדלי, אז אני גאה מאוד. :p

חלה עם שומשום (באדיבות "טועמיה") :)
צפה בקובץ המצורף 94033

בני בכורי, יהונתן.
צפה בקובץ המצורף 94035

אצל המספרה של ניר
צפה בקובץ המצורף 94034

קבצים מצורפים

• IMG_0360_s.jpg
    2.2 MB · צפיות: 11
  • IMG_0362_s.jpg
    2.2 MB · צפיות: 9
  • IMG_0231_s.jpg
    2.6 MB · צפיות: 10

רבקה.

משתמש מקצוען
נכתב ע"י asterisk;582678:
מצלמה טובה...
LOL.
אאוץ'.

[אלא אם היית רציני, ואז: :eek:]

שעיה, התמונות הראשונה והאחרונה הן בדיוק "2 תמונות מהמצלמה החדשה שלי". אין מה לראות, אין מה להגיב.
התמונה שלך בנך מקסימה ונעימה. מקומפזת היטב. נדמה לי שצולמה מזווית טיפה גבוהה מדי.

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י רבקה אריאל;582679:
LOL.
אאוץ'.

שעיה, התמונות הראשונה והאחרונה הן בדיוק "2 תמונות מהמצלמה החדשה שלי". אין מה לראות, אין מה להגיב.
התמונה שלך בנך מקסימה ונעימה. מקומפזת היטב. נדמה לי שצולמה מזווית טיפה גבוהה מדי.
אני חייבת לציין שהפעם מעט הגזמת.
אמנם זה פורום מקצועי וכל חבריו מקצוענים מהשורה הראשונה
ואין להוריד את רמת הפורום ובלה בלה...
אבל זה :
כבר גובל בהגזמה.

studio chen

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני חושבת שהתמונה הראשונה והשניה מהממות איזה שטויות כותבים פה אי אפשר לפרגן קצת???
וגם אם זה לא הכי הכי לא צריך להגיב בצורה מגעילה כזאת....
shia תמונות מוצלחות מאד...בהצלחה ושבת שלום....

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם אני התחלתי בפורום עם שלישיית תמונות :) (האשכול הראשון שלי בפרוג)
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=22042

נכתב ע"י cello;582682:
אני חייבת לציין שהפעם מעט הגזמת.
אמנם זה פורום מקצועי וכל חבריו מקצוענים מהשורה הראשונה
ואין להוריד את רמת הפורום ובלה בלה...
אבל זה :

כבר גובל בהגזמה.
אני לא מבין מה אתם רוצים.
אין לרבקה שום אינטרס לפגוע, היא מנסה לעזור, כדי שהוא יוכל להתקדם ולא להישאר במקום.
אז אולי היה אפשר לתת ביקורת בצורה עדינה יותר. אבל אני חושב שעדיף לקבל ביקורת כזאת מאשר לא לקבל בכלל, ואני מעריך כל צלם מקצועי שטורח להגיב על התמונות שלי ובכך עוזר לי להתפתח בצילום.

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י Srool;582795:
גם אני התחלתי בפורום עם שלישיית תמונות :) (האשכול הראשון שלי בפרוג)
http://www.prog.co.il/showthread.php?t=22042

אין לרבקה שום אינטרס לפגוע, היא מנסה לעזור, כדי שהוא יוכל להתקדם ולא להישאר במקום.
אז אולי היה אפשר לתת ביקורת בצורה עדינה יותר. אבל אני חושב שעדיף לקבל ביקורת כזאת מאשר לא לקבל בכלל, ואני מעריך כל צלם מקצועי שטורח להגיב על התמונות שלי ובכך עוזר לי להתפתח בצילום.
לא חושבת, אני הייתי מעדיפה לא לקבל בכלל ביקורת...

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י מיצג;582801:
לא חושבת, אני הייתי מעדיפה לא לקבל בכלל ביקורת...

מה כן לקבל?

מיצג

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י איצה מאייר;582805:
מה כן לקבל?

ביקורת בונה!
מה שרבקה הגיבה זה כלל לא ביקורת, אלא עקיצה!
(או שיש לתגובה עומק ולכן לא הבנתי אותה נכון, יכול להיות...)

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
LOL.
אאוץ'.

זה היה בחצי הומור.. מלפני כל צלם טוב עומדת מצלמה לא פחות טובה...

אני לא צלם מקצועי כך שאין לי מה להגיב, אבל אם הוא הצליח להוציא תוצאות כ"כ טובות בתור מתחיל אז אני חושב שצריך לפרגן למצלמה לא פחות מאשר לו...

cello

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י Srool;582795:

בדרך כלל בן אדם שמנסה לעזור מתנסח קצת אחרת.
זה לא חכמה לקטול בלי שום הסבר, וזה גם לא מקדם לשום מקום.

א

איצה מאייר

אורח
למי שלא הבין את הנאמר למעלה.
הכחול ללבן: המצלמה מצלמת תמונות ממש נחמד
הלבן לכחול: הפה שלך עושה מחמאות ממש נחמד

DDFF

משתמש פעיל
בסך הכל תמונות נחמדות. אהבתי את האחרונה.

לא מבין על מה המהומה (על מאומה).
אפשר לחשוב שנאמר כאן שהתמונות מכוערות או רמה ירודה.
כולה הגיבו שאין מה להגיב כי זה תמונות סטנדרטיות של תחילת הדרך, ביג דיל! לא נאמר שום דבר על מקצועיות או על יופי.
בס"ה מטרת הפורום היא להנחות, לעזור ולקדם.
לזאת שטוענת שהייתה מעדיפה לא לקבל בכלל ביקרות, ולזאת שכואב לה שכבר אי אפשר לפרגן (עם שלש סימני שאלה). בשביל סתם לשתף תמונות ולקבל מחמאות, יש די והותר אתרי שיתוף חברתיים ברחבי הרשת...

א

איצה מאייר

אורח
נכתב ע"י DDFF;582903:
בסך הכל תמונות נחמדות. אהבתי את האחרונה.

לא מבין על מה המהומה (על מאומה).
אפשר לחשוב שנאמר כאן שהתמונות מכוערות או רמה ירודה.
כולה הגיבו שאין מה להגיב כי זה תמונות סטנדרטיות של תחילת הדרך, ביג דיל! לא נאמר שום דבר על מקצועיות או על יופי.
בס"ה מטרת הפורום היא להנחות, לעזור ולקדם.
לזאת שטוענת שהייתה מעדיפה לא לקבל בכלל ביקרות, ולזאת שכואב לה שכבר אי אפשר לפרגן (עם שלש סימני שאלה). בשביל סתם לשתף תמונות ולקבל מחמאות, יש די והותר אתרי שיתוף חברתיים ברחבי הרשת...
כל מילה פנינה.
רק הייתי מרכך את המכה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה