דרוש מידע תשלום נכשל בעליאקספרס

שחר עולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
קרה לכם פעם שהתשלום נכשל בעליאקספרס?

רציתי לקנות משהו לא יקר (כ12 ש"ח) שבאתי לשלם קבלתי הודעה להכניס את הקוד שקבלתי בטלפון - עשיתי...
אח''כ רציתי לקנות את אותו דבר (פרקתי את המשלוח לכמה פעמים כדי לחסוך את דמי המשלוח) ושוב קבלתי הודעה להכניס קוד - בוצע.
כך פעם שלישית ו... רביעית - בפעם הזו קבלתי הודעה שהתשלום נכשל - הודעה הנ''ל.
ניסיתי שוב - ושוב ההודעה...

משהו מכיר את התופעה הזו?
מה צריך לעשות?
איך אפשר לשמור על הכרטיס?

פעם אחת לפני כמה חודשים זה קרה לי - ואז לא יכולתי לקנות יותר בעליאקספרס - כל הזמן הביא את ההודעה הזו.
אגב, במקומות אחרים כן יכולתי לקנות עם הכרטיס.
אחרי כמה זמן גליתי בחשבון שגנבו אותי בכרטיס (קניה בסך כמה אלפים בארה''ב).
הודעתי לחברת אשראי שזה לא אני... הם ביטלו את הכרטיס. עשינו חדש. ובינתיים, חברת האשראי בדקה את הבדיקות שלה לראות שבאמת לא אני זו שקניתי את הקניה - והם זיכו אותי.

עכשיו, פתאום עוד פעם אותה הודעה - אין אפשרות לקנות בעליאקספרס?
משהו מכיר את זה?
מה עושים?
האם זה אומר שמשהו גנב שוב את הכרטיס?
מה צריך לעשות?

קבצים מצורפים

• התשלום נכשל.PNG
    התשלום נכשל.PNG
    KB 34.4 · צפיות: 25

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה