התייעצות תשלום פינוי ממדא, למי אפשר לפנות?

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
פניתי לקופה וזה מה שענו לי:

אין אישור להחזר אמבולנס..

לא היה איבוד הכרה

לא היה אישפוז

לא היתה הפניה

לא היתה פניה לרופא און ליין לבקש הפניה באמבולנס..

ניסיתי לעזור לה בכול דרך אפשרית, פניתי לכולם, אין אישור.

בהצלחה

השאלה שלי היא מעבר לקופה למי אפשר לפנות
אבל זו לא בעיה שלך שלא היה חדר ניתוח!! זו בעיה של הבית חולים?
לא כדאי ללכת על זה?
מבחינתך היו צריכים לנתח ולאשפז!!!
רפואה שלמה!
זה הטיעון שצריך לטעון לקופ"ח
ואם הפקידה שמדברת איתכם טוענת שלא היה איבוד הכרה/ אשפוז/ הפנייה וכו' תבקשו או יותר נכון תדרשו לדבר עם מישהו בסמכות גבוהה יותר,
יתכן שפקיד בסמכות נמוכה לא יכול לאשר..., ואם תתעקשו ותשגעו ושוב ושוב (באותה שיחת טלפון מרגיזה) בסוף הפקידה תיכנע....

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
מ
זה הטיעון שצריך לטעון לקופ"ח
ואם הפקידה שמדברת איתכם טוענת שלא היה איבוד הכרה/ אשפוז/ הפנייה וכו' תבקשו או יותר נכון תדרשו לדבר עם מישהו בסמכות גבוהה יותר,
יתכן שפקיד בסמכות נמוכה לא יכול לאשר..., ואם תתעקשו ותשגעו ושוב ושוב (באותה שיחת טלפון מרגיזה) בסוף הפקידה תיכנע....
מוסיפה על זה
עדיף לא לדבר בטלפון אלא להגיע לשם ולהתעקש
בטלפון קל למרוח

מאן דאו

משתמש פעיל
מ

מוסיפה על זה
עדיף לא לדבר בטלפון אלא להגיע לשם ולהתעקש
בטלפון קל למרוח
צריך לגשת לסניף המטפל (כל מבוטח שייך לסניף ספציפי) ולבקש ישירות את בעל הסמכות בנושא זה, אין טעם להתווכח עם מזכירה שיודעת רק חוקים יבשים!

batglas

משתמש פעיל
המזכירה פנתה למי שמעליה , אין לי איך להגיע הלאה.
מי זה בעל הסמכות בסניף אם לא המזכירה ?
ומה נותן שם העיר?

~dasi~

משתמש פעיל
גם היה לי מקרה דומה, (פינוי ללא אשפוז) אבל ביום ראשון ביקשתי מהרופא הפניה, וזה עזר.
כלומר הרופא נתן לי הפניה בדיעבד בגין פינוי מוצדק.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
לדבר עם מנהל/ת המרפאה.
ואם מדובר על מרפאה במקום חרדי - לנדנד על זה שברור שהיו נותנים לך הפניה בטלפון! רק שבשבת לא יכולת להתקשר לקבל הפניה. אז שיתנו הפניה רטרואקטיבית.

חנה ויטמן

משתמש רשום
א. אפשר לבקש מרופא הפניה רטרואקטיבית, עשיתי זאת בחודש האחרון.
ב. למה לא לומר להם, כפי שייעצו, שאתם עוברים לקופה אחרת? זה לא מסובך לעבור בין קופות הלוך וחזור
כמובן תציינו שאתם לא עוברים כי לא הסכימו לעשות לכם טובה, אלא כי לא הכירו בכך שבקשתכם מוצדקת 100%
תוסיפו גם שאנשים רבים מאד (כמספר גולשי פרוג) מחכים לסוף הטוב של הסיפור

רבקה ק.

משתמש פעיל
בלתק.
צר לי לאזכב אבל מנסיון דומה עם הבן הסיכוי לקבל החסר מהקופה במקרה כזה הוא אפסי, ויש לו מכבי שלי שזה הביטוח הכי גבוה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה