צימר 🚨 צפת SOS: חופשה או הסתרות? 🚨

סופר סטאר

משתמש חדש
אני לא מאמינה שאני צריכה לשאול את זה, אבל... מה עושים?!?!?!
סגרנו על יחידה בצפת לנופש חלומי בשבת, ועכשיו... אזעקות בלתי פוסקות והפסקות חשמל?! 😱😱😱
אני לא יודעת מה לעשות! מצד אחד, כולנו צריכים את החופשה הזאת נואשות! מצד שני, איך אפשר ליהנות ככה? 😰
אולי מישהו שמע משהו? אולי המצב ישתפר? אולי יש אופציה אחרת?
אנחנו חייבים להחליט מהר!

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אזעקות בלתי פוסקות והפסקות חשמל?!
היה 3 ברצף וזהו. זה ממש לא נקרא "בלתי פוסקות".
החשמל נפל לכמה דקות וחזר מייד (תלוי באזורים).
לא חושב שזה התפתחות יותר רצינית מהמטחים שכבר היו כאן, כמו בערב פסח ושבועות.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
סגרנו על יחידה בצפת לנופש חלומי בשבת, ועכשיו... אזעקות בלתי פוסקות והפסקות חשמל?! 😱😱😱
אני לא יודעת מה לעשות! מצד אחד, כולנו צריכים את החופשה הזאת נואשות! מצד שני, איך אפשר ליהנות ככה? 😰
אנחנו חייבים להחליט מהר!
הרי ידעתם שאולי יהיה משהו...
הימור שלי... באם לא יהיה עכשיו המשך... אז הכל יחזור לקדמותו.
ז.א. שהחיזבאללה צריך להראות את כוחו ולהגיב על פעילות צה"ל. (ציפו לתגובה)

עטלף

משתמש פעיל
בא ונגיד את זה ככה, צפת זו עיר שאפשר לחיות בה אפילו שיש לפעמים כמה אזעקות.
אבל שמדברים על חופשה, איזה מין חופשה זאת? כשברקע פחד מאזעקות שלא תבאנה...
אם בכל זאת לא מטריד אתכם המחשבה על אזעקות, אז סעו לשלום ולשמחה

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
לא מכיר לגמרי, אבל מסיור באיזור החלק הזה הוא יותר שמאלה ממרכז צפת, לכיוון מזרח צפון.
והאיזור של מרכז העיר לא שם, וקשה להתבלבל. אלא אם כן מכוונים לבית החולים.
גם לבית החולים הם מכוונים

החרדים אברכים וכדו' מרוכזים יותר בשכונות הדרות ובצפת הישנה יחסית ולכן נראה שהעיר נגמרת במרכזית טיפה לידה וזהו אבל במציאות יש באזור הפיקוד ומזרחה ממנו שכונות ענק

HZ

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הייתי שמה בשבת והיה שקט לגמרי גם עכשיו די שקט
אין הרבה מה לחשוש (גם אם פורצת מלחמה זה יבוא גם למרכז)
וחוץ מזה זה המציאות והרבה צפתים מנהלים שגרה במצב הזה אז פשוט לנסוע ולהתפלל שהכל יעבור בשלום

סשה

משתמש צעיר
בדר"כ זה מקסימום 5 דקות ברצף חוץ משבועות וחמישי שעבר
היום היה בערך 3 אזעקות ברצף שומעים את כיפת ברזל וזהו ממשיכים רגיל
לגבי ההפסקת חשמל לא היה בכל העיר היה אזורים שחזר מיד ואזור אחד או שניים שאחרי זמן חזר
באמת הוא מכוון יותר לבסיס שנמצא באזור הר כנען/ איביקור/ הגדוד השלישי(יש כמה שמות)
לבית חולים היה ניסיון לפני כמה חודשים, הרוב ערבים לא נראה לי שהוא מעוניין לשלוח לשם
אני לא חושבת שיהיה גם מחר ובשבת למרות שאי אפשר לדעת

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
אנחנו חייבים להחליט מהר!
המלצה שלי לא ליסוע, מה הענין ללכת כדי ליהנות [לא לעבודה, לא לכיבוד הורים, כלום] ולסבול, איזה טעם זה?
אין ויכוח שמלחמה שם קרובה, אין צד שמכחיש שתהיה שם מלחמה, אם השאלה רק על מתי, לא הולכים.
ככה אני הייתי נוהג.

M:D

מקצועית!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ברוב הפעמים בתקופות ביטחוניות מתנים שבמידה והמצב מחמיר אז מבטלים.
אולי תבטלי ותזמיני צימר במרכז?

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
היה שמועה שמיד הוכחשה שבשבת מתחילה מלחמה יתכן שזה בהחלט פייק אבל יתכן שרוצים לשמור א"ז בשקט שהחיזבלה לא תהיה לו סיבה להתחיל כך או כך מי שמזמין לוקח סיכונים ולא נראה לי שיש לו אפשרות לבטל
אמרו את זה כבר על יותר משבת אחת.

יודי יהודה

משתמש פעיל
כי אני לא נוסע לנופש רגיל אלא לוקח סיכון ומספיק בום אחד כדי שלא יהיה טעם והדוגמה הכי טובה שלא היה עכשיו כמה שעות חשמל
אגב בגלל זה רובם ריקים כי הם רוצים על שבת לזוג 900 ש"ח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה