פרווה תצילו את הטשולנט שלי!!!

יחשבאף

משתמש מקצוען
התנדבתי (נודבתי) להכין טשולנט פרווה לסיום מסכת בכיתה של הבן שלי היום.
אני בד"כ מכינה טשולנט בשרי, אבל לכבוד הארוע כמובן שהוא פרווה.
אצלי לא שמה גריסים כי אף אחד לא אוכל אבל הבחור הסביר לי בטוב טעם ודעת שצריך.
העמדתי את הסיר, הוא התחיל לרתוח ואחרי עשר דקותא ני מריחה ריח קצת שרוף.
מסתבר שהגריסים התחילו להידבק לתחתית של הסיר...
יש איך להציל את זה?
אני לא רוצה שיהיה טעם שרוף...
וגם לא רוצה שהגריסים ישרפו...
מה עושים???

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
זה לא עוזר לי עכשיו לפתור את הבעיה...
אם הסיר התחיל לקבל שכבה שרופה הייתי מעבירה את התפו"א לסיר אחר ואז שמה גריסים מחדש ומים חדשים.
אם התבשל רק 10 דקות נראה לי שווה הטרחה.
אחרי שמבעבע מנמיכים לאש נמוכה

אריאלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
להעביר לסיר אחר בלי השכבה השרופה לנקות ולהחזיר (אם את רוצה את זה דווקא בסיר ההוא).
אם תוסיפי על זה מים לכל התבשיל יהיה טעם שרוף

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ואם לא עזר...
טשולנט חדש...
שעועית מקופסת שימורים (שעועית ברוטב עגבניות)
ואולי גם חומוס. (משימורים)
תפוח אדמה לבשל קצת קודם במים או במיקרוגל...
וכמובן להשרות כבר כמה זמן את הגריסים במים רותחים
ולשים מלמעלה...

ומזל טוב...

אסתושי

משתמש מקצוען
להבא:
שמים את הגריסים בסוף ואחרי ששמים את הגריסים לא נותנים לטשולנט לרתוח חזק כי הגריסים שוקעים מהרתחה חזקה אלא רק שיהיה בעבוע חלש

מרכלע

משתמש חדש
את הגריסים אכן שמים בסוף אבל בסוף הכוונה אחרי שהטשולנט כבר רתח מספיק, כי לגריסים לוקח קצת זמן להתבשל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה