תקרה תחת גג נפתח

קי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
בנינו תוספת לסלון עם גג נפתח, שחצי סלון הוא תקרה רגילה וחצי גג אלומיניום. יש למישהו רעיון או נסיון מה עושים מתחת הגג שנפתח.
הייתי מאוד רוצה משהו הכי קרוב במראה לחצי המקורה של הסלון - תקרה רגילה.
ביררתי על תקרת אלומיניום וקיבלתי הצעות מחיר סביב ה-900 ש"ח למ"ר, זה יוצא לי יקר מאוד כי יש לי שם סביב ה-14 מ"ר.
תקרה אקוסטית נראה לי לא פרקטי בכלל, גם הפירוק וגם העלאת והורדת הסכך, דרך פתחים צריך של המסגרת של התקרה.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עשיתי לוחות של פרספקס מודפס לפי תמונה של גרפיקאית כאשר מהצד הפנימי יש תאורה נסתרת שנותנת עומק יםה להדפסה. אמנם צריך כל שנה לעלות ולהוריד את הלוחות אבל זה סה"כ פעם בשנה ואילו התקרה יפה כל השנה.

קי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני עשיתי לוחות של פרספקס מודפס לפי תמונה של גרפיקאית כאשר מהצד הפנימי יש תאורה נסתרת שנותנת עומק יםה להדפסה. אמנם צריך כל שנה לעלות ולהוריד את הלוחות אבל זה סה"כ פעם בשנה ואילו התקרה יפה כל השנה.
א. מה העלות? הסלון שלי 30 מטר בערך.
ב. אפשר צילום איך זה נראה?
ג. כמה זה עמיד לאורך שנים?

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עלות אני לא זוכרת אבל זה בטוח עולה יותר מתקרת גבס פריקה(למרות שלקחתי כמה הצעות מחיר ובסוף קניתי ברח' ז'בוטינסקי בב"ב שם יצא משמעותית הכי זול).
תמונה- בע"ה אני אצלם בהמשך ואעלה.
לי אישית יש את זה 3 שנים, ז"א כבר 3 פעמים שפתחתי וסגרתי ולא רואים על זה כלום, אבל בעיצובים שלי אני משתמשת הרבה באופציה של פרספקס מודפס. (לצערי אין לי תמונות מעבודות שלי :( )

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה