כללי 2 עזרות באילוסטרייטור בבקשה

myriam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
איך מאחדים שכבות באילוסטריטור
יש לי מלא אייקונים שחיברתי כדי ליצור רקע
ואני רוצה לאחד את כל השכבות ( כמו cntrl +e בפוטושופ)
כדי להקל על המחשב כשאני עובדת עליו וגם על הקובץ עצמו

איך מגעים לאגדרות של הצל של אייקון באילוס, לא מוצאת אותם

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
1. אני חושבת, שבאילוס' שיטוח שכבות לא מקל על הקובץ מכיוון שהכל וקטורי.
אפשר לעשות גרופ (קונטרול G) בשביל הנוחות.

2. להחור את האובייקט הרצוי ובחלון האפירנ'ס,
ללחוץ על הFX למטה, ובתפריט: סטיילייז - דרופ שאדו.
בהצלחה!

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ישנה אפשרות אחת לעשות RASTERIZE.
אני לא ממליץ,כי מי יודע אם תצטרכו לערוך את האובייקטים באיזשהו שלב.

אפשרות שניה שנראית יותר נוחה,עריכה והגיונית אם המטרה היא להקל על העומס של המחשב,להשתמש בפקודת PLACE מתפריט FILE.

DROP SHADOW באילוס- תפריט EFFECT > STYLIZE

myriam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ישנה אפשרות אחת לעשות RASTERIZE.
אני לא ממליץ,כי מי יודע אם תצטרכו לערוך את האובייקטים באיזשהו שלב

איך אפשר לעשות את זה
אני יעשה את זה על קובץ נפרד ואשמור גם קובץ אחד פתוח ליתר ביטחון

תודה לעוזרים

Guy148

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
גשי לתפריט אובג'קט
ואז Rasterize,
זה הופך את הווקטור לפיקסל.
ואם אתם מחבבים דרכים עקיפות יותר,שמרי את הקובץ כ-PNG וסמני ב-וי את USE ARTBOARD בחלון השמירה,ואז תפתחי מסמך חדש באותן המידות ומקמי את ה-PNG עליו.

אבל אם ממילא את משאירה קובץ אחד פתוח ליתר בטחון,אז פשוט תשמרי את הקובץ הנוכחי כ-AI,
תפתחי מסמך חדש והשתמשי בפלייס(FILE<PLACE( ותוכלי לערוך את המקור מתי שתרצי והוא יתעדכן באותו מסמך חדש שפתחת.

myriam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
וואי מלאאא תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה