שיתוף - לביקורת תעלומה חשוכת הסבר

איש המילה הכתובה

כתיבה שהיא גדולה מסך מילותיה
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לפני כמה דקות היית משוחררת ועליזה, שרת יפה, ניגנת נפלא ואפילו גרמת לי לשמוח. אז איך זה שתוך כמה דקות בודדות הגעת למצב הזה?

אני רואה אותך נפולה, מסובכת ומפותלת באין ספור סיבוכים שלך עם עצמך, ונאחזת במצב העגום בעוז, כמו מישהו שמתעקש להישאר באשפתות ומסרב בתוקף לגאולה ולחופש.

אני מנסה לעזור לך, אבל עד שאני כבר מצליח לקלף ממך שכבת סיבוך אחת, אני מגלה עוד אלף. לא להאמין שאך לפני דקות אחדות היית הכי אופטימית בתבל; חופשיה ומאושרת, דף חלק לגמרי.

זו לא הפעם הראשונה שזה קורה לך. תמיד כשאת נכנסת למקום החשוך והצר הזה עולצת ושמחה, את יוצאת מעוכה, מושפלת ומסובכת.

מה קורה שם בפנים? איך את מגיעה למצב הזה בכלל? הרי אין שם אף אחד, רק את ל-ב-ד?

למה את שותקת? את הרי הכי טובה בעולם בלהשמיע קול – אבל לא שלך, רק שלך אחרים. עכשיו הגיע הזמן שתשמיעי את קולך שלך!

מתוך שיח כן ופתוח שניהלתי עם האוזניות שלי הבוקר כשהוצאתי אותן מהכיס.

נערך לאחרונה ב:

אוראל סולטן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
קטע טוווב...
כתוב מותח מושך ומעניין...
ניסיתי לשבור את הראש מה זה ולא הצלחתי. בסוף נשברתי ופתחתי את הספוילר;)

עולצת
תודה רבה.
תוקן כמובן.

אחת כזאתי;)

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
חזק ביותר!
הקטע רשום טוב ממש. אהבתי.
אומנם פתחתי את הספויר כדי להבין טוב יותר את כוונת הכותב, וכשהבנתי אותה לעומק, חיוך עלה לי על הפנים!
לגמרי כיף לפתוח ככה את הבוקר :giggle:
תודה על זה ועל קטעים כאלה.

איש המילה הכתובה

מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חזק ביותר!
הקטע רשום טוב ממש. אהבתי.
אומנם פתחתי את הספויר כדי להבין טוב יותר את כוונת הכותב, וכשהבנתי אותה לעומק, חיוך עלה לי על הפנים!
לגמרי כיף לפתוח ככה את הבוקר :giggle:
תודה על זה ועל קטעים כאלה.
תודה רבה על המשוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה