תעזרו לי למצוא את הגנב....

ניסן גוק

משתמש פעיל
אני הייתי בכלניות ולא מצאתי הייתי ברובע ג' במרכזון וגם לא מצאתי אולי יש ברובע ב' אולי נלך ביחד כי יש לנו אותו מזל שגנבו באותו לילה כנראה זה 1+1

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מדובר באחת הירידות מרח' רוגוזין לכיוון הים והשוק.
כשהולכים לאורך הרחוב, רואים את המקום - בגדים וכלים פרושים שם על המדרכות.

בק.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לללי;2227764:
מדובר באחת הירידות מרח' רוגוזין לכיוון הים והשוק.
כשהולכים לאורך הרחוב, רואים את המקום - בגדים וכלים פרושים שם על המדרכות.

אני חושבת שהשוק הזה פעיל רק בימי רביעי מתי שהשוק הגדול פעיל.
כל הירידה הזו היא למעשה חלק לא של רוכלים שמציעים פרטים למכירה שאין מי שיודע מה המקור.
מוכרים מכנס ליד אופנים, וגרב ליד מיקסר...

בק.

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ועדין לגבי השוק הברברי,
אולי לברר במוקד 106 אם פתוח ומתי.

פרופסור

משתמש צעיר
נכתב ע"י לללי;2227534:
יש רחוב שלם של שוק יד שניה, ברובע ב'(אם איני טועה, רחוב רוגוזין)
בירידה לכיוון השוק
גם האופניים הגנובות שלי עמדו שם למכירה, כולל השם ומספר הטלפון
כאן המקום להודות ליהודי צדיק שהתקשר למספר הרשום ועדכן אותנו.

יתכן שפועלת כנופיה שמוכרת את הגניבות במחיר אפסי לזקנות שם, והן עושות עוד כמה לירות.

הייתי אתמול ברוגוזין וחיפשתי את זה, אולי תכוונו אותי במדויק יותר, איך מגיעים לשוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה