בשרי תפריט לבר מצוה

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
אשמח לעצת המומחים
אנחנו מתכננים להכין בר מצוה לבד באולם
מה התפריט המומלץ למנה ראשונה ועיקרית- כמה סוגים עם תוספות
מדובר על משפחה: כ-70 מבוגרים כולל ילדים מעל גיל בר/בת מצוה וכ-50 ילדים מתחת
תודה רבה!

מסוק

משתמש רשום
על השולחן-לחמניות(אפשר מזונות) +סלטים
אם בא לך להשקיע אז אולי לכל אחד ליד הצלחת איזה שייק תותים פרווה
מנה ראשונה -בלינצס ממולא בתפוחי אדמה ורטוב או בורקס ירקות -לבחירה!
מנה עיקרית-שניצל עוף או שיפודים - לבחירה! (אני לא יודעת מה התקציב שלך את יכולה גם להכניס פה בשרים יותר יקרים..)
ותוספות- אפשר פסטה או אורז ירקות מוקפצים או תפוחי אדמה...
מנה אחרונה- גלידה /סלט פירות.

מסוק

משתמש רשום
ולילדים את יכולה להכין להם שקית ממתקים ואיזה משחק בהכל בשקל
או כל להושיב אותם עם לחמניה וטרופית בורקס ...

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
על השולחן-לחמניות(אפשר מזונות) +סלטים
אם בא לך להשקיע אז אולי לכל אחד ליד הצלחת איזה שייק תותים פרווה
מנה ראשונה -בלינצס ממולא בתפוחי אדמה ורטוב או בורקס ירקות -לבחירה!
מנה עיקרית-שניצל עוף או שיפודים - לבחירה! (אני לא יודעת מה התקציב שלך את יכולה גם להכניס פה בשרים יותר יקרים..)
ותוספות- אפשר פסטה או אורז ירקות מוקפצים או תפוחי אדמה...
מנה אחרונה- גלידה /סלט פירות.
תודה, אני רוצה יותר מושקע
מנת דג
ורעיונות למנות בשריות

מסוק

משתמש רשום
יש בצק פילו שאת מכינה ויצא מניפה חותכים את הבצק לריבועים ומניחים בתוך תבניות אישיות קטנות ואופים בתנור
אחרי האפיה את מוציאה מהתבנית ויצא לך מין מניפה יפה מעל את יכולה למלאות בכבד עם פטריות

מרים יהלום

משתמש צעיר
מנה ראשונה
סלמון עם פיצוחים מעל
יש הרבה מתכונים נראה מוש ממש
או בלינצס במילוי בשרי וירקות

כהן אושרת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני הייתי עושה בר לילדים כי הם ממילא לא אוכלים באירועים:
ציפס או תפוא אפויים (אם אין מישהו שיטגן קרוב לאירוע), שניצלונים, נקניקיות, פסטה...

למבוגרים:

מנה ראשונה-
לחמניות וסלטים- טחינה, סלק, חצילים, גזר מרוקאי, מטבוחה, ירוק עם חמוציות, שרי עם בזיליקום, שומר קולורבי גזר ופלפלים...

סלמון בעשבי תיבול מוגש עם סלט עדין/ פירה ומעל כבד/ מאפה כבד..

מנה שניה - פרגיות, בשר צלי, אורז עם שקדים, שעועית מוקפצת, תפוחי אדמה ובטטה אפויים.

העיקר המון תפילה והצלחה!

כוכב

משתמש פעיל
UX UI
D I G I T A L
אני הייתי עושה בר לילדים כי הם ממילא לא אוכלים באירועים:
ציפס או תפוא אפויים (אם אין מישהו שיטגן קרוב לאירוע), שניצלונים, נקניקיות, פסטה...

למבוגרים:

מנה ראשונה-
לחמניות וסלטים- טחינה, סלק, חצילים, גזר מרוקאי, מטבוחה, ירוק עם חמוציות, שרי עם בזיליקום, שומר קולורבי גזר ופלפלים...

סלמון בעשבי תיבול מוגש עם סלט עדין/ פירה ומעל כבד/ מאפה כבד..

מנה שניה - פרגיות, בשר צלי, אורז עם שקדים, שעועית מוקפצת, תפוחי אדמה ובטטה אפויים.

העיקר המון תפילה והצלחה!
לא להכין שולחנות עם כסאות לילדים?
תכננתי להכין בר מתוקים, להכין גם בר לצ'יפס עם שניצלונים?

יהודית י

משתמש צעיר
אנחנו הכנו בר מצווה לבד לפני חצי שנה
לחמניות וסלטים קנינו
הכנו גם בר של סלטים חיים 3 סוגי חסה 2 סוגי כרוב
מנה ראשונה סלומון ולילדים בורקס עם רוטב (וגם למבוגריםמי שרצה...)
ואז למנה עיקרית היה או רבע עוף או חזה עוף או רולדת בקר
ואורז עם פיצוחים, תפוא, ושעועית מוקפצת עם שושמום ושקדים
מנה אחרונה סופלה וגלידה (גלידה כמו בחתונה בצורת חצי כדור)

saralulu

משתמש מקצוען
מאד מאד לא אוהבת שחושבים שילדים לא אוכלים.

אצלנו באירועים אין מצב כזה מנת ילדים או שקיות לילדים.

הם מקבלים סעודה טעימה כמו ההורים שלהם.

אני זוכרת עד היום שהייתי בברית בסביבות 2 בצהריים, האולם התמלא במשפחות עם ילדים ואז הסבתא חילקה להם שקיות עם חטיפים וכו׳ וההורים אכלו ארוחה טובה, עוף / בשר / תפו״א וכו׳.

למה הילדים לא יכולים לאכול ארוחת צהריים נורמלית (זה לא היה אירוע בסטייל)?

אם אין תקציב, שלא יביאו ילדים וישאירו עם בייבי סיטר בבית.

מאד צרם והפריע לי.

בבר מצוות של האחים שלי החברים לא קיבלו צי׳פסים או בורקסים.

הם נטלו ידיים ואכלו לחמניות וסלטים ומנה ראשונה (פחזניה עם כבדים ורוטב) וגם בשר ושניצלים ומה שאמא שלי פינקה, הגישה שלה שהחברים של חתן הבר מצווה הכי חשובים לו באירוע ולכן הם יושבים ליד השולחנות ואוכלים כיד המלך.
ואני ראיתי איך הם אוכלים ונהנים ואיך הבחור של הבר מצווה מאושר! הם באו לפרגן אחר-כך על האוכל הטעים והמושקע!
אצלנו עושים משפחתי וזה הכי חמים ומדהים וגם טעים :)

הדוגמא של הברית זה על ילדים צעירים יותר, ואני עצמי ראיתי אמא אחת יושבת עם הילד שלה ומאכילה אותו... הוא היה רעב כמו כל יום לארוחת צהריים...

סליחה על העצבים...

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אפשר לשים לילדים בשולחנות, ולהניח אוכל של ילדים - אורז (בלי כלום), שניצלים חתוכים (אפשר לחתוך לפני הטיגון ל2 או 3), צ'יפס או תפו"א, אפשר קטשופ, בורקס, לחמניות, חומוס, אפשר ירקות חתוכים בשביל שיהיה גם משהו בריא.
וכמובן מנה אחרונה. לדעתי בר מתוקים לא מתאים שאותו בר יהיה גם לילדים וגם למבוגרים. אם הילדים יגשו, זה כבר לא יהיה מספיק אסטטי למבוגרים...

כל הכבוד על ההשקעה!!
מקווה שאת נערכת היטב ולוקחת בחשבון שזו השקעה מטורפת!

יראת גאולה

משתמש מקצוען

אני זוכרת עד היום שהייתי בברית בסביבות 2 בצהריים, האולם התמלא במשפחות עם ילדים ואז הסבתא חילקה להם שקיות עם חטיפים וכו׳ וההורים אכלו ארוחה טובה, עוף / בשר / תפו״א וכו׳.

מאד צרם והפריע לי.

הם נטלו ידיים ואכלו לחמניות וסלטים ומנה ראשונה (פחזניה עם כבדים ורוטב) וגם בשר ושניצלים ומה שאמא שלי פינקה, הגישה שלה שהחברים של חתן הבר מצווה הכי חשובים לו באירוע ולכן הם יושבים ליד השולחנות ואוכלים כיד המלך.
ואני ראיתי איך הם אוכלים ונהנים ואיך הבחור של הבר מצווה מאושר! הם באו לפרגן אחר-כך על האוכל הטעים והמושקע!

הדוגמא של הברית זה על ילדים צעירים יותר, ואני עצמי ראיתי אמא אחת יושבת עם הילד שלה ומאכילה אותו... הוא היה רעב כמו כל יום לארוחת צהריים...

סליחה על העצבים...
מסכימה שבשעה של צהריים לא שייך לתת לילדים חטיפים במקום ארוחה.
אבל למה צריך 'להשקיע' על הילדים בלינצ'ס או פחזניה? הם גם ככה לא יאכלו, סתם יטעמו וילך לפח. חבל על ההשקעה ועל הכסף להכין עוד 50 כאלו כשהרוב הולך לפח...
אני לא מדברת על החברים של הבר מצווה. גיל 13 באמת נספרים במבוגרים, זה גיל שכבר יכולים לאכול מנה מכובדת. מנת ילדים הכוונה בד"כ עד גיל 10-12.
ילד שמקבל לחמניה עם נקניקיה שבע מזה, והוא מרוצה הרבה יותר מאשר לו יקבל שעועית מוקפצת או סלומון בקראסט פיצוחים...
לדעתי האישית כדאי לעשות מנות ילדים עם אוכל שילדים אוהבים, וישבעו ממנו, אבל אין סיבה להשקיע במנות גורמה שילדים בקושי מסכימים לטעום. יותר קל ויותר זול להכין להם כמה קערות אורז, שניצלים קטנים, ועוד כמה פריטים משביעים ומכובדים, אבל שילדים יאכלו בכיף.

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אפשר לשים לילדים בשולחנות, ולהניח אוכל של ילדים - אורז (בלי כלום), שניצלים חתוכים (אפשר לחתוך לפני הטיגון ל2 או 3), צ'יפס או תפו"א, אפשר קטשופ, בורקס, לחמניות, חומוס, אפשר ירקות חתוכים בשביל שיהיה גם משהו בריא.
וכמובן מנה אחרונה. לדעתי בר מתוקים לא מתאים שאותו בר יהיה גם לילדים וגם למבוגרים. אם הילדים יגשו, זה כבר לא יהיה מספיק אסטטי למבוגרים...

כל הכבוד על ההשקעה!!
מקווה שאת נערכת היטב ולוקחת בחשבון שזו השקעה מטורפת!
אנחנו עשינו לילדים שניצלונים וצ'יפס ומלא מבוגרים הלכו לנשנש שם...

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
1. למנה ראשונה אפשר דג סלומון בצורת שבלול (קצת עבודה אבל מאוד מרשים).
2. סתם הערה - כשעושים לבד, אם לא מביאים מלצרים ומגישים במרכזי, צריך להוסיף מנות.

saralulu

משתמש מקצוען
מסכימה שבשעה של צהריים לא שייך לתת לילדים חטיפים במקום ארוחה.
אבל למה צריך 'להשקיע' על הילדים בלינצ'ס או פחזניה? הם גם ככה לא יאכלו, סתם יטעמו וילך לפח. חבל על ההשקעה ועל הכסף להכין עוד 50 כאלו כשהרוב הולך לפח...
אני לא מדברת על החברים של הבר מצווה. גיל 13 באמת נספרים במבוגרים, זה גיל שכבר יכולים לאכול מנה מכובדת. מנת ילדים הכוונה בד"כ עד גיל 10-12.
ילד שמקבל לחמניה עם נקניקיה שבע מזה, והוא מרוצה הרבה יותר מאשר לו יקבל שעועית מוקפצת או סלומון בקראסט פיצוחים...
לדעתי האישית כדאי לעשות מנות ילדים עם אוכל שילדים אוהבים, וישבעו ממנו, אבל אין סיבה להשקיע במנות גורמה שילדים בקושי מסכימים לטעום. יותר קל ויותר זול להכין להם כמה קערות אורז, שניצלים קטנים, ועוד כמה פריטים משביעים ומכובדים, אבל שילדים יאכלו בכיף.
תתפלאי אולי, אבל אצלנו האוכל יוצא מאד טעים! כך שגם הילדים נהנים לאכול, את כנראה מדברת על אוכל שלא יוצא הכי משובח או של קייטרינג בינוני...

תותית י.

משתמש מקצוען

מאד צרם והפריע לי.

סליחה על העצבים...
הקטע של מנות ילדים בד"כ זה כשהמנה הרגילה מאד יקרה (נגיד 140 ש"ח למנה)
והילדים במיילא לא אוהבים את סוג האוכל הזה..
אפשר לתת להם שניצלים וצ'יפס.. או כל סוג כזה של מנות והם ישבעו ויימנע נזק כלכלי גדול...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה