כללי תראו איזה צילומים מדהימים

cgk

משתמש רשום
אולי תחכימי אותנו באיזה מצלמה ואיך מצלמים תכשיטים בכזו איכות אני תמיד מאד מתקשה כשמגיע לי לצלם תכשיטים

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י cgk;49858:
אולי תחכימי אותנו באיזה מצלמה ואיך מצלמים תכשיטים בכזו איכות אני תמיד מאד מתקשה כשמגיע לי לצלם תכשיטים

עם מה אתה משתמש?
אם אפשר לבקש ממי שמעלה תמונות, להעלות אותם עם ה-Exif.
לפי שם הקובץ אני מנחש שמדובר בקובץ RAW של קנון מסידרת EOS, מהדגמים הישנים יותר (באיזור של 10D, מאחר והיום משתמשים ב-CR2.
CRW - Canon Raw, CR2 - Canon Raw2).
ע"מ לצלם תכשיטים יש להשתמש בחצובה, ובתאורה רכה וחלקה (שכל חלקי התכשיט או האבן יהיו מוארים באותה מידה), ולצלם מקרוב. לחילופין אפשר להשתמש בפלאש מאקרו עגול שיושב על העדשה. ככלל, אבני חן (רובינים, אמרלדים וכדו') אף פעם לא יראו בצילום כמו במציאות מאחר וגם בעין הצבעים משתנים מקצה לקצה בעיקבות תאורה.

chen

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תכשיטים צריך מקצועיות כדי לצלם, יש לשלב אביזרים נוספים, עדשות מיוחדות וכו' וכו' ואם רוצים לצלם אותם באיכות ראויה יש לפנות לצלם מקצועי, כפי שאני אכן עשיתי.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בצילום אבנים לא תמיד עוזר צלם מקצועי, צריך גם שיבין מעט באבנים. אם את אכן עשית כך, אולי תעלי את התמונות עם EXIF (ניתן להוריד רזולוציה, ולשמור את רוב רובם של הנתונים). אם לוחצים ימני על תמונה, ולוקחים 'מאפיינים - סיכום', ישנם הרבה נתונים על התמונה. אם משתמשים ב-ACDsee ישנם הרבה יותר נתונים.

koral

משתמש צעיר
מודעה יפה מאוד
הצבעים יפים ומכובדים לתכשיטים

וקסברגר

פאר היצירה היהודית
מנוי פרימיום
ליגה שלא נראתה הן מבחינת עיצוב והן מבחינת הצילום והן מבחינת "עוצמת" הפרסום השיווקי שזה מאד מושך ונותן יוקרה

chen

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
תודה על הקרדיט, הליגה תמיד היתה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה