תעסוקה לילדים

עזר כנגדו

משתמש פעיל
יש מתכון נחמד ביותר לסוג של בצק/סליים כייפי ועם ריח מדהים. ובסה"כ 2 מרכיבים-
1 כוס מרכך שיער
2 כוסות קמח תפו"א
אפשר להוסיף מעט צבע מאכל או גואש לקבלת בצק צבעוני.
בהנאה
הי ביילה.
ניסיתי להכין וזה יצא דביק ממש. ודי קשה להוריד אותו מהיד, רק שטיפה ארוכה עם מים.
האם צריך להמשיך ללוש עוד ועוד או להוסיף עוד משהו? (הוספתי עוד חצי כוס קמח תפו"א).
תודה רבה.

לאה דיין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אהבתי את הרעיונות המדהימים
תמשיכי להעלות עוד... :)

אבן ספיר

משתמש מקצוען
יש לי עוד כמה בסרטונים שמשום מה לא עולים לכאן,
אפשר להשאיר כאן אימייל וכשיהיה לי זמן אוכל לשלוח לכמה כתובות ( נא לציין אם יש גמבומייל.)
חופשה מהנה לכולם!!!!!!!!!!
וכמובן אני אשמח מאד לקבל למייל שלי כל דבר מעניין שיכול לעזור גם תמונות וגם סרטונים (יש גמבומייל...)
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
אשמח מאוד לקבל למייל, יש לי גמבו
תודה רבה
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

עזר כנגדו

משתמש פעיל
הי ביילה.
האם צריך להמשיך ללוש עוד ועוד או להוסיף עוד משהו? (הוספתי עוד חצי כוס קמח תפו"א).
תודה רבה.
חזרתי לעדכן שהוספתי עוד קמח, בערך כוס, אולי פחות ויצא ממש מוצלח.
הילדים מרוגשים ונהנים. תודה!

D5820565

משתמש חדש
מוסיפה קצת דברים מתוקים שעשיתי עם החברייה שלי שיהיו בריאים.
חתכנו את הרשת שנותרה מהשמירה על הסורגים מהשובב הקטן כל ילד קיבל חתיכה בגוגדל דף A4 הנחנו את הדף על הרשת ופשוט צבענו עם הצבע בכיוון הצידי זה היה פשוט מדהים דבר ראשון הציור יצא כמו ציור קסם ודבר שני זה היה מאתגר את כל הגילאים אפילו את הקטן בן השנה! (לא האמנו זה היה מדהים לראות) אח"כ הפכנו את היוצרות ושמנו את הרשת מעל הדף ולכל אחד היתה שבלונה וצייר מגוון ריבועים אגב: זה מאד מפתח!
לאחר מכן צעדנו יחד לחלון הסלון הגדול הנחנו דף ציור מוכן שהדפסתי בבית והגדולים (גילאי 5 6 ו-7) פשוט ציירו את הציור כאשר הוא משתקף מהחלון ונהנו לאחר מכן לראות את מעשה ידיהם ולצבוע .....
הצלחות!

חני קו

משתמש פעיל
משחקי צלליות

קבצים מצורפים

• Easy Brownie Bowl Sundaes.jpg
    Easy Brownie Bowl Sundaes.jpg
    KB 45.8 · צפיות: 50
  • DIY Shadow theater from a cardboard box - recycling kids craft _ Mindy.jpg
    DIY Shadow theater from a cardboard box - recycling kids craft _ Mindy.jpg
    KB 23.6 · צפיות: 44

ביילה

משתמש רשום
הי ביילה.
תודה רבה.
כנראה שיש הבדל בסוגים של המרככי שיער.
אני לא זוכרת באיזו חברה השתמשתי פעם. (אולי סרקל??)
לאחרונה השתמשתי בחברה מאד זולה ובאמת זה יצא דביק, אז הוספתי קמח תפו,א וזה היה יותר טוב...

קוראת ויוצרת

משתמש פעיל
כנראה שיש הבדל בסוגים של המרככי שיער.
אני לא זוכרת באיזו חברה השתמשתי פעם. (אולי סרקל??)
לאחרונה השתמשתי בחברה מאד זולה ובאמת זה יצא דביק, אז הוספתי קמח תפו,א וזה היה יותר טוב...
אנ הוספתי קצת קמח רגיל ויצא מעולה! מרקם כייפי ממש.

ביילה

משתמש רשום
הגיוני בהחלט.
היו שעות משחק מהנות ממש.
לאט לאט זה התייבש והפך להיות מן חול קינטי כזה שהפך את הרצפה והבגדים למקומחים...
אם אוסיף עוד מרכך זה יחזור לגמישות?
אצלי בדיוק כנ"ל. ואכן הוספתי מעט מרכך- ושוב נהיה כייפי ורךךך...

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה ענקית על כל הרעיונות מדהים ממש הנדיבות הכל ככ יפה

סמדר נובל

משתמש צעיר
תודה רבה הרעיונות ממש מקסימים:):)
התמונה של הבלונים הממולאים מים הזכירו לי משהו....
כשהיינו קטנים היינו גם ממלאים שקית אוכל בקצת סבון ומים וקושרים היטב אך עם מעט מרווח כדי שהשקית לא תתפוצץ מיד...מאוד נעים במגע. גורם לתחושה קרירה. ולילדים קטנים זו הזדמנות ללמד את שמות האיברים. לגלגל על היד. על הרגל.... וכו
יכול להיות משחק מצוין באמבטיה

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ראש דשא אישי... :p
אני אישית מתכננת לשתול שם גרעיני עגבניות, או כל דבר אחר שיהיה לי זמין בבית. לדעתי זה גם יתן תוצאה מצויינת.
תבדקי, למה אמרו לי פעם שהעגבניות היום מקבלות איזה זריקה שמהגרעינים שלהן לא צומח כלום

rivkic

App.Up.Go! -פיתוח תוכנות / אתרים מורכבים / קורסים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
תבדקי, למה אמרו לי פעם שהעגבניות היום מקבלות איזה זריקה שמהגרעינים שלהן לא צומח כלום
באמת?
זרענו לפני שבוע עגבניות שרי
גם הן מקבלות את הזריקה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה