שיתוף - לביקורת תרחיש רוחש מיחושים ומחושים מכשירים ותכשירים.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
2:00 לפנות בוקר, שעון ישראל.

שקט צורמני מילא את חדר הבקרה במפקדה, אלמלא מערכת האוורור המרעישה המופעלת באופן אוטומטי, שלשת אנשי השב"כ השרועים במושביהם כשעיניהם מרצדות על המסכים היו נרדמים משעמום.

לדעת מושיקו זה ביזיון שיוצאי יחידות מובחרות, עשויים ללא חת, שעל פניהם צלקות של כבוד, יושבים כעת ועיניהם נעוצות בדיאגרמות ועקומות אפידמיולוגיות ומנתחים מיקומים של פלאפון סלולרי וורוד של ילדה מתל אביב, אבל זו הוראה מלמעלה אז הוא שותק.

הטלפון האדום בפינת החדר מצלצל כל כמה שעות בכדי לעדכן בהחלטות עדכניות של הממשלה, עד כמה אפשר לספר לאזרחים על שקיפות חייהם מבלי לעורר את זעמם של הפחדנים שחרדים מהיום שיגלו היכן הם מסתובבים.

המסך של הבידודים מראה מפה לוויינית של ישראל כשמיקומי בידוד מהבהבים בירוק משעמם, ככל הנראה כולם ישנים בביתם. מערכת זו מזהה אוטומטית את הנייד של המבודד אם הוא יוצא מהבית ומתריעה בנקודה אדומה מהבהבת.

צפצוף התרעה הופעל באזור בני ברק. מושיקו צ'ופצ'יק ודובי קפצו כשידם על האקדח, שתי נקודות אדומות בשם 'אשר ומיכל קוליץ' רודפות זו אחר זו סביב נקודת הבידוד, זה מתחיל להיות מעניין.

"אורית", צעק צ'ופצ'יק, "תני לנו צילום תקריב".

______

ובינתיים בבני ברק-

"דיייייי אשר אני לא יכולה יותר", קראה מיכל וטרקה את הדלת, "זה פשוט מגעיל אותי, לא מסוגלת".

"בואי נרסס למטה, נרוקן כמה בקבוקים ושימותו כולם".

"תביא איתך פנס, נראה לך שיש בעיה שאנחנו יוצאים ככה מהבידוד?"

"אין משטרה בשעות האלה, תביאי את הקיי 300 ונעשה את זה מהר".

______

"הם יצאו לרסס", כך דובי, "כנראה יש להם מקקים. תעבירי לראיית לילה".

"תראה איזה חוסר היגיינה כל הפחים שם", מושיקו לא יכול לראות את זה, "מה קורה לעירייה שלהם?"

_____

"איככססס", צעקה מיכל, "אשר, יש עליך מקק גדול, על הגב, איכככס"

"תרגעי, איפה?"

"על הגב. אל תתקרב אלי".

______

צ'ופצ'יק ומושיקו מתחבאים מאחורי דובי, "הוא כבר ירד?"

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הלוואי והיה זה רק למיחש, כמות הפגרים שנערמים באיזורי הריסוס נראים כמו בסטה של מג'הולים בט"ו בשבט, הם לא סתם מקקים הם דיירים עם אופי, בני ברק של מטה היא מעצמה עד כדי שיש לי סיוט שהם יפתחו ריסוס נגדינו (באישור מכון התיקנים הישראלי), אני הולך עם קיי 300 כמו גז מדמיע, כל יצור שזז אני מתיז את ראשו, פתחתי חברה בשם 'הקוטל המארבי'.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הלוואי והיה זה רק למיחש, כמות הפגרים שנערמים באיזורי הריסוס נראים כמו בסטה של מג'הולים בט"ו בשבט, הם לא סתם מקקים הם דיירים עם אופי, בני ברק של מטה היא מעצמה עד כדי שיש לי סיוט שהם יפתחו ריסוס נגדינו (באישור מכון התיקנים הישראלי), אני הולך עם קיי 300 כמו גז מדמיע, כל יצור שזז אני מתיז את ראשו, פתחתי חברה בשם 'הקוטל המארבי'.
עומד אחר קוטלנו מציץ מן החרקים..

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
נו.
נראה שאני לא היחיד שפיתח אלרגיה לחום החום הזה.
פעם ראשונה שזה מצחיק אותי.

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
זה טובבבבבב... צחקתי כהוגן
עיניהם מרצדות על המסכים
המשפט הזה לא מובן לי
חחח כן לגמרי...
אני ממש מסוייטת מהם, חבל שהשוטרים לא נלחמים גם בהם קצת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה