2 שאלות בוורד 2007

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
מהי אבן בניין בוורד 2007? ולהיכן נעלם הטקסט האוטומטי? דוקא לטקסט האוטומטי יש איזשהו איזכור באפשרויות word, אולם בפועל איני רואה אותו...

חשבתי, אולי שינה את שמו ל'אבן בניין', אולם איני בטוח בזאת!!!אגב, לשאלות אלו ולשאלות נוספות, אין תשובות במדריך האינטראקטיבי המופיע באתר מיקרוסופט ישראל!!מה עושים, ואיך מסתדרים???

</PRE>דייקן

דייקן

משתמש רשום
למה אף אחד לא עונה???

בס"ד
למה צריך תמיד לשלוח 2 הודעות, כדי לקבל תשובה אחת???

דייקן
:rolleyes:

יוסי

משתמש רשום
אם כוונתך לאופציית ההשלמה האוטומטית, להלן ציטוט מהעזרה של וורד:
"התכונה 'השלמה אוטומטית', שהינה חלק מ-Microsoft Office 2003, אינה כלולה בתוכניות 2007 Microsoft Office system.פונקציונליות דומה ל'השלמה אוטומטית' זמינה ב-2007 Office release"

האם אכן לכך התכוונת?
<script>*function go(url) { window.open(AppendFromParamToUrl(url), "_self"); } function OpenInNewWindow(url) { window.open(AppendFromParamToUrl(url), "_blank"); } function AppendFromParamToUrl(url) { if (null != url) { url += (url.indexOf("?") > -1) ? "&from=" : "?from="; url += escape(window.location.href); } return url; } </script><script language="JavaScript"> var L_UNDEFINED_TEXT = 'לעזרה אין אפשרות למצוא הגדרה מוטבעת זו.'; function InlineDefNotFound() { alert(L_UNDEFINED_TEXT); } function AppendPopup(oSource, sPopup) { InitializeGlobalData(); if (typeof(allDivsInPage) == 'undefined' || null == allDivsInPage) return; var theDiv = allDivsInPage['divInlineDef_' + sPopup]; if (typeof(theDiv) == 'undefined' || null == theDiv) { InlineDefNotFound(); return; } if (theDiv.style.display.toUpperCase() != 'INLINE') theDiv.style.display = 'inline'; else theDiv.style.display = 'none'; } </script><script language="javascript">var strAssetVersion = '0';var strGoDisplayCountOK = "תווים שנותרו: {0}";var fDisableCounter = false;var fDisableCounterFirst = true;var fWasLastCountOver = false;var fIsSimpleFeedbackWiz = false;var fIsOn2Lines = false;var strGoDisplayCountOver = 'הזנת {0} תווים. נא הזן {1} תווים או פחות.';var strGoDisplayCountOverStar = '* ';var strErrorCommentTooLong = 'הטקסט שהזנת ארוך מדי. נא לא להקליד יותר מ- 650 תווים.';var iFeedbackWizStarRated = 0;var iRvasap = 0;var fFeedbackWizJustRated = false;var strYouAreNotOnlineErrMsg = 'אינך נמצא במצב מקוון.';var strPageAssetId = 'HA101746101037';var strFeedbackPageUrl = 'http://office.microsoft.com/assistance/fbk.aspx';var strPageLoggingParams = 'CTT=98&Origin=HA101746101037&QueryID=nYmCPFx-g';var strCommentOnThisTemplateLnk = 'http://office.microsoft.com/he-il/suggestions.aspx?AssetID=HA101746101037&Type=0&Rating=0';var strCannotSubmitFeedbackErrmsg = 'אין אפשרות לשלוח את המשוב שלך.';var rgStrClickToRate = new Array(5);rgStrClickToRate[0] = 'לחץ כדי לדרג: 1 מתוך 5 כוכבים';rgStrClickToRate[1] = 'לחץ כדי לדרג: 2 מתוך 5 כוכבים';rgStrClickToRate[2] = 'לחץ כדי לדרג: 3 מתוך 5 כוכבים';rgStrClickToRate[3] = 'לחץ כדי לדרג: 4 מתוך 5 כוכבים';rgStrClickToRate[4] = 'לחץ כדי לדרג: 5 מתוך 5 כוכבים';var rgStrYouRated = new Array(5);rgStrYouRated[0] = 'הדירוג שלך: 1 מתוך 5 כוכבים';rgStrYouRated[1] = 'הדירוג שלך: 2 מתוך 5 כוכבים';rgStrYouRated[2] = 'הדירוג שלך: 3 מתוך 5 כוכבים';rgStrYouRated[3] = 'הדירוג שלך: 4 מתוך 5 כוכבים';rgStrYouRated[4] = 'הדירוג שלך: 5 מתוך 5 כוכבים';</script>

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י קרש;61889:
חזור לוורד 2003 ---
בס"ד
את זה גם אני יודע! אני רוצה לדעת, מה קורה בוורד 2007!! מה לא ברור כאן? כשכולם מתקדמים לויסטה ומדברים על ויסטה - אתה בין היחידים שמתגאה אשאר ב-XP? כנ"ל לגבי אופיס 2007!

למנהלים: מאד אבקש להשאיר הודעה זו כמתכונתה....

דייקן

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מתקדמים לויסטה רק בהכרח (במחשב חדש)
ואין הכרח להתקדם לאופיס 2007.

אני אישית משתמש ב-XP ואופיס 2007, אבל אינני מייעץ למי שהשתמש בגירסות הקודמות של וורד להתעדכן לאופיס 2007, רק למשתמש חדש טוב ויעיל.

דייקן

משתמש רשום
נכתב ע"י קרש;61904:
מתקדמים לויסטה רק בהכרח (במחשב חדש)
ואין הכרח להתקדם לאופיס 2007.

אני אישית משתמש ב-XP ואופיס 2007, אבל אינני מייעץ למי שהשתמש בגירסות הקודמות של וורד להתעדכן לאופיס 2007, רק למשתמש חדש טוב ויעיל.
בס"ד
זוהי מחלוקת בין הטכנאים והידענים למיניהם: חלק טוענים כי לויסטה הנוצצת אין יציבות כלל, ואופיס כנ"ל; וחלק טוענים כי ויסטה גם טובה וגם יפה - אולם זוללת משאבים, וע"כ מי שיש לו מחשב עתיר משאבים מהחדשים למיניהם עם HD 150-200GB כדאי לו ללכת על ויסטה.
חוץ מזה, לא אמרתי שיש הכרח להתקדם ל-2007, אולם זוהי חבילה יותר משופרת - לדעתי. אלא שצריך ללמדה היטב!!

האופיס החדש עם XP - זה שילוב די טוב, אולם אך ורק אם יש מספיק מקום ב-HD. לצערי, לא חשבתי ע"כ מספיק מראש קודם, וכעת יש לי ב-C פחות מ-10GB!!

אגב, המחשב שלי נתקע היום פעמיים תוך 10 דקות, ולבי אומר לי כי זו התוצאה של מעט המקום שיש בדיסק הקשיח. זיכרון RAM הגדלתי לפני התקנת האופיס ל-1GB!! כך שאיני מניח שזו הבעי'.
מישהו יודע אולי ממה זה יכול להיות???

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש דברים שלא עושים כשלא צריכים;
אתה צריך 2007? אם לא, אז תסיר. אתה זקוק לויסטה? אם לא אל תתקין. אם Win2000 היה תומך במעבד אצלי במחשב - לא הייתי מתקדם.
בנוגע לשאלתך: 10 GB מתוך כמה? כמה באחוזים פנוי?

דייקן

משתמש רשום
משהו מוזר בדיסק!

נכתב ע"י RCpro;62770:
יש דברים שלא עושים כשלא צריכים;
אתה צריך 2007? אם לא, אז תסיר. אתה זקוק לויסטה? אם לא אל תתקין. אם Win2000 היה תומך במעבד אצלי במחשב - לא הייתי מתקדם.
בנוגע לשאלתך: 10 GB מתוך כמה? כמה באחוזים פנוי?
בס"ד
נתוני "מאחה הדיסק": מערכת קבצים - FAT32; קיבולת - 28.29GB; שטח פנוי - 8.78GB; שטח פנוי ב-% - 29.

מה שאיני מבין, זה את הקיבולת. 28.29 ב-C,
+ 23.51 ב-D, סה"כ = 51.8. אולם זהו דיסק של 80GB! אמת, את E מחקתי, והיכן נעלמו להם ה-GB של E?? משהו פה מוזר!!!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם המחשב מיושן מידי? אם לא דבר ראשון שדרג ל-NTFS.
29% זה בסדר

שום דבר לא מוזר, אם מחקת - הם מחוקים מה אתה רוצה? אתה יכול לעשות שוב פעם E. לחילופין אתה יכול לשייך את הGBים הפנויים שמחקת מ-E ל-D ע"י Partition Magic, אבל זה למתקדמים. מה גם שמומלץ לגבות את הדיסק לפני כן.
בהזדמנות אני אכתוב מאמר (או יעתיק מהרשת...) אודות ניהול דיסקים וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה